• Informacje na temat:

  alicja z big

Artykuły na temat: alicja z big
 • "Big Brother": Jak wygląda Alicja Walczak z pierwszej edycji programu?

  Alicja Walczak była gwiazdą pierwszej edycji "Big Brothera". Wówczas w domu Wielkiego Brata była postacią wyjątkowo kontrowersyjną. Żaden z uczestników nie był tyle razy nominowany. Co robi dziś Alicja Walczak i jak wygląda?

 • Eurowizja 2020: Little Big reprezentantem Rosji. Co szykują autorzy przeboju "Skibidi"?

  Znana z viralowego przeboju "Skibidi" grupa Little Big została reprezentantem Rosji na tegoroczną Eurowizję.

 • Gwiazdy "Big Brothera" wspominają Janusza Dzięcioła

  ..."W pierwszej chwili myślałam, że to okrutny żart" - tak uczestniczka pierwszej edycji "Big Brothera", Manuela Jabłońska, zareagowała na informację o śmierci Janusza Dzięcioła. Zwycięzcę show TVN-u wspominają też pozostali uczestnicy programu: Klaudiusz Sevković, Alicja Walczak oraz Grzegorz Malec.

 • Eurowizja 2020: Little Big i teledysk "Uno". Co przygotowali autorzy przeboju "Skibidi"?

  Do sieci trafił teledysk "Uno" rosyjskiej grupy Little Big. To właśnie z tą piosenką znana z viralowego przeboju "Skibidi" zwariowana ekipa wystąpi na tegorocznej Eurowizji.

 • Alicja Szemplińska wygrała "The Voice of Poland"!

  Alicja Szemplińska wygrała dziesiątą edycję "The Voice of Poland". Uczestniczka pokonała w finale Damiana Kuleja, Tadeusza Seiberta i Darię Reczek. Zwyciężczyni zgarnęłą tytuł najlepszego głosu Polski oraz kontrakt z wytwórnią Universal.

 • "Big Brother 2": Uczestników odwiedzili bliscy

  W domu Wielkiego Brata pojawili się mama Malwiny Ha oraz chłopak Martyny Lewandowskiej. Ich wizyta miała związek z zadaniem, jakie otrzymali uczestnicy "Big Brothera". Martyna i Malwina nie od razu poznały swoich bliskich.

 • "Big Brother": Oni byli pierwsi

  To reality show na zawsze zmieniło oblicze telewizji. Pierwszy odcinek programu zobaczyliśmy 4 marca 2001 roku. Potem były jeszcze cztery edycje. Teraz, po 18 latach od premiery "Big Brother" wraca!

 • Alicja Szemplińska wygrała "The Voice of Poland"! Posłuchaj piosenki "Prawie my"

  Alicja Szemplińska wygrała dziesiątą edycję "The Voice of Poland". Uczestniczka pokonała w finale Damiana Kuleja, Tadeusza Seiberta i Darię Reczek. Zwyciężczyni zgarnęłą tytuł najlepszego głosu Polski oraz kontrakt z wytwórnią Universal.

 • Ruszył "Big Brother" w TVN

  W niedzielę, 4 marca, wieczorem, polscy widzowie poznali 12 uczestników programu "Big Brother". Bohaterowie tego tzw. reality-show będą mieszkać razem przez 100 dni, w specjalnie przygotowanym dla nich domu. Zwycięzca otrzyma 500 tysięcy złotych. Codziennie o 17.15 i o 20.00 można oglądać wybrane fragmenty z ich życia. Natomiast w nocy mają być emitowane sceny tylko dla widzów dorosłych.

 • Niespodziewana przemiana Ewy z "Big Brothera"

  Ewa Kępys zaskoczyła swoim nowym wyglądem. Była uczestniczka programu "Big Brother" niespodziewanie przeszła ogromną metamorfozę. Odmieniona pojawiła się w niedzielnym programie "Big Brother Arena" oraz w poniedziałkowym "Dzień dobry TVN".

Dyskusje na temat: alicja z big