• Informacje na temat:

  amok aktorki

Artykuły na temat: amok aktorki
 • "Na dobre i na złe": Katarzyna Dąbrowska porzuci aktorstwo dla... śpiewania?

  ...- w 2011 roku razem z przyjaciółkami, Moniką Węgiel i Agnieszką Judycką, wydała album "Amok", rok temu ukazał się krążek "Warszawskie tango elektryczne", który nagrała z zespołem Warsaw Tango Group. Kiedy...

 • Czy aktorka zabiła męża?

  Proces aktorki Anny S. oskarżonej o spowodowanie śmierci męża, rozpoczął się przed Sądem Okręgowym Warszawa-Praga. Oskarżonej grozi do 12 lat więzienia. Anna S. odpowiada z wolnej stopy.

 • ..." w Genewie. Trzykrotnie nominowano ją do nagrody "Orzeł - Polska Nagroda Filmowa" w kategorii: Najlepsza Główna Rola Kobieca za filmy: "Amok", "Zakochani" i "Egoiści". W 2002 roku została nagrodzona...

 • Festiwal w Gdyni: Wręczono Nagrody PISF

  Kino Amok w Gliwicach, festiwal Filmland Polen w Niemczech oraz twórcy programu telewizyjnego TVP1 "Jedna scena" - są wśród tegorocznych laureatów Nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, przyznawanych za osiągnięcia w upowszechnianiu i promocji kina.

 • "Belfer 2": Aleksandra Konieczna i Mirosław Haniszewski w obsadzie

  Filmowej Orły. Ostatnio wystąpił również w filmie Kasi Adamik - "Amok". Na ekranie zobaczymy również jednego z najbardziej obiecujących aktorów młodego pokolenia - Philippe’a Tłokińskiego. Aktor zagrał...

 • Polska ikona stylu

  Od lat w czołówce najlepszych polskich aktorek filmowych i teatralnych. Dojrzała i tajemnicza. Na stałe gości w rankingach najpiękniejszych Polek. Ikona stylu - zachwycająca Magdalena Cielecka - kończy dziś 40 lat.

 • Braunek, Józefowicz i Kora z Gloria Artis

  Aktorka Małgorzata Braunek, reżyser i choreograf Janusz Józefowicz oraz piosenkarka Kora Jackowska znajdą się wśród uhonorowanych przez ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego medalami Gloria Artis. Uroczystość odbędzie się w piątek w siedzibie resortu.

 • Nie panuję nad życiem prywatnym

  Aleksandra Kisio jest jedną z uczestniczek 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Razem z partnerem Łukaszem Czarneckim spędza długie godziny na wyczerpujących treningach. Aktorka deklaruje jednak, że od występu w programie oczekuje przede wszystkim dobrej zabawy i możliwości nauczenia się różnych tańców.

 • Aktorzy z medalami Gloria Artis

  Reżyserka Dorota Kędzierzawska, scenarzysta Allan Starski i aktorka Małgorzata Braunek znaleźli się wśród uhonorowanych przez ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego Złotymi Medalami Gloria Artis. Uroczystość odbyła się w piątek, 11 kwietnia, w siedzibie resortu.

 • Thom Yorke znów tańczy. Jest nie do podrobienia!

  Niezwykły teledysk "Ingenue" zespołu Thoma Yorke'a z Radiohead i Flea z Red Hot Chili Peppers zanotował ponad milion wyświetleń w ciągu kilku dni.

Wideo na temat: amok aktorki
 • Alvin i Wiewiórki 3

  W 2007 roku do kin wszedł film "Alvin i wiewiórki" na podstawie niezwykle popularnego serialu animowanego z lat sześćdziesiątych XX wieku. Stał się przebojem i zarobił ponad 350 milionów dolarów; opowiadał o tym, jak kompozytor Dave Seville zrobił z Alvina, Szymona i Teodora gwiazdy. Potem przyszedł czas na sequel, w którym prócz znanego już tria pojawiły się też Eleonora, Britanny i Żaneta. Trzecia część filmu opowiada o wiewiórach i wiewiórkach, które przeżywają wielką przygodę na statku...

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Na imię ma Sabine

  Nagrodzony na festiwalu w Cannes subtelny portret Sabine Bonnaire, siostry słynnej francuskiej aktorki, Sandrine. Dokumentalny portret Sabine Bonnaire, 38-latki cierpiącej na autyzm, nakręcony został przez jej siostrę-aktorkę. Dokumentacja 25 lat życia Sabine pokazuje ciepłą osobę, której rozwój i liczne talenty zostały zmarnowane z powodu niewłaściwego systemu opieki zdrowotnej. Po tragicznych pięciu latach spędzonych w szpitalu psychiatrycznym, Sabine odnalazła się na nowo w domu w...