• Informacje na temat:

  allen stewart

Artykuły na temat: allen stewart
 • Prawdziwe nazwiska gwiazd

  ...reżyserów na świecie, znany jako Woody Allen, naprawdę nazywa się Allan Stewart Konigsberg.

 • Jesse Eisenberg, Kristen Stewart i Bruce Willis w nowym filmie Woody'ego Allena

  Poznaliśmy gwiazdy nowego filmu Woody'ego Allena. W niezatytułowanym jeszcze projekcie wystąpią Jesse Eisenberg, Kristen Stewart i Bruce Willis - poinformował serwis Deadline.

 • Najlepsze zwiastuny seriali z Comic Con 2019. Nie możecie ich przegapić

  Stewart). "Star Trek: Picard" nie ma być kontynuacją serialu "Star Trek: Następne pokolenie". Najnowsza odsłona przygód Picarda ma być osobną historią, skupiającą się na bohaterach niż na akcji(...) Diggle'a. The Flash "Flash" to superprodukcja amerykańskiego giganta Time Warner. Głównym bohaterem "Flash" jest młody śledczy Barry Allen. Gdy pewnego dnia dochodzi do eksplozji urządzenia, Barry...

 • Woody Allen ma 75 lat!

  W środę, 1 grudnia, Woody Allen obchodzi 75. urodziny. To chyba ostatni z wielkich autorów kina. W ciągu swojej kariery pisarskiej, reżyserskiej i aktorskiej stworzył charakterystyczną postać nowojorskiego intelektualisty - neurotyka. Jego ukochanym miastem jest Nowy Jork, w którym mieszka, ale od kilku lat już nie tylko tam reżyseruje swoje filmy.

 • Romatyczna dziewczyna

  Niedawno wróciła Pani z festiwalu filmowego w Cannes. Z kim udało się spotkać i porozmawiać? – Rozmawiałam z Woody Allenem o jego nowym filmie „Północ w Paryżu”. Spotkałam się z Angeliną Jolie(...) spotkanie. A kogo ze swoich rozmówców szczególnie Pani zapamiętała? – Choć było to dość dawno, to zapisała mi się w pamięci rozmowa z Rodem Stewartem, który bardzo szczerze opowiadał o tym, że...

 • Daniel Radcliffe zagra Allena Ginsberga

  Daniel Radcliffe wcieli się w postać słynnego poety, ikony bitników - Allena Ginsberga w biograficznym filmie "Kill Your Darlings".

 • Daniel Radcliffe nie zapuści brody

  Daniel Radcliffe przygotował odpowiedź wszystkim przeciwnikom jego kolejnej kinowej roli, w której zobaczymy go jako poetę Allena Ginsberga.

 • W poniedziałek wieczorem w kampusie uniwersyteckim Tor Vergata, na przedmieściach Rzymu, odbył się koncert gwiazd światowego i włoskiego rocka, m.in. Lou Reeda, Alanis Morissette i zespołu Eurythmics. Impreza odbywała się w ramach obchodów pierwszomajowych, a patronował jej papież.

 • Plotkarskie podsumowanie 2011 roku

  Głośne rozstania, rozwody po kilkunastu latach związku, nowe miłości, zaręczyny i śluby oraz wysyp dzieci gwiazd. Czym żył plotkarski światek w 2011 roku?

 • SuperHeavy: Tajemnica Jej Królewskiej Mości

  W świecie, gdzie informacja obiega świat w przeciągu sekundy, fakt, że istnienie SuperHeavy udało się tak długo utrzymać w tajemnicy należy uznać za cud. A czy "eksperyment szalonego alchemika", jak o zespole mówi Dave Stewart, może się powieść?

Zdjęcia na temat: allen stewart