• Informacje na temat:

  alkoholizm

Artykuły na temat: alkoholizm
 • Alkoholizm w serialach

  ...alkoholu, które może przerodzić się w chorobę, niczego nam nie daje, a wiele może zabrać. I nie chodzi tylko o zdrowie. Choć znacznie częściej mówi się o alkoholizmie mężczyzn, to kobiety wcale nie są...

 • David Byron z Uriah Heep: Więcej niż wokalista

  30 lat temu, 28 lutego 1985 roku znaleziono ciało Davida Byrona, byłego wokalisty hardrockowej grupy Uriah Heep, z którą odnosił wielkie sukcesy w latach 70. Śmierci Brytyjczyka, pokonanego przez alkoholizm, niemal nie odnotowała ówczesna prasa.

 • Gwiazdy na dnie: Alkoholizm

  ..., że za dużo piję. Każdy dzień to małe zwycięstwo, ale z alkoholizmem zmagasz się do końca życia" - powiedziała w wywiadzie dla "Super Expressu" Edyta Olszówka. Aktorka przyznała się do swojego...

 • Gerard Depardieu zabił dwa lwy

  Gerard Depardieu wciąż zaskakuje. Aktor mieszkający obecnie w Rosji najpierw chwalił się, że potrafi wypić 14 butelek wina dziennie. Teraz w wywiadzie dla Huffington Post przyznał się, że... zabił dwa lwy, a później je zjadł.

 • Alkoholizm ojca, choroba, rozstanie z mężem - Janina Ochojska nie miała łatwego życia

  Janina Ochojska (64 l.) w Jeleniej Górze zdobyła tyle głosów co cały PiS. Do tego pokonała Annę Zalewską i Beatę Kempę w ich miastach. Od początku chciała prowadzić kampanię pozytywną, a nie nastawioną na krytykę i czarny PR. Mimo choroby nowotworowej nie zamierza rezygnować z aktywności. Sporą część swoich zarobków szefowej PAH - 4,5 tys. złotych - nadal musi przeznaczać na lekarstwa i rehabilitację.

 • Rzecznik TVP potwierdza: Koniec "Mody na sukces"

  "Zgodnie z obietnicą informuję, że 9 grudnia br. TVP1 nada ostatni odcinek 'Mody na Sukces'" - poinformował na Facebooku rzecznik prasowy TVP, Jacek Rakowiecki.

 • Wstrząsające słowa Michała Wiśniewskiego o Violetcie Villas. Alkoholizm i "jeszcze brak zębów"

  Po śmierci Violetty Villas (†73 l.) na jaw wyszło, w jak tragicznych warunkach żyła przez ostatnie lata. Teraz Michał Wiśniewski (46 l.) wspomina, jak starał się pomóc gwieździe. Przy okazji zdradza kolejne wstrząsające szczegóły. Okazuje się, że diwa nie miała zębów i zmagała się z alkoholizmem.

 • Cannes 2015: Epitafium Winehouse, film lesbijski z Blanchett i Marą

  Początek nowego tygodnia przyniósł w Cannes dwa olśnienia - pierwszy to pokazywany w konkursie głównym obraz "Carol" Todda Haynesa, drugi to świetny dokument "Amy" w reżyserii Asifa Kapadii.

 • Borys Szyc w emocjonalnym wpisie opowiada o alkoholizmie

  Borys Szyc (41 l.) to znakomity aktor teatralny i telewizyjny. Wielokrotnie nagradzany, na stałe wpisał się do kanonu najlepszych polskich artystów. Niestety cieniem na jego karierze rzuca się alkohol, od którego otwarcie przyznaje jest uzależniony. W długim wpisie na Instagramie opowiada, jak znalazł się na dnie.

 • Joanna Jabłczyńska: Utrata dziecka, trudne sceny

  W nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej" borykająca się z problemem alkoholowym Marta, którą gra Joanna Jabłczyńska, z pewnością otrzeźwieje. Były mąż odbierze jej bowiem synka! Aktorka mówi, że były to dla niej trudne sceny.

Zdjęcia na temat: alkoholizm
Wideo na temat: alkoholizm
 • Witold Dębicki o alkoholizmie: Byłem na odwyku trzy razy, najgorsza w tej chorobie jest...

  Witold Dębicki zagrał w ponad stu filmach i serialach. Mimo to mówi o sobie "aktor kryptopopularny". Jego twarz znają wszyscy, ale nazwisko - nieliczni. Kilka tygodni temu w wywiadzie prasowym przyznał się, że od lat walczy z uzależnieniem od alkoholu. "Byłem na odwyku trzy razy, najgorsza w tej chorobie jest niewiadoma" - powiedział aktor. (UWAGA TVN/x-news)

 • Violeta poszła do nieba

  Opowieść o życiu Violety Parry, słynnej chilijskiej pieśniarki, daleka jednak od konwencjonalnej biografii. Andrés Wood podąża śladem najważniejszych faktów z życia Violety, pokazując, jak utalentowana dziewczynka z biednej rodziny z czasem staje się międzynarodową sensacją i ikoną muzyki folk. Reżyser wędruje po wydarzeniach, które ukształtowały Parrę i uczyniły jej sztukę tak szczerą i prawdziwą, że poruszała tłumy. Śledzi sukcesy oraz dramaty Violety: jej zmagania z alkoholizmem...

 • "Na Wspólnej": Zwiastun odcinka 2016.

  Marta traci synka przez swój alkoholizm, Włodek nie chce się przyznać Marii, że umiera, a Smolny miażdży Huberta...

Dyskusje na temat: alkoholizm