• Informacje na temat:

  allan krupa syn gorniak

Artykuły na temat: allan krupa syn gorniak
 • Edyta Górniak w "My Way" TVN. W programie pojawi się także Allan Krupa

  W zapowiadanym już przez nas nowym show TVN "My Way" Edyta Górniak będzie uczyć się jazdy samochodem. Okazuje się, że na planie towarzyszyć jej będzie syn, 15-letni Allan Krupa.

 • Syn Edyty Górniak wystąpił w teledysku. Zobacz Allana Krupę w "Another High"

  Allan Krupa - syn Edyty Górniak - wystąpił w teledysku do utworu "Another High". Autorem piosenki jest producent muzyczny, autor tekstów oraz wokalista Norbert Legieć. Internauci zastanawiają się, czy syn polskiej gwiazdy rozpocznie tym samym karierę w show-biznesie.

 • Allan Krupa z pierwszą autorską piosenką "What". Posłuchaj

  Poniżej możecie posłuchać autorskiej kompozycji "What" Allana Krupy. 14-letni syn Edyty Górniak tworzy pod pseudonimem DeadHead.

 • Edyta Górniak: Moje dziecko umierało. Gwiazda opowiada o chorobie Allana Krupy

  ...emocje. Allan Krupa czekał w szpitalu kilkadziesiąt godzin na operację, gdyż lekarze potrzebowali pisemnej zgody matki na podjęcie działań. "Mimo że na telekonferencyjnym połączeniu między lekarzami(...)W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem w programie "Demakijaż" Edyta Górniak opowiedziała o jednym z najstraszniejszych dla siebie wydarzeń - chorobie syna Allana Krupy . Nie był to jedyny temat...

 • "The Voice Kids": Edyta Górniak swatką Allana. Udało się?

  Za nami kolejne dwa odcinki "The Voice Kids", w którym poza utalentowanymi uczestnikami walczącymi o uwagę trenerów zobaczyliśmy m.in. nieudane swatanie Allana Krupy, syna Edyty Górniak.

 • Górniak i Krupa publicznie piorą brudy

  Edyta Górniak oskarżyła byłego męża, Dariusza Krupę, o nieupilnowanie ich 8-letniego syna Allana. Krupa odgryzł się, zarzucając piosenkarce działanie pod publiczkę. A wszystko to na łamach tabloidu.

 • Górniak i Krupa apelują

  ...i uwzględnił ustalenia wniesione przez naszych pełnomocników, zawarte w porozumieniu, o wspólnej, naprzemiennej opiece wychowawczej nad naszym synem Allanem, oraz o ugodowym zawarciu tegoż rozwodu" - czytamy(...) dnia dzisiejszego liczymy na zrozumienie ze strony mediów, że jako artyści możemy być bohaterami różnych historii i obiektem krytyki, ale w wymiarze rodzinnym, emocjonalnym, pragniemy, aby nasz syn...

 • Edyta Górniak o śmierci, chorobie i miłości. Spisała testament dla syna

  ...też w testamencie i wie, że to jego" - powiedziała Edyta Górniak. Allan Krupa jest dzieckiem z małżeństwa Górniak z Dariuszem Krupą , muzykiem, który odsiaduje wyrok po tym, jak będąc pod(...), przeprowadziłam się do Polski dla niego. Wszystko, co chciał, to zrobiłam" - powiedziała. Dla artystki najważniejszy jest syn. Teraz bardzo mocno przeżywa rozstanie z nim, Allan bowiem wybrał szkołę wojskową...

 • Syn Edyty Górniak w ślady mamy?

  Wygląda na to, że Allan, syn Edyty Górniak i jej męża, Dariusza Krupy, odkrył swoje powołanie. Mimo że ma dopiero 4 lata, już wie, że chce zostać muzykiem, a dokładnie perkusistą.

 • Edyta Górniak przed finałem "My Way" w TVN. Premiera piosenki "My Way" z Gromee'em

  ..., i zrobienia prawa jazdy od jakiegoś już czasu namawiał Górniak jej syn -  Allan Krupa . W końcu zapadła decyzja, która dla wokalistki wcale nie była prosta. Do uczących Edytę instruktorów Auto Szkoły...

Wideo na temat: allan krupa syn gorniak