• Informacje na temat:

  alyson hannigan

Artykuły na temat: alyson hannigan
 • "Zmowa pierwszych żon": Nowy serial Alyson Hannigan

  Alyson Hannigan ("Buffy: Postrach wampirów", "Jak poznałem waszą matkę") oraz Megan Hilty ("Smash") zagrają główne role w serialowej wersji "Zmowy pierwszych żon".

 • Nowy serial Alyson Hannigan

  Alyson Hannigan, znana z filmów z serii "American Pie" oraz serial u "Buffy - postrach wampirów", planuje powrót na mały ekran. Aktorka zobowiązała się do występu w pilocie nie mającego jeszcze tytułu komediowego serialu telewizji NBC. Obecnie gwiazda przygotowuje się jednak do roli w teatralnej wersji słynnego filmu "Kiedy Harry poznał Sally" .

 • Polska premiera ostatniego sezonu serialu "Jak poznałem waszą matkę"

  Josh Radnor, Jason Segel, Cobie Smulders, Neil Patrick Harris i Alyson Hannigan powracają w ostatnim sezonie kultowego serialu "Jak poznałem waszą matkę". Na zakończenie tej historii widzowie czekali aż osiem lat. Czy było warto, dowiemy się niebawem.

 • Alyson Hannigan: Nowa Meg Ryan

  Alyson Hannigan ( serial "Buffy - postrach wampirów", "American Pie 2" , "American Pie - Wesele" ) zagra główną rolę kobiecą w scenicznej adaptacji filmu "Kiedy Harry poznał Sally" . Na deskach londyńskiego Theatre Royal będzie towarzyszył jej Luke Perry, gwiazdor serialu "Beverly Hills 90210". Oficjalną premierę sztuki zaplanowano na 20 lutego 2004 roku.

 • Została mamą po raz drugi!

  Amerykańska aktorka Alyson Hannigan, znana widzom z seriali "Buffy: postrach wampirów" oraz "Jak poznałem waszą matkę", urodziła córeczkę. Mama i maleństwo czują się znakomicie. Dziewczynka otrzymała imię Keeva Jane.

 • Urodziła drugie dziecko

  Amerykańska aktorka Alyson Hannigan, znana przede wszystkim z serii "American Pie", urodziła drugie dziecko - córeczkę, którą nazwała Keeva Jane.

 • "Jak poznałem waszą matkę": Rekwizyty z serialu teraz w twoim domu!

  ...i zaklepywać sobie przedmioty, wykrzykując "moje!". Neilowi Patrickowi Harrisowi udało się zdobyć słynną Księgę Podrywu. Cobie Smulders zabrała z planu dżinsową kurtkę Robin Sparkles, a Alyson Hannigan skończyła z małą, czerwoną budką telefoniczną. Ta zdobycz nie przyszła jej jednak łatwo - musiała stoczyć walkę z Baysem. Bays, mimo przegranej z Hannigan, również nie odszedł z pustymi rękami...

 • Szarlotka po raz kolejny

  Producenci z wytwórni Universal Pictures ostro zabrali się do pracy nad trzecią filmową opowieścią o problemach amerykańskich nastolatków wkraczających w dorosłość. Po przebojach "American Pie, czyli sprawa dowCipna" oraz "American Pie 2" , przyszedł czas na "American Pie 3". Według najnowszych doniesień, trzecia historia zadebiutuje na ekranach światowych kin w sierpniu 2003 roku.

 • "Przyjaciele": Powrót legendarnych duetów

  ..., powstało jedynie 10 odcinków. ALYSON HANNIGAN I SETH GREEN Dwanaście lat po odejściu z "Buffy: Postrach wampirów" Seth Green ponownie spotkał się z Alyson Hannigan, gdy wpadł na gościnny występ do "Jak poznałem waszą matkę". - Znamy się z Sethem od czasów filmu "Moja macocha jest kosmitką". Graliśmy razem wiele razy. Bez niego nakręciłam tylko "American Pie" - żartuje Alyson, która w "Jak...

 • O czym będzie "American Pie 3"?

  W ubiegłym miesiącu scenarzysta Adam Herz rozpoczął pracę nad trzecią częścią przebojowej komedii "American Pie" . Kolejny sequel ma powstać dla wytwórni Universal i właśnie do jej szefów produkcji trafił w ubiegłym tygodniu pierwszy zarys historii.

Zdjęcia na temat: alyson hannigan
 • Alyson Hannigan
 • Najlepsza ciążowa kreacja roku?
 • Najlepsza ciążowa kreacja roku?
Wideo na temat: alyson hannigan
 • "Buffy: Postarch wampirów": 20. rocznica serialu

  Sarah Michelle Gellar, David Boreanaz, James Marsters, Alyson Hannigan, pozstali członkowie obsady oraz twórca serialu Joss Whedon spotkali się, aby upamiętnić 20. rocznicę "Buffy...". W tym krótkim materiale filmowym opowiadają o początkach produkcji i jaki wpływ miała ona na kulturę popularną.

 • American Pie: Zjazd absolwentów

  Ulubieni bohaterowie kultowej serii "American Pie" spotykają się po latach podczas zjazdu absolwentów. Spotkanie uświadomi im, że choć przez ponad dekadę zmieniło się wiele, to jednak ani czas, ani odległość nie są w stanie zmienić starych nawyków. Zjazd przerodzi się w odjechaną imprezę, na której nie zabraknie… szarlotki i, oczywiście, mamy Stiflera! Witajcie na zjeździe absolwentów East Great Falls High - rocznik 1999. W komedii American Pie: Zjazd absolwentów, wszyscy bohaterowie serii...

 • Step Up 4 Revolution

  Gorąca taneczna rewolucja. W Polsce serię "Step Up" obejrzało już ponad 1,5 miliona widzów! Pochodzą z Miami na Florydzie. Tańczą na ulicy, w galeriach sztuki i centrach handlowych. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych a każda, nawet najdziwniejsza lokalizacja może stać się parkietem. Nazywają się "The Mob". Grupie przewodzi niejaki Sean. Pewnego dnia chłopak spotyka piękną nieznajomą o imieniu Emily. Dziewczyna przyjechała do Miami aby zostać profesjonalną tancerką. Teraz będzie miała okazję...

Dyskusje na temat: alyson hannigan