• Informacje na temat:

  ameryka mam talent

Artykuły na temat: ameryka mam talent
 • Marcin Patrzałek zachwycał w amerykańskim "Mam talent". Co dalej z jego karierą?

  W 14. edycji amerykańskiego "Mam talent" pochodzący z Kielc Marcin Patrzałek rzucił jurorów i publiczność programu na kolana. Polak mimo braku awansu do finału talent show, nie może narzekać. W tym roku podpisał kontrakt z amerykańskim oddziałem wytwórni Sony Music.

 • Był w "Big Brotherze" i "Mam talent". Co się stało z Wojciechem Glancem?

  Wojciech Glanc zasłynął dzięki udziałowi w drugiej edycji niesłychanie popularnego wówczas "Big Brothera". Brał też udział w "Mam talent", po czym odgrażał się samobójstwem. Jego postać w końcu zniknęła z mediów. Co stało się z rozpoznawalnym niegdyś brzuchomówcą?

 • Marcin Patrzałek w "Mam talent": Czy awansował do finału?

  Prawie pół miliona odsłon ma już wideo z półfinałowym występem Marcina Patrzałka w 14. sezonie amerykańskiego "Mam talent". Właśnie poznaliśmy wyniki głosowania, w efekcie którego niespełna 19-letni Polak ostatecznie odpadł z programu.

 • Marcin Patrzałek w półfinale "Mam talent". "Owca zmieniła się w wilka"

  Marcin Patrzałek jest na dobrej drodze, aby awansować do finału 14. sezonu amerykańskiego "Mam talent". Polak zebrał świetne opinie od jurorów, a o tym, czy wystąpi w najważniejszym etapie programu dowie się w nocy z 11 na 12 września polskiego czasu.

 • Magdalena Lechowska z "Mam talent" nagrywa płytę

  Nazywana "polską Cesárią Évorą" wokalistka Magdalena Lechowska, półfinalistka czwartej edycji "Mam talent", pracuje nad debiutanckim albumem "Raices". Wydawnictwo zapowiadane jest jako "muzyczna podróż" przez bogactwo folkloru hiszpańskojęzycznego.

 • Elżbieta Czyżewska: Bezczelny talent

  ...w amerykańskim teatrze ze względu na swój niewłaściwy akcent. Robiła to kapitalnie. Kiedy pytała ze sceny publiczność: "czy ja rzeczywiście mam zły akcent?", cała sala ryczała ze śmiechu, bo mówiła to ze swoim(...) Dramatycznym, z którym związała się na sześć lat. Po świetnie zagranej roli Marilyn Monroe w sztuce Artura Millera "Po upadku" często nazywano ją "polską Monroe". Później, ze względu na charyzmę i talent...

 • "Mam talent": Wzruszyli Amerykę

  Ich występ podczas przesłuchań do programu "America's Got Talent" doprowadził do łez jurorkę Sharon Osbourne. Ostatnio awansowali do półfinału i są wymieniani wśród faworytów show.

 • Ameryka pokochała Susan

  ...zawiera także premierowy utwór "Who I Was Born to Be". Wydawcą albumu jest wytwórnia Syco należąca do jurora brytyjskiego "Mam talent" - Simona Cowella. To właśnie w "Briatain's Got Talent" 48-letnia(...) 1991 roku). Czytaj wywiad z Susan Boyle! 2. miejsce najnowszego notowania amerykańskiej listy to włoski tenor Andrea Bocelli z albumem "My Christmas" (218 tys.). 3. pozycja przypadła...

 • "Mam Talent": Kibicuje Borucowi

  Gwiazda brytyjskiej edycji programu "Mam Talent" w czwartek (22 października) gościła na stadionie Parkhead, gdzie Celtic zmierzyli się z niemieckim zespołem HSV Hamburg w Lidze Europejskiej. Niestety, Susan Boyle była świadkiem porażki popularnych "Bhoys", którzy ulegli HSV Hamburg 0:1. Wokalistka w przerwie meczu wcieliła się w rolę"sierotki" i wylosowała bilet, którego nabywca otrzymał z rąk...

 • Piękne trojaczki w "Mam talent"

  Polskie trojaczki rozbawiły Amerykę! I przeszły do kolejnego etapu programu "America's Got Talent". Kto jeszcze?