• Informacje na temat:

  ami

Artykuły na temat: ami
 • ​Paul Verhoeven zekranizuje powieść "Bel Ami"

  ...​Paul Verhoeven, legendarny holenderski reżyser, który w lipcu skończy 82 lata, nie wybiera się na emeryturę. Nie marnuje też czasu i w oczekiwaniu na premierę swojego najnowszego filmu "Benedetta", już pracuje nad kolejnym projektem. Będzie to serialowa adaptacja powieści "Bel Ami" Guya de Maupassanta.

 • "Polityka": Afera ze SKOK-ami

  ...". - "Mój bohater wprowadza wątek afery SKOK-ów" - dodał aktor. Następnie w zamieszczonym fragmencie widzimy granego przez Marcina Bosaka Mateusza Morawieckiego. Na audiencji u wspomnianego Ojca(...) się nauczyłem" - odpowiadał mu ze śmiechem aktor. Następnie widzieliśmy monitor z kolejnymi fragmentami powstającego właśnie filmu "Polityka".  "Od dawna zapisuję pańskie słowa. Potem się z tego...

 • Rubik dyryguje DJ-ami

  ..., Marty Moszczyńskiej, Michała Gasza, Grzegorza Wilka i Michała Bogdanowicza, na gorzowskiej scenie, wraz z Krakowską Orkiestrą Symfoniczną Horizon i połączonymi chórami Akademii Medycznej z Wrocławia i La Musica Corale z Częstochowy, zaprezentują się również czołowi polscy DJ-e. Po raz pierwszy w historii muzyki symfonicznej, krakowscy filharmonicy spotkają się z bijącymi rekordy popularności twórcami...

 • Maciej Stuhr: Do polityki mi daleko

  ...- Nie zapomnę tego wieczoru, kiedy przykuty do telewizora wymieniałem się sms-ami z Jankiem Komasą, nie mogąc uwierzyć w to, co widzę. To wspomnienie będzie nam towarzyszyć już do końca życia - tak o zabójstwie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza ze stycznia 2019 roku mówi Maciej Stuhr. Jego najnowszy film, "Sala samobójców. Hejter", nawiązuje do tych wydarzeń. Aktor wciela się w nim w kandydata...

 • Thurman wystąpi z Pattinsonem

  Uma Thurman zagra razem z gwiazdą "Zmierzchu", Robertem Pattinsonem, w "Bel Ami" - ekranizacji prozy Guya de Maupassanta.

 • Wyzwanie dla Wesa Andersona

  Wes Anderson ("Podwodne życie ze Stevem Zissou") napisze scenariusz i prawdopodobnie wyreżyseruje amerykańską wersję komedii Patrice'a Leconte'a "Mój najlepszy przyjaciel" ("Mon meilleur ami").

 • Pulp: W rok po Live 8

  Jarvis Cocker, były wokalista brytyjskiej grupy Pulp, udostępnił w sieci premierowy utwór "Running The World". Artysta zaatakował przy okazji przywódców politycznych nazywając ich "c**ami".

 • "Must Be The Music. Tylko muzyka": Wygrywa 17-latek

  ..."Mamy świetny finał, same nudne głosowania" - powiedziała w trakcie programu Elżbieta Zapendowska. Jurorzy bez opamiętania wciskali "tak", ale o końcowej kolejności decydowali głosujący sms-ami telewidzowie.

 • Nowy kanał z serialami

  Jeszcze w tym roku na polskim rynku telewizyjnym ma zadebiutować nowy kanał tematyczny z serial ami - Fox. Nadawca zapowiada, że nowa stacja od razu będzie dostępna w HD.

 • John Lydon klnie na wizji

  John Lydon sprawia kłopoty producentom brytyjskiego reality-show, "I'm A Celebrity... Get Me Out Of Here". Wokalista grupy Sex Pistols w emitowanym na żywo programie nazwał telewidzów "pier***ymi c**ami".

Zdjęcia na temat: ami
Dyskusje na temat: ami