• Informacje na temat:

  alkoholik

Artykuły na temat: alkoholik
Zdjęcia na temat: alkoholik
Wideo na temat: alkoholik
 • Ilona Felicjańska wydaje poradnik dla alkoholików!

  Ilona Felicjańska nie ustaje w podbijaniu rynku wydawniczego. Pisarka tym razem postanowiła zwojować segment poradników. Książka „Jak być niezniszczalną. O uzależnieniu, depresji, przemocy” adresowana jest do wszystkich, którzy zmagają się z problemem alkoholowym. Ilona zdecydowała się go napisać, bo wierzy, że może być dla innych dobrym przykładem. Uważa nawet, że uzależnienie uratowało jej życie. Myślicie, że ktoś to w ogóle kupi? (Źródło: Newsera Lifestyle)

 • Joe

  Joe

  Historia byłego więźnia, który na swej drodze spotyka nastolatka, Gary'ego, i jego lekkomyślnego ojca alkoholika.

 • "Na Wspólnej": Odcinek 2806. Zwiastun

  Ewa dzieli się z Honoratą doświadczeniami z życia z alkoholikiem. Tłumaczy, że Roman zacznie walczyć z nałogiem tylko wtedy, gdy zostanie sam… Tymczasem zupełnie inny pomysł ma Antoni – wprowadza się do brata i oświadcza, że nigdzie go nie wypuści! Będzie to taka terapia zamknięta. Czy docenia przebiegłość i determinację uzależnionego Romana?

 • Made in Poland

  "Made in Poland" - dwa dni z życia chorego z nienawiści chłopaka z bloków o imieniu Boguś (Piotr Wawer), który porzuca ministranturę i z napisem "fuck off" wytatuowanym na czole rusza przez osiedle, nawołując do buntu. Nikt jednak nie jest zainteresowany rewolucją, a demolowanie budek telefonicznych i samochodów nie przynosi ulgi, tylko kłopoty. Na swojej drodze konfrontuje się ze swoimi dawnymi mistrzami: księdzem, którego do pracy na blokowisku zesłał podczas widzenia sam Jezus Chrystus...

Dyskusje na temat: alkoholik