• Informacje na temat:

  alyssa milano aktorka

Artykuły na temat: alyssa milano aktorka
 • Alyssa Milano po raz drugi została mamą!

  Alyssa Milano (41 l.) urodziła córeczkę!

 • Reese Witherspoon wyszła za mąż

  Reese Witherspoon, po raz drugi stanęła na ślubnym kobiercu. Aktorka poślubiła agenta gwiazd, Jima Totha.

 • "Kochanki": Jennifer Esposito dołączyła do obsady

  Gdy Alyssa Milano, za pośrednictwem swojej strony internetowej, ogłosiła odejście z serialu „Kochanki” twórcy serii stanęli przed niemałym wyzwaniem. Zastąpienie głównej bohaterki, której perypetie przez dwa sezony z zapartym tchem obserwowali widzowie, nigdy nie jest łatwe.

 • Halle Berry powraca na plan

  Halle Berry wróci na plan filmu "New Year's Eve", ale już jako zupełnie inna postać. Przypomnijmy, że aktorka porzuciła produkcję z powodu sądowej batalii z byłym partnerem o opiekę nad córką.

 • Kinga Preis dostała niemoralną propozycję od dyrektora telewizji. "Głupi ch***"

  ...formy molestowania seksualnego. Wśród jego ofiar są m.in. Angelina Jolie, Cara Delevigne, Rosanna Arquette, Mira Sorvino, Kate Beckinsale, Ashley Judd, Heather Graham czy francuska aktorka Florence Darel. Akcję społeczną #MeToo zapoczątkowała Alyssa Milano, zachęcając wszystkie kobiety, by w mediach społecznościowych opowiadały o przemocy seksualnej, której doświadczyły. Historii jest...

 • Złożyli hołd Elizabeth Taylor

  Hollywood jest wstrząśnięte śmiercią Elizabeth Taylor. Z tej okazji wielu przedstawicieli środowiska artystycznego postanowiło w różny sposób złożyć hołd legendarnej, zmarłej 23 marca, aktorce.

 • Reese Witherspoon ponownie wyszła za mąż

  Gwiazda Hollywood, Reese Witherspoon , po raz drugi stanęła na ślubnym kobiercu. Aktorka poślubiła agenta gwiazd, Jima Totha .

 • Carmen Electra: Tyłeczek roku

  Carmen Electra, była gwiazdka serial u "Słoneczny patrol", zdobyła zaszczytny tytuł "Tyłeczka roku" w sondażu męskiego magazynu "FHM". O włos pokonała drugą w klasyfikacji Kylie Minogue.

 • Martyna Wojciechowska przyznała, że była molestowana! To szokujące!

  Amerykańska aktorka i piosenkarka, Alyssa Milano (44 l.) zapoczątkowała niedawno akcję społeczną "Me Too", zachęcając, by osoby, które kiedykolwiek były molestowane wyjawiły to w mediach społecznościowych. Akcja ma na celu ukazanie wielkości problemu, oraz wzajemnie wsparcie ofiar. Do akcji zaczęły przystępować gwiazdy, osoby publiczne, takie jak: Ilona Felicjańska, Paulina Młynarska, czy...

 • Britney Spears: Najseksowniejszy tatuaż

  Internauci odwiedzający witrynę brytyjskiego internetowego magazynu "Loaded" zadecydowali swoimi głosami, że Britney Spears jest najseksowniejszą spośród wszystkich gwiazd, które mają ciało ozdobione tatuażem. Amerykańska piosenkarka ma m.in. wytatuowanego aniołka w dolnej połowie pleców.

Wideo na temat: alyssa milano aktorka
 • Alvin i Wiewiórki 3

  W 2007 roku do kin wszedł film "Alvin i wiewiórki" na podstawie niezwykle popularnego serialu animowanego z lat sześćdziesiątych XX wieku. Stał się przebojem i zarobił ponad 350 milionów dolarów; opowiadał o tym, jak kompozytor Dave Seville zrobił z Alvina, Szymona i Teodora gwiazdy. Potem przyszedł czas na sequel, w którym prócz znanego już tria pojawiły się też Eleonora, Britanny i Żaneta. Trzecia część filmu opowiada o wiewiórach i wiewiórkach, które przeżywają wielką przygodę na statku...

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...