• Informacje na temat:

  allan

Artykuły na temat: allan
 • Allan Krupa z pierwszą autorską piosenką "What". Posłuchaj

  Poniżej możecie posłuchać autorskiej kompozycji "What" Allana Krupy. 14-letni syn Edyty Górniak tworzy pod pseudonimem DeadHead.

 • Syn Edyty Górniak wystąpił w teledysku. Zobacz Allana Krupę w "Another High"

  Allan Krupa - syn Edyty Górniak - wystąpił w teledysku do utworu "Another High". Autorem piosenki jest producent muzyczny, autor tekstów oraz wokalista Norbert Legieć. Internauci zastanawiają się, czy syn polskiej gwiazdy rozpocznie tym samym karierę w show-biznesie.

 • Edyta Górniak w "My Way" TVN. W programie pojawi się także Allan Krupa

  W zapowiadanym już przez nas nowym show TVN "My Way" Edyta Górniak będzie uczyć się jazdy samochodem. Okazuje się, że na planie towarzyszyć jej będzie syn, 15-letni Allan Krupa.

 • Allan Starski nagrodzony Specjalnym Złotym Aniołem

  Allan Starski, laureat Oscara za scenografię do "Listy Schindlera", odbierze w Toruniu specjalnego Złotego Anioła Tofifest za całokształt twórczości. Nagrodzie towarzyszyć będzie przegląd jego filmów, będący autorskim wyborem laureata.

 • Edyta Górniak o synu Allanie: Zawsze ma moje wsparcie

  Edyta Górniak w rozmowie z Interią opowiedziała o wsparciu, jakiego udziela swojemu synowi Allanowi, który zdecydował się na uczęszczanie do polskiego liceum wojskowego. - Kocham go i będę go wspierała dopóki nikomu nie będzie robił krzywdy - mówi wokalistka.

 • Skrzydła dla Allana Starskiego

  Allan Starski otrzyma specjalną nagrodę na Festiwalu Filmu Polskiego w Ameryce. Impreza odbędzie się w Chicago w dniach 3-18 listopada 2007.

 • Allan Starski: Scenograficzne skrzywienia

  Allan Starski, zdobywca Oscara za scenografię do "Listy Schindlera" Stevena Spielberga i Cesara za scenografię do "Pianisty" Romana Polańskiego, skończył we wtorek, 1 stycznia, 70 lat. "Każdy kolejny film to nowe wyzwanie" - mówi artysta.

 • Allan Starski o Oscarach

  ..."Wyniki pokrywają się z moimi oczekiwaniami. Nie znam niestety filmu Miasto gniewu , więc na jego temat nie miałem zdania, ale pozostałe decyzje nie zaskoczyły mnie" - powiedział polski scenograf Allan Starski, laureat Oscara za dekoracje do filmu "Lista Schindlera" , komentując wyniki tegorocznej rywalizacji o Oscary.

 • Allan Starski o Oscarach

  Zdobywca Oscara Allan Starski przyznaje, że w tym roku wśród nominowanych filmów nie było scenograficznego "wow". Jego faworyci to "Artysta" i "Hugo". Scenograf gorąco kibicuje Polakom - Agnieszce Holland i Januszowi Kamińskiemu. "Mają dużą konkurencję" - mówi.

 • Edyta Górniak: Moje dziecko umierało. Gwiazda opowiada o chorobie Allana Krupy

  W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem w programie "Demakijaż" Edyta Górniak opowiedziała o jednym z najstraszniejszych dla siebie wydarzeń - chorobie syna Allana Krupy . Nie był to jedyny temat(...) lotnisku czekała na nią już rodzina m.in. matka chrzestna Allana. "Jak doleciałam do Polski, to było straszne przeżycie. Stało kilka osób, w tym mama chrzestna mojego syna. Jak zobaczyłam ich bladych...

Zdjęcia na temat: allan
Wideo na temat: allan
Dyskusje na temat: allan