• Informacje na temat:

  american music awards lady gaga

Artykuły na temat: american music awards lady gaga
 • American Music Awards: Bruno Mars w roli głównej

  W niedzielę wieczorem (19 listopada) poznaliśmy laureatów American Music Awards - najważniejszą statuetkę dla artysty roku odebrał Bruno Mars.

 • American Music Awards 2016: Selena Gomez skradła show

  W niedzielę (20 listopada) wieczorem w Los Angeles rozdano American Music Awards. Nieoczekiwanie na gali pojawiła się Selena Gomez, która z trudem powstrzymywała łzy, gdy odbierała nagrodę dla najlepszej artystki pop/rock.

 • Taylor Swift triumfuje na gali American Music Awards 2013

  Wokalistka pop-country Taylor Swift zdominowała niedzielną (24 listopada) ceremonię wręczenia American Music Awards. 23-latce przypadły w udziale aż cztery nagrody, w tym w najważniejszej kategorii wieczoru: artysta roku.

 • Jackson kontra Lady GaGa

  Michaela Jackson czy Lady GaGa? Kto z nich otrzyma prestiżową statuetkę American Music Awards dla "artysty roku"?

 • Eminem czy Lady GaGa? Kto artystą roku?

  Eminem oraz countrowe trio Lady Antebellum otrzymali po pięć nominacji do prestiżowych w Stanach American Music Awards.

 • Lady GaGa: Upadek z pokerową twarzą

  Otwierający trasę "The Monster Ball" koncert Lady GaGi w Montrealu (27 listopada) obfitował w efektowne upadki. Amerykańska wokalistka aż dwa razy wylądowała na pupie.

 • Justin Bieber zgarnął nagrody

  Niedzielna (21 listopada) 38. gala rozdania statuetek American Music Awards została zdominowana przez kanadyjskiego gwiazdora pop Justina Biebera. Nastolatek zabrał do domu aż cztery z dziesięciu wyróżnień w najważniejszych kategoriach, pokonując tym samym takie gwiazdy, jak Usher, Eminem i Lady GaGa.

 • Triumf Taylor Swift i Michaela Jacksona

  Michael Jackson otrzymał pośmiertnie cztery statuetki American Music Awards podczas ceremonii przyznania nagród w niedzielę (czasu lokalnego) w Los Angeles. Triumfatorką tegorocznej, 37. edycji nagród jest piosenkarka country Taylor Swift, która dostała pięć statuetek.

 • Najlepsze stare zdjęcia, jakie gwiazdy muzyki publikowały w 2018 roku

  Instagramie swoje zdjęcie z Celine Dion z gali American Music Awards w 1991 roku.  Adele 5 listopada świat obiegła informacja, że kultowy girlsband Spice Girls powraca. Wokalistki (poza Victorią(...) Instagramie fotografię z jej ekranowym partnerem, Tupackiem Shakurem.  Lady Gaga Lady Gaga uczciła 32. urodziny (28 marca), publikując w mediach społecznościowych swoje zdjęcie z 2007 roku. Amerykanka...

 • Pamiętne przemówienia muzyków w 2016 roku

  ..."Famous" Westa. Selena Gomez na American Music Awards W tym roku na gali American Music Awards nieoczekiwanie pojawiła się Selena Gomez, która z trudem powstrzymywała łzy, gdy odbierała nagrodę(...)Lady Gaga o ofiarach strzelaniny w Orlando W czerwcu tego roku Lady Gaga uczestniczyła w zorganizowanym w Los Angeles czuwaniu w intencji ofiar strzelaniny w Orlando. Do tragicznych wydarzeń doszło...