• Informacje na temat:

  amy powiększyła

Artykuły na temat: amy powiększyła
 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe dzieła Ridleya Scotta, Alejandro Gonzáleza Inárritu, J.J. Abramsa. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • Kolejna operacja plastyczna?

  Brytyjska wokalistka Amy Winehouse chce ponownie poprawić swoją urodę.

 • Nowa produkcja o wampirach

  Obsada "Vamps", nowej produkcji Amy Heckerling ("I kto to mówi"), powiększyła się właśnie o znaną z filmu "Ślubne wojny" Kristen Johnston. Oprócz niej w filmie zobaczymy także Alicię Silverstone, Krysten Ritter oraz Sigourney Weaver.

 • Pijana gwiazda w szpitalu

  Brytyjska piosenkarka Amy Winehouse w niedzielę (25 kwietnia) trafiła do jednego z londyńskich szpitali. Gwiazda przesadziła z alkoholem i nieszczęśliwie upadła, doznając powierzchownych obrażeń.

 • Amy Winehouse dołączyła do Klubu 27

  Keith Richards, gitarzysta The Rolling Stones, powiedział kiedyś, że jeśli się przebrnie przez ten nieszczęsny 27. rok życia, to dalej będzie już z górki. Amy Winehouse ta sztuka się nie udała...

 • Do szpitala po operacji piersi

  Brytyjska piosenkarka Amy Winehouse trafiła do szpitala w Londynie z powodu silnego bólu po niedawnej operacji powiększenia piersi.

 • Są młodzi i mają miliony na koncie

  Nie gwiazdy pop, ale walijska mezzosopranistka Katherine Jenkins znalazła się na szczycie brytyjskiej listy młodych muzyków-milionerów.

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

 • Rekord Sony Pictures

  Dzięki przebojom "Spider-Man" , "Faceci w czerni 2" , "xXx" , studio Sony Pictures pobiło dotychczasowy rekord wpływów osiągniętych ze sprzedaży biletów kinowych w ciągu roku kalendarzowego na rynku amerykańskim. Od początku roku wytwórnia zarobiła już na dystrybucji kinowych obrazów 1,29 miliarda dolarów.

 • Sposób na nauczycielkę

  "Zła kobieta" , reż. Jake Kasdan, USA 2011, dystrybutor: UIP, premiera kinowa 12 sierpnia 2011 roku.

Wideo na temat: amy powiększyła
 • Amy

  Amy

  Nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy - błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano. Kim była naprawdę Amy Winehouse, która z dnia na dzień stała się ikoną światowej muzyki? Jak odmieniło ją spotkanie z mężczyzną, którego obdarzyła uczuciem silniejszym niż narkotyk? Co ukrywała przed światem? Dlaczego zginęła w...

 • Oświadczyny po irlandzku

  Tylko raz na 4 lata kobiety mogą prosić swoich wybranków o rękę - możliwe jest to bowiem tylko 29 lutego i tylko w Irlandii. Amerykanka Anna ma zamiar dotrzeć do Dublina, aby właśnie tego dnia oświadczyć się swojemu chłopakowi. Zgodnie z irlandzką tradycją, jeśli tego dnia kobiety oświadczą się, mężczyźni muszą powiedzieć 'tak'. Niestety pogoda krzyżuje jej plany. Anna jest jednak na tyle zdeterminowana, że postanawia dotrzeć na miejsce. Pomaga jej w tym pewien barman Declan.

 • Muppety

  W czasie wakacji w Los Angeles, największy fan Muppetów Walter oraz para jego przyjaciół - Gary (Jason Segel) oraz Mary (Amy Adams) odkrywają nikczemny plan nafciarza Texa Richmana (Chris Cooper). Zamierza on zburzyć Teatr Muppetów, aby wydobywać ropę, której złoże właśnie pod nim odkryto. Chcąc ocalić teatr i pomóc w wystawieniu największego przedstawienia Muppetów w historii, Walter, Mary i Gary muszą zebrać 10 mln dolarów i pomóc Kermitowi zjednoczyć starą ekipę Muppetów, których drogi się...