• Informacje na temat:

  amelia warner zdjęcia

Artykuły na temat: amelia warner zdjęcia
 • Harry Potter i szalejące hormony

  ..."Harry Potter i Książę Półkrwi" , reż. David Yates, USA/Wielka Brytania 2009, Warner Bros., premiera 24 lipca 2009 roku.

 • Ed Harris w dramacie

  Ed Harris ( "Pollock" , "Godziny" ) zagra główną rolę w filmie "Winter Passing". Będzie to opowieść o pisarzu-odludku, który po latach rozłąki ponownie spotyka swoją córkę. Zdjęcia do filmu rozpoczną się pod koniec października.

 • Ogłoszono oscarowe nominacje

  ...) ELLING (Norwegia) LAGAAN (Indie) NO MAN'S LAND (Bośnia i Hercegowina) SON OF THE BRIDE (Argentyna) Zdjęcia: Roger Deakins, "Człowiek, którego nie było" Bruno Delbonnel, "Amelia" Andrew Lesnie(...) krótkometrażowy. W tegorocznych nominacjach oscarowych pojawił się jeszcze jeden polski akcent - znakomity operator Sławomir Idziak, który od kilku lat pracuje za granicą, otrzymał nominację za najlepsze zdjęcia...

 • Potteromania po polsku

  ...o Harrym Potterze jest to, że wybory, których dokonujemy, ostatecznie nas określają". Według Heymana, Potter "jest o rok starszy, co niesie ze sobą nowe problemy i obowiązki". Zdjęcia do filmu nakręcił Bruno Delbonnel, dwukrotnie nominowany do Oscara (Bardzo długie zaręczyny, Amelia). Scenariusz na podstawie książki J.K. Rowling napisał Steve Kloves, scenarzysta czterech pierwszych części serii. Jak...

 • Jamie Dornan w "50 twarzach Greya"

  Amelią Warner. Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe! Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!