• Informacje na temat:

  amen

Artykuły na temat: amen
 • Muzyczna kampania Amen

  Członkowie amerykańskiej formacji Amen rozpoczęli muzyczną kampanię "Free Music", w czasie której będą bezpłatnie udostępniać fanom pliki mp3 ze swoimi niepublikowanymi dotychczas nagraniami. Wszystkie piosenki zostaną udostępniane na stronie www.comaamerica.com.

 • Amen: Liczymy na fanów

  Członkowie amerykańskiej formacji Amen kończą już prace nad swoim kolejnym, trzecim w karierze albumem. Na nieszczęście dla muzyków, sprawa jego wydania jest coraz bardziej skomplikowana i członkowie Amen mają nadzieję, że w wydaniu płyty pomogą im fani.

 • Zmiany personalne w Amen

  Członkowie amerykańskiej formacji Amen niedawno informowali, że przygotowują się do wydania kolejnego albumu. Tymczasem plany popsuło im nie tylko to, iż rozstali się z wytwórnią Virgin, ale także fakt, że zespół zdecydowali się opuścić gitarzysta i perkusista.

 • Amen rozstają się z wytwórnią Virgin

  Członkowie amerykańskiej formacji Amen zakończyli właśnie prace nad swoim nowym, trzecim już w karierze albumem. Nie wiadomo jednak kiedy płyta ujrzy światło dzienne, ponieważ muzycy zdecydowali się rozstać ze swoim dotychczasowym wydawcą - wytwórnią Virgin.

 • Założyciel Lordi na Gitarowym Rekordzie Guinnessa we Wrocławiu

  Amen, gitarzysta zespołu Lordi, który słynie z występów w kostiumach rodem z horrorów, dołączy do ekipy artystów, którzy co roku 1 maja na wrocławskim Rynku spotykają się, by wspólnie zagrać "Hey Joe" Jimiego Hendrixa i pobić Gitarowy Rekord Guinnessa.

 • Daryle Singletary nie żyje. Wokalista miał 46 lat

  Wokalista country, Daryle Singletary, który w latach 90. zdobył popularność piosenkami "I Let Her Lie" i "Amen Kind of Love", zmarł w poniedziałek 12 lutego w swoim domu. Nie ujawniono przyczyny śmierci.

 • Lumiere - francuskie Złote Globy

  W poniedziałek, 10 lutego, w Paryżu, wręczono nagrody Akademii Lumieres, które są odpowiednikami amerykańskich Złotych Globów. Najlpszym filmem 2002 roku wybrano dramat Costy-Gavrasa, "Amen". François Ozon otrzymał nagrodę dla najlepszego reżysera za obraz "8 kobiet" . Nagrody Lumiere przyznają corocznie zagraniczni recenzenci filmowi pracujący we Francji.

 • Brides Of Destruction: Poszerzony skład

  Do amerykańskiej grupy rockowej Brides Of Destruction dołączyli dwaj nowi muzycy. Skład uzupełnili gitarzysta Ginger, znany z brytyjskiej formacji Wildhearts, i były basista Amen Scott Sorry. Zmiany wymuszone zostały powrotem oryginalnego basisty Nikki'ego Sixxa do reaktywowanego Mötley Crüe.

 • Nowy perkusista Godsmack

  Jak niedawno informowaliśmy, z zespołem Godsmack rozstał się jakiś czas temu perkusista Tommy Stewart. Pozostali członkowie nie zdecydowali jeszcze kto go zastąpi, ale aby móc dalej pracować nad swoim nowym albumem, tymczasowo zatrudnili Shannona Larkina, znanego z grupy Amen.

 • Bruce Willis wychodzi z siebie

  ...- Zadurzyłam się w Bruce'ie Willisie na amen - mówi Helen Mirren. - Ale nie mówcie mu tego, na miłość boską! Mojemu mężowi też nie. - Za to ja durzę się w Morganie Freemanie - wyznaje Willis. - Tylko nie mówcie mojej żonie! Co się dzieje?

Zdjęcia na temat: amen