• Informacje na temat:

  alicja w krainie czarów w kinach od

Artykuły na temat: alicja w krainie czarów w kinach od
 • Bojkot "Alicji w krainie czarów"

  Największa sieć kin w Wielkiej Brytanii - Odeon - nie będzie pokazywać najnowszego filmu Tima Burtona "Alicja w krainie czarów". To protest wobec decyzji Disneya o skróceniu kinowej obecności filmu ze zwyczajowych 17 do 12 tygodni.

 • Alicja warta miliard dolarów

  ..."Alicja w krainie czarów" Tima Burtona przekroczyła magiczną granicę 1 miliarda dolarów wpływów, osiągniętych ze sprzedaży biletów w kinach na całym świecie. Ta baśniowa produkcja jest szóstym tytułem w historii, któremu udało się osiągnąć ten pułap.

 • "Alicja po drugiej stronie lustra": Mamy zwiastun!

  Pojawił się zwiastun promujący najnowszy film Jamesa Bobina "Alicja po drugiej stronie lustra". Film jest kontynuacją hitu Tima Burtona "Alicja w krainie czarów".

 • Depp zostałby w Krainie Czarów

  Na konferencji prasowej, która odbyła się przed japońską premierą "Alicji w Krainie Czarów", Johnny Depp, gwiazdor filmu, powiedział, że było tylko kwestią czasu aż wcieli się w rolę Szalonego Kapelusznika.

 • "Alicja po drugiej stronie lustra": W świecie wyobraźni

  Inteligentny, zabawny, zwariowany, magiczny. Najnowszy film Disneya "Alicja po drugiej stronie lustra" ponownie zabiera widzów do wysmakowanego wizualnie świata, stworzonego przez Tima Burtona w "Alicji w Krainie Czarów". Druga część filmu dostarczy nam jeszcze większą dawkę humoru i hollywoodzkich gwiazd.

 • "Dziewczyna z szafy": W krainie czarów

  ...dzieła jako jawne nawiązanie do "Alicji w krainie czarów"; proszę zwrócić uwagę, że ten film nie rozgrywa się w jakimś konkretnym czasie. Niby słyszymy komentarz Dariusza Szpakowskiego z finałowego meczu...

 • "Alicja po drugiej stronie lustra": Więcej lekkości i komizmu

  Po długiej nieobecności, Alicja Kingsleigh powraca do Krainy Czarów, w której przed laty przeżyła wiele niesamowitych przygód. Czekają tam na nią starzy znajomi: Biały Królik, Pan Gąsienica, Kot z Cheshire i Szalony Kapelusznik. Okazuje się jednak, że ten ostatni wpadł w poważne tarapaty i nie jest już sobą. By ratować przyjaciela, Alicja wyrusza w przeszłość, podejmując nierówną walkę z Czasem...

 • Weekend w kinie: W krainie marzeń i horrorów

  Pięć filmów wchodzi w piątek, 27 maja, na ekrany polskich kin. Od czwartku wyświetlana jest już na nich "Alicja po drugiej stronie lustra", sequel niezwykle popularnego filmu Tima Burtona sprzed sześciu lat.

 • ...w krainie czarów", gdzie na końcu obraz za ekranem już znika, a jeszcze w kinie przed nami lata motyl. To jest właśnie coś takiego, czego w kinie 2D nie sposób zrobić. W 3 D cała gramatyka filmowa się(...)Zaprezentowano na niej 3-minutowy zwiastun nowego filmu Hoffmana. Od połowy grudnia zwiastun będzie pokazywany w kinach przed projekcjami innych filmów. Uroczystą premierę "Bitwy Warszawskiej 1920

 • Mia Wasikowska o filmie "Alicja po drugiej stronie lustra"

  Już 26 maja na ekranach polskich kin zadebiutuje najnowsza produkcja Disneya "Alicja po drugiej stronie lustra". To druga część głośnego filmu Tima Burtona z 2010 roku "Alicja w Krainie Czarów". W roli tytułowej Alicji zobaczymy ponownie australijską aktorkę polskiego pochodzenia Mię Wasikowską.