• Informacje na temat:

  amy adams z córką

Artykuły na temat: amy adams z córką
 • Justin Timberlake podrywa Amy Adams

  Justin Timberlake i Amy Adams spotkali się na planie osadzonego w świecie futbolu amerykańskiego filmu "Dopóki piłka w grze", gdzie partnerował im Clint Eastwood. Z okazji premiery DVD i Blu-ray aktorzy przybliżyli kulisy realizacji obrazu.

 • Mormońskie dzieciństwo Amy Adams

  Dzieciństwo Amy Adams, aktorki, która była pięć razy nominowana do Oscara, nie należało do szablonowych. Dorastała wśród sześciorga rodzeństwa, jej rodzice należeli do wspólnoty mormońskiej, mieszkała w bazie wojskowej we Włoszech.

 • Amy Adams: Nie jestem zaskoczona

  Ma na swym koncie już pięć nominacji do Oscara, ale wciąż czeka na swoją szansę. Na ekranach polskich kin możemy obecnie oglądać dwa świetne filmy z udziałem Amy Adams - "Nowy początek" i "Zwierzęta nocy". Krytycy piszą, że to role na miarę nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej. Czy mają rację?

 • Amy Adams niegrzeczną dziewczynką

  ...- Nie należę do osób bojaźliwych - mówi Amy Adams. - Z drugiej jednak strony, nie mam zbyt wielu okazji do testowania swojej odwagi, bo na co dzień nie pakuję się w tarapaty. Za to mogę stwierdzić z pełnym przekonaniem, że nie przerażają mnie żadne, nawet bardzo ekstremalne emocje, co jest bardzo przydatne w mojej pracy.

 • Amy Adams: Seksualność to część naszej natury

  Podobno życie zaczyna się po czterdziestce. Niedługo będzie mogła o tym zaświadczyć Amy Adams ("American Hustle", "Człowiek ze stali", "Mistrz"), która czterdzieste urodziny obchodziła w sierpniu 2014 roku. Aktorkę czeka fantastyczny sezon.

 • Amy Adams wyszła za mąż!

  Amy Adams ("American Hustle", "Wielkie oczy") i Darren Le Gallo ("Nocna randka", "Lullaby") są już po ślubie. Po 14 latach związku i 7 latach narzeczeństwa aktorka poślubiła swojego ukochanego.

 • "Dopóki piłka w grze": Powrót Clinta Eastwooda

  Cztery lata temu, po roli w głośnym "Gran Torino", Clint Eastwood powiedział, że to ostatni film z jego udziałem i w przyszłości zamierza poświęcić się już tylko reżyserii. Na szczęście, słowa nie dotrzymał. Legendarny odtwórca postaci Brudnego Harry'ego powraca jako aktor grający główną rolę w dramacie obyczajowym "Dopóki piłka w grze", w którym wystąpił wspólnie z Amy Adams i Justinem...

 • "Wielkie oczy": Kto jest twórcą?

  ..."Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane, w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina Tima Burtona. W rolach głównych występują Amy Adams oraz Christoph Waltz.

 • Timberlake u boku Eastwooda

  Na ekrany amerykańskich kin wejdzie we wrześniu film "Trouble With The Curve", z Clintem Eastwoodem w roli głównej. Partnerują mu m.in. Amy Adams, John Goodman i Justin Timberlake, który karierą filmową traktuje bardzo serio.

 • Powrót do tradycji Disneya

  Już wkrótce w kinach pojawi się oryginalna baśń łącząca tradycję animacji disneyowskich ze współczesną wirtuozerską komedią romantyczną - "Zaczarowana" . Księżniczka Giselle (Amy Adams) zostaje usunięta przez złą królową Narissę (Susan Sarandon) z magicznego, animowanego świata Andalazji i trafia do współczesnego Nowego Jorku.