• Informacje na temat:

  amy winehouse największy hit

Artykuły na temat: amy winehouse największy hit
 • Bilety na koncert Amy Winehouse!

  Już 11 września na dużym ekranie w sieci Multikino będzie można zobaczyć wyjątkowy koncert Amy Winehouse "I Told You I Was Trouble - Live In London" z 2007 roku. Mamy dla Was zaproszenia!

 • Recenzja Ella Eyre "Feline": Ławica hitów

  .... Praktycznie z każdego perkusyjnego triggera wyłania się nam taki refren, że #omójboże. Łowienie hitów na tym albumie wydaje się dziecinnie łatwe i mogłoby działać na zasadzie rzutu monetą. Bo tu wszystko nadaje się na radiowy, popowy przebój. Czy numery, które idą w kierunku Amy Winehouse jak singlowy "Comeback", czy kompletnie nie-czarne nabijki ("Good Times"), Ella Eyre ma refreny, za które jej...

 • 20 lat TVN-u: Największe kariery po "Mam talent" i "X Factorze"

  Jedna z najpopularniejszych stacji telewizyjnych w Polsce świętuje w tym roku 20-lecie działalności. Z tej okazji przypominamy, jakie talenty zostały przez TVN wypromowane dzięki programom "Mam talent" i "X Factor".

 • Świat: Bestsellery 2007

  Niemiecka firma Media Traffic, przygotowująca globalną listę bestsellerów płytowych i najpopularniejszych piosenek "United World Chart", podsumowała cały 2007 rok. Pod względem sprzedaży płyt rok 2007 należał do kontrowersyjnej brytyjskiej gwiazdy soul Amy Winehouse, a największy przebój roku wyśpiewała amerykańska gwiazda r'n'b Rihanna.

 • Kokaina, amfetamina, heroina... artyści a narkotyki

  Co biorą polskie gwiazdy? Głównie heroinę i alkohol. Reggae'owy muzyk Dariusz "Maleo" Malejonek w kontekście śmierci Amy Winehouse opowiada o używkach w show-biznesie.

 • Adele z figurą woskową

  Brytyjska gwiazda Adele zostanie wkrótce uwieczniona w londyńskim Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud. Podobizna tegorocznej laureatki Oscara stanie tam w towarzystwie takich gwiazd, jak Beyonce, Rihanna i Amy Winehouse.

 • Ameryka woli składanki

  Najpopularniejszą płytą za Atlantykiem okazała się składanka największych hitów tego roku "NOW! That's What I Call Music 25".

 • Rekord wszech czasów

  Na brytyjskiej liście sprzedaży singli już po raz siódmy panuje Leona Lewis z hitem "Bleeding Love". Tym samym to do niej należy rekord najdłuższego pobytu na 1. miejscu wśród brytyjskich wokalistek w historii listy.

 • Wybierz porażkę roku!

  ...zebrał wiele pochlebnych recenzji. Koncerty na haju Amy Winehouse Amy Winehouse to jedna z najważniejszych artystek ostatnich lat, a jej aktualny album "Back To Black" jest najlepiej sprzedawaną płytą(...) z przebojem "A gdy jest już ciemno", który okazał się największym polskim przebojem 2007 roku. Jednak tuż po ogłoszeniu wyników festiwalowego konkursu media zasugerowały, że zwycięska piosenka jest...

 • Sia postawiła wszystko na jedną... fryzurę

  ...moja twarz służyła do sprzedawania czegokolwiek. Nie zamierzam być sławna" - tłumaczyła tę decyzję Sia i przywołała kok Amy Winehouse jako swoją inspirację. "Przez cały ten proces w mojej fryzurze będą(...) Spears czy Beyonce. Sia w większości tych przypadków zadowalała się wzmianką we wkładce do albumu, zdarzało się jednak, że użyczała swojego głosu. Najpopularniejszym duetem z jej udziałem jest hit...