• Informacje na temat:

  an 24 katastrofa

Artykuły na temat: an 24 katastrofa
 • Katastrofa według Dwayne'a Johnsona

  ...adaptacyjnej w jednej z paryskich szkół. 24 uczniów, 24 różnych narodowości i dwa wspólne cele: opanować język francuski i odnaleźć się w tutejszej rzeczywistości. Francuska szkoła staje się prawdziwą...

 • NBC przeprasza za skecz o katastrofie

  Szefowie stacji NBC publicznie przeprosili za pokazanie skeczu o katastrofie lotniczej wprowadzającego do ceremonii rozdania tegorocznych nagród Emmy. W tym samym czasie bowiem wydarzyła się prawdziwa katastrofa, w której zginęło 49 osób.

 • "FYRE: Najlepsza impreza, która nigdy się nie odbyła": Jaka piękna katastrofa!

  ..."To nie mogło wypalić!" – to jedna z najczęstszych myśli przechodząca przez głowę podczas oglądania dokumentu o Fyre Festival. Spektakularna katastrofa organizacyjna, a jednocześnie największy przekręt ostatnich lat wpisał się na stałe do światowej popkultury. Dokument "FYRE" rzuca na powstawanie imprezy nowe światło. Oto kilka wniosków.

 • "Pompeje": Największa katastrofa w historii?

  ...("Sucker Punch", "Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń"), Carrie-Anne Moss ("Matrix", "Memento"), Kiefer Sutherland ("24 godziny", "Mroczne Miasto") i Jarred Harris ("Sherlock Holmes: Gra...

 • Premiera filmu o katastrofie WTC

  ..."United 93" Paula Greengrassa ( "Krwawa niedziela" , "Tożsamość Bourne'a" ), film opowiadający o ataku 11 września będzie miał swoją premierę podczas nowojorskiego Tribeca Film Festival. Festiwal w Nowym Jorku rozpoczyna się 24 kwietnia. United 93 to czwarty z porwanych samolotów, którego pasażerowie próbowali przechwycić go z rąk porywaczy, zanim rozbili się w Pensylwanii.

 • "24: Jeszcze jeden dzień", czyli Jack Bauer wraca!

  ..."24: Jeszcze jeden dzień" ("24: Live Another Day") to nowy amerykański serial, który 5 maja zadebiutował na kanale Fox. Produkcja jest co prawda nowa, ale jej główny bohater to agent Jack Bauer, którego losy widzowie śledzili już przez osiem sezonów "24 godzin" (2001-2010). W słynnego agenta wciela się ponownie Kiefer Sutherland.

 • Antoni Krauze zaprezentował "Smoleńsk" na festiwalu w Gdyni

  Nie byliśmy zależni od nikogo, kto by nam coś próbował narzucać - powiedział w środę, 21 września, w Gdyni, odnosząc się do prac ekipy filmowej nad "Smoleńskiem", reżyser Antoni Krauze. Mówiąc o Polakach, reżyser podkreślał, że "dzieli nas nie katastrofa, tylko kłamstwo o tej katastrofie". "Mam nadzieję, że wygra ta strona, która po prostu chce znać prawdę"- stwierdził.

 • Gwiazdy opery wśród ofiar katastrofy niemieckiego samolotu

  We wtorkowej (24 marca) katastrofie lotniczej we Francji zginęli słynni wokaliści operowi - Oleg Bryjak i Maria Radner.

 • Harry Potter i szalejące hormony

  ..."Harry Potter i Książę Półkrwi" , reż. David Yates, USA/Wielka Brytania 2009, Warner Bros., premiera 24 lipca 2009 roku.

 • BBC w Warszawie o Czarnobylu

  Ekipa brytyjskiej telewizji BBC będzie we wtorek, 24 stycznia, realizowała w Warszawie zdjęcia do filmu dokumentalnego o katastrofie w Czarnobylu. Emisja filmu zaplanowana jest na kwiecień 2006 - czyli w 20. rocznicę awarii reaktora. Filmowcy spędzą na planie w Warszawie tylko jeden dzień.

Wideo na temat: an 24 katastrofa
Dyskusje na temat: an 24 katastrofa