• Informacje na temat:

  amy winehouse z papierosem

Artykuły na temat: amy winehouse z papierosem
 • Amy Winehouse na krawędzi

  Pod koniec sierpnia, w sieci pojawiły się kontrowersyjne filmy z udziałem brytyjskiej gwiazdy r'n'b Amy Winehouse (23 l.).

 • Kłamał na temat choroby córki?

  Wypowiedź ojca brytyjskiej piosenkarki Amy Winehouse na temat stanu jej zdrowia okazała się nieścisła, gdyż nie jest on aż tak poważny.

 • Szokujący wywiad z Amy Winehouse

  W najnowszym numerze magazynu "The Rolling Stone" ukazał się dość kontrowersyjny wywiad z Amy Winehouse (24 l.), którego artystka udzieliła na krótko przed swoim zasłabnięciem i pobytem w szpitalu.

 • Pete Doherty będzie sprzedawał niedopałki po Amy Winehouse

  Brytyjski wokalista i gitarzysta Pete Doherty przygotowuje niecodzienną wyprzedaż pamiątek.

 • Amy Winehouse chce zostawić męża

  ..."Blake musiał jakoś zapłacić za towar. Brał zamówienia od współwięźniów i prosił Amy o przynoszenie podpisanych przez siebie zdjęć. Amy pisała na nich krótkie liściki, żeby podpisane fotografie wyglądały autentycznie. Po powrocie z widzenia, jej mąż wymieniał fotki na działki heroiny. Chłopcy planują, że wystawią podpisane przez Amy zdjęcia na E- bay i zgarną trochę gotówki" - donoszą media. Aż...

 • To tylko człowiek

  Katastrofalny początek brytyjskiej trasy koncertowej Amy Winehouse został usprawiedliwony przez brata artystki.

 • Co z majątkiem Amy?

  Zmarła w lipcu zeszłego roku Amy Winehouse nie spisała przed śmiercią testamentu, dlatego jej majątek, szacowany na 3 mln funtów, automatycznie przejdzie na jej rodziców. Były mąż artystki, Blake Fielder-Civil, nie dostanie z fortuny Amy ani grosza.

 • Słynny projektant wykorzystał śmierć gwiazdy?

  Ojciec zmarłej w zeszłym roku piosenkarki Amy Winehouse jest wściekły na słynnego projektanta mody Jeana Paula Gaultiera.

 • Naćpana Amy zgasiła sobie papierosa na policzku

  Dziwny wygląd Amy Winehouse (24 l.) w ostatnich dniach wywołał falę spekulacji i domysłów. Jej menadżer ogłosił, iż gwiazda cierpi na liszajec. Tymczasem wyszła na jaw pewna historia, która dowodzi, że Amy wcale nie doszła do siebie po odwyku.

 • Teraz musi przestać ćpać

  Brytyjska piosenkarka Amy Winehouse, która od ubiegłego tygodnia przechodzi badania szpitalne w związku z jej niedawnym zasłabnięciem, cierpi na wczesne stadium rozedmy płuc.

Wideo na temat: amy winehouse z papierosem
 • Amy

  Amy

  Nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy - błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano. Kim była naprawdę Amy Winehouse, która z dnia na dzień stała się ikoną światowej muzyki? Jak odmieniło ją spotkanie z mężczyzną, którego obdarzyła uczuciem silniejszym niż narkotyk? Co ukrywała przed światem? Dlaczego zginęła w...

 • Oświadczyny po irlandzku

  Tylko raz na 4 lata kobiety mogą prosić swoich wybranków o rękę - możliwe jest to bowiem tylko 29 lutego i tylko w Irlandii. Amerykanka Anna ma zamiar dotrzeć do Dublina, aby właśnie tego dnia oświadczyć się swojemu chłopakowi. Zgodnie z irlandzką tradycją, jeśli tego dnia kobiety oświadczą się, mężczyźni muszą powiedzieć 'tak'. Niestety pogoda krzyżuje jej plany. Anna jest jednak na tyle zdeterminowana, że postanawia dotrzeć na miejsce. Pomaga jej w tym pewien barman Declan.

 • Muppety

  W czasie wakacji w Los Angeles, największy fan Muppetów Walter oraz para jego przyjaciół - Gary (Jason Segel) oraz Mary (Amy Adams) odkrywają nikczemny plan nafciarza Texa Richmana (Chris Cooper). Zamierza on zburzyć Teatr Muppetów, aby wydobywać ropę, której złoże właśnie pod nim odkryto. Chcąc ocalić teatr i pomóc w wystawieniu największego przedstawienia Muppetów w historii, Walter, Mary i Gary muszą zebrać 10 mln dolarów i pomóc Kermitowi zjednoczyć starą ekipę Muppetów, których drogi się...