• Informacje na temat:

  america ferrera

Artykuły na temat: america ferrera
 • America Ferrera: Ostre sceny seksu

  W swym najnowszym filmie "X/Y" America Ferrera musiała odegrać scenę erotyczną z raperem Commonem na oczach swego męża. Wybranek byłej gwiazdy serialu "Brzydula Betty", Ryan Piers Williams, jest bowiem reżyserem "X/Y".

 • Brzydula Betty w dramacie

  Aktorka America Ferrera, popularna dzięki amerykańskiemu serial owi "Brzydula Betty", zagra w dramacie "An Invisible Sign of My Own".

 • Brzydula została producentką

  Odtwórczyni amerykańskiej "Brzyduli Betty" , America Ferrera, porzuca pracę przed kamerą na rzecz tej za kulisami. Aktorka zajmie rolę producenta multikulturowej, interaktywnej telenoweli dla MTV.

 • Pewna siebie brzydula Betty

  America Ferrera przyznaje, że bardziej pewnie niż w życiu, czuje się grając swoją rolę w serial u "Brzydula Betty".

 • Whitaker i brzydula Betty

  Forest Whitaker, laureat Oscara za rolę w filmie "Ostatni król Szkocji" i America Ferrera, tytułowa bohaterka serial u "Brzydula Betty", zagrają główne role w komedii, którą wyprodukuje studio Fox Searchlight.

 • "Brzydula Betty" doceniona

  Znana z serial u "Brzydula Betty" America Ferrera i gwiazda "High School Musical 2" Zac Efron zostali wybrani królową i królem "rodzinnej rozrywki" podczas odbywającej się niedawno gali Family Television Awards.

 • Studia ukończone po... dekadzie

  Amerykańskie aktorki Eva Longoria i America Ferrera, znane z seriali "Gotowe na wszystko" i "Brzydula Betty", udowodniły, że na naukę nigdy nie jest za późno. Obie panie odebrały tytuły magistrów... dziesięć lat po rozpoczęciu studiów.

 • Wycięli Lindsay Lohan

  Występ Lindsay Lohan w amerykańskim serial u "Brzydula Betty" został ograniczony do ledwie czterech odcinków. Powodem "redukcji" jej kreacji miała być scysja na planie z odtwórczynią głównej roli - America Ferrerą.

 • Skandal na festiwalu w Cannes!

  ...festiwalowym w Cannes prezentowały się gwiazdy drugiej części filmu "Jak wytresować smoka". Cate Blanchett, America Ferrera, Djimon Hounsou i Kit Harrington właśnie pozowali do zdjęć, gdy mężczyzna przedarł(...), że jego działania miały charakter seksualny. Sławna aktorka America Ferrara oświadczyła, że jest zszokowana zdarzeniem. Organizatorzy imprezy zakazali Ukraińcowi wstępu do Pałacu Festiwalowego - jego...

 • Drużyna piłkarek wspierana przez gwiazdy Hollywood

  Nowa drużyna nie ma jeszcze nazwy. Głównymi inwestorami są Alexis Ohanian, mąż Sereny Williams, oraz Kara Nortman. W grupie właścicielskiej, która przybrała szyld Angel City, znalazły się złote medalistki olimpijskie i mistrzynie świata Lauren Cheney Holiday i Abby Wambach, a także gwiazdy Hollywood: Uzo Aduba, Jessica Chastain, America Ferrera i Eva Longoria. "Robimy wielki krok, ogłaszając...

Zdjęcia na temat: america ferrera
Wideo na temat: america ferrera
 • Ale news! Słynna "Brzydula" jest w ciąży!

  Z początkiem 2018 same radosne wieści. Właśnie okazało się, że America Ferrera (33 l.) jest w ciąży. Aktorka i jej mąż Ryan Piers Williams spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Gwiazda serialu „Brzydula Betty” ogłosiła tę nowinę na Instagramie. America i Ryan zaręczyli się w 2010 roku. Rok później zostali małżeństwem. (Źródło: Associated Press/x-news)