• Informacje na temat:

  alicja w krainie czarów zwiastun

Artykuły na temat: alicja w krainie czarów zwiastun
 • Bojkot "Alicji w krainie czarów"

  Największa sieć kin w Wielkiej Brytanii - Odeon - nie będzie pokazywać najnowszego filmu Tima Burtona "Alicja w krainie czarów". To protest wobec decyzji Disneya o skróceniu kinowej obecności filmu ze zwyczajowych 17 do 12 tygodni.

 • "Alicja po drugiej stronie lustra": Mamy zwiastun!

  Pojawił się zwiastun promujący najnowszy film Jamesa Bobina "Alicja po drugiej stronie lustra". Film jest kontynuacją hitu Tima Burtona "Alicja w krainie czarów".

 • Mia Wasikowska w krainie filmu

  ..., znana widzom na całym świecie jako tytułowa bohaterka "Alicji w Krainie Czarów" Tima Burtona (2010), z radością przyjęła okazję zagrania Jane, która w nowym filmie ma dokładnie tyle lat, ile na(...) stały się dla niej przełomem. "Alicją w Krainie Czarów" Wasikowska w wielkim stylu zwróciła na siebie uwagę Hollywood, a w nominowanym do Oscara "Wszystko w porządku" zaprezentowała swoje dramatyczne...

 • Na co iść do kina?

  Od dawna wyczekiwana, trójwymiarowa "Alicja w krainie czarów" Tima Burtona, komedia romantyczna "Słyszeliście o Morganach?", dramat wojenny "Liban" oraz horror "Opetani" trafią w piątek, 5 marca, do polskich kin.

 • Świetna Figura, słaby Pazura

  ..."Alicja w krainie czarów" w wersji z dubbingiem, czy w oryginale? Katarzyna Figura jako Czerwona Królowa jest "rewelacyjna", krytycy narzekają jednak na głos Cezarego Pazury w roli Szalonego Kapelusznika.

 • W pogoni za białym królikiem

  Alicja Lewisa Carolla w pogoni za białym królikiem wpadła do nory. Kiedy otrzepała się z kurzu, okazało się, że jest w krainie czarów - w jednym ze światów wyśnionych, w jednej z rzeczywistości alternatywnych. Dystrybutorzy kinowi w 2011 roku będą ich mieli dla nas wiele.

 • "Jupiter Ascending": Nowy film twórców "Matrixa"

  Dystrybutor filmu "Jupiter Ascending" zaprezentował polski zwiastun epickiej opowieści przygodowej science-fiction w reżyserii Lany i Andy'ego Wachowskich.

 • Trailer do "Harry'ego Pottera" w Internecie

  W czwartek, 1 marca, na stronie www.harrypotter.com pojawił się zwiastun do filmu o najsłynniejszym czarodzieju świata. W trzyminutowym klipie można zobaczyć Harry'ego Pottera w okularach, jego przyjaciół ze szkoły dla czarodziejów Hogwart i kilka pierwszych scen filmu, przeniesionych z kart magicznej powieści na ekran.

 • "Tytani" jednak najlepsi

  .... Pozostałe to: "Alicja w Krainie Czarów", wspomniane "Jak wytresować smoka", "Wyspa tajemnic" i "Walentynki". Zobacz zwiastun dzieła Louisa Leterriera:

 • Pawlikowska u Banderasa

  ...", "Alicja w Krainie Czarów"), Joanna Jeżewska ("Auta", "Madagaskar 2") i Joanna Węgrzynowska-Cybińska ("Dzielny Despero", "Sezon na misia 2"). Za dubbing "Rysia i spółki" odpowiada studio PRL, które(...) wakacji, który jest jak hiszpańska piłka nożna - perfekcyjny technicznie i zaskakujący pomysłowością. Premiera "Rysia i spółki" już 30 lipca. Zobacz zwiastun produkcji Banderasa: