• Informacje na temat:

  alimenty

Artykuły na temat: alimenty
 • "Barwy szczęścia": Pozew o alimenty

  Carina oficjalnie wystąpi do sądu o podwyższenie świadczeń na Stefanka.

 • P Diddy: Kosztowne alimenty

  Sąd nakazał P Diddy'emu płacenie alimentów w wysokości 19,671 dolarów miesięcznie na utrzymanie 10-letniego syna. Raper nie zgadza się z decyzją sądu, uważając sumę za wygórowaną.

 • Alimenty

  Perypetie właścicieli cukierni, którzy mierzą się z rozmaitymi problemami dnia codziennego. Tradycjonalista i katolik o jasno określonym systemie wartości,...

 • Walczą w sądzie o alimenty

  Amerykański raper Nas w odpowiedzi na pozew rozwodowy swojej żony, piosenkarki Kelis, poprosił sąd o odrzucenie jej prośby o alimenty.

 • Robert Korzeniowski zapłaci byłej żonie wysokie alimenty! To fortuna!

  Robert Korzeniowski (50 l.) znany jest nie tylko ze swoich osiągnięć sportowych, ale także ze swojego bujnego życia miłosnego. Trwa właśnie sprawa rozwodowa chodziarza i już wiadomo, ile wyniosą go alimenty na rzecz syna. Kwota zwala z nóg.

 • Jessica Simpson zapłaci alimenty?

  Nick Lachey (33 l.) zażądał alimentów od piosenkarki i aktorki Jessiki Simpson (26 l., "Diukowie Hazardu" ), z którą się właśnie rozwodzi. W pozwie rozwodowym mężczyzna poprosił swoją żonę o udzielenie mu "partnerskiego wsparcia" - podaje magazyn "People".

 • Britney Spears na sądowej wojnie o alimenty

  Ruszył proces o alimenty, który piosenkarce Britney Spears wytoczył jej były mąż Kevin Federline (40 l.). Artystka płaciła mu co miesiąc 20 tysięcy dolarów, gdyż to on wychowuje ich dwóch synów. Federline uznał jednak, że to za mało, by wystarczyło na zaspokojenie potrzeb dorastających chłopców, i wniósł o podwyższenie alimentów do 60 tysięcy. Spears nie zgodziła się po dobroci, stąd proces...

 • Bobby Brown: Zaległe alimenty

  O tym, że nieszczęścia chodzą parami, przekonał się Bobby Brown. Amerykański wokalista, który wkrótce odpowiedzie za pobicie swej żony, Whitney Houston, został pozwany do sądu przez swą byłą dziewczynę. Twierdzi ona, że muzyk zalega z płaceniem alimentów na utrzymaniu dwójki ich dzieci.

 • Zaskakujące wieści o Maryli Rodowicz! Syn będzie jej płacił alimenty!

  ...mu się stało, to właśnie Jędrek będzie zobowiązany płacić mamie alimenty" – wyjaśnia "Rewii" znajomy rodziny. ***

 • Spice Girl żąda alimentów

  Melanie Brown zamierza pozwać do sądu komika Eddiego Murphy, ojca jej córki Angel Iris. Wokalistka Spice Girls chce uzyskać od aktora alimenty na córkę.

Zdjęcia na temat: alimenty
Wideo na temat: alimenty
 • Anna Powierza: trudno jest uzyskać alimenty

  kobietom trudno jest wyegzekwować alimenty! "Mamy pod tym względem gorzej, biorąc pod uwagę, jak ciężko jest uzyskać alimenty" - mówi Interii. Dodaje, że przyzwyczaiła się już do samotnego rodzicielstwa

 • "Przyjaciółki" 12: Odcinek 3.

  Robert (Krzysztof Wieszczek) chce płacić Indze (Małgorzata Socha) niższe alimenty. Jego zdaniem, Inga wydaje te pieniądze głównie na siebie. Paweł (Bartek Kasprzykowski) siedzi bezczynnie w domu i coraz więcej pije. Uważa, że w jego obecnym trybie życia nie ma nic złego. Nie przeszkadza mu nawet, gdy jego matka (Ewa Kasprzyk) wytyka mu błędy. Patrycja (Joanna Liszowska) angażuje się

 • Ostateczne rozstanie Antonio Banderasa i Melanie Griffith

  alimenty oraz część potężnego majątku. Griffith boryka się z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków i leków uspokajających. Czy to jest powodem rozpadu długoletniego małżeństwa? (Cover Video/x-news)

Dyskusje na temat: alimenty