• Informacje na temat:

  american music awards statuetka

Artykuły na temat: american music awards statuetka
 • American Music Awards 2018: Taylor Swift w roli głównej

  We wtorek wieczorem (9 października) poznaliśmy laureatów American Music Awards - najważniejszą statuetkę dla artysty roku odebrała Taylor Swift.

 • American Music Awards 2019: wielki triumf Taylor Swift

  W niedzielę, 24 listopada odbyła się gala American Music Awards. Ta noc należała do Taylor Swift, która zdobyła aż sześć statuetek.

 • American Music Awards: Bruno Mars w roli głównej

  W niedzielę wieczorem (19 listopada) poznaliśmy laureatów American Music Awards - najważniejszą statuetkę dla artysty roku odebrał Bruno Mars.

 • American Music Awards: Kto błysnął na ściance? Zobacz zdjęcia z imprezy

  W nocy z 9 na 10 października w Los Angeles odbyła się gala American Music Awards. Na czerwonym dywanie brylowały m.in. Jennifer Lopez, Taylor Swift i Dua Lipa. Kto jeszcze zachwycił kreacją podczas gali?

 • American Music Awards: Nominacje

  Popularny wokalista Usher jest głównym faworytem listopadowych nagród amerykańskiego przemysłu muzycznego (American Music Awards). Ma szanse na zdobycie czterech statuetek. Po trzy nominacje otrzymali Kanye West i duet OutKast. Impreza odbędzie się po raz 32.

 • Sławny wokalista soulowy Luther Vandross oraz raper 50 Cent zdobyli po dwie nagrody American Music Awards 2003. Wśród uhonorowanych byli również m.in. Jennifer Lopez. Justin Timberlake i Ricky Martin. Uroczystość wręczenia statuetek odbyła się w niedzielę, 16 listopada, w Los Angeles.

 • Nominacje do American Music Awards

  Nie ma zdecydowanego faworyta w wyścigu po nagrody American Music Awards 2003. Żadnemu z wykonawców nie udało się zdobyć trzech lub więcej nominacji. Dwa razy nominowani zostali m.in. Celine Dion, Eminem, Shania Twain i Beyonce Knowles.

 • Rozdano American Music Awards

  W poniedziałek, 13 stycznia, w Shrine Auditorium w Los Angeles, już po raz 30. wręczono nagrody American Music Awards. Najwięcej wyróżnień zebrali Eminem (cztery) oraz Dixie Chicks i Creed (po dwie). Żaden z trójki wykonawców nie pojawił się jednak na gali wręczenia nagród.

 • Rozdano American Music Awards. One Direction z tytułem wykonawcy roku!

  Członkowie brytyjskiej grupy okazali się największymi zwycięzcami tegorocznej gali American Music Awards. Formacja zdobyła nagrody w kategorii "wykonawca roku" oraz "zespół roku".

 • Ogłoszono nominacje do American Music Awards

  Alicia Keys jest zdecydowaną faworytką do zdobycia największej ilości nagród American Music Awards, czyli wyróżnień amerykańskiego przemysłu muzycznego. Młodziutka wokalistka ma szansę na zwycięstwo(...) zgromadzonym w Beverly Hills Hotel, w Los Angeles, nominacje do 29. edycji American Music Awards.