• Informacje na temat:

  anastazja

Artykuły na temat: anastazja
 • Anastazja Davis: Kim jest córka kompozytora Jana A.P. Kaczmarka?

  Anastazja Davis to córka cenionego kompozytora Jana A.P. Kaczmarka, laureata Oscara za muzykę do filmu "Marzyciel". O tym, jak wygląda jej życie, scenarzystka opowiedziała w rozmowie z Anną Wendzikowską w programie "Dzień Dobry TVN".

 • "The Voice Kids": Zapłakana Ida Nowakowska wspomina nieżyjącego tatę. Popłakała się też Anastazja Maciąg

  ...opowiedziała jej poruszającą historię ze swojego życia. "Mój tata, kiedy miałam pięć lat, zmagał się z nowotworem. Niestety przegrał tę walkę" - wyznała na planie Anastazja, która miłość do śpiewu zawdzięcza właśnie ojcu. Mimo tragedii Anastazja nigdy nie przestała śpiewać. Zaczęła szlifować umiejętności, brać udział w konkursach wokalnych i występować podczas muzycznych przeglądów. Historia nastolatki...

 • "Barwy szczęścia": Do obsady dołączy Anastazja Pazura, córka Cezarego Pazury

  ...28-letnia Anastazja Pazura jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Filmowej i ma już na swoim koncie kilka ról - zagrała m.in. Dagmarę Jankowską w 667. odcinku "Na dobre i na złe", młodą aktorkę(...) (Krzysztof Wach) zdiagnozuje depresję poporodową - po raz pierwszy zobaczymy ją w 1859. odcinku serialu (emisja w TVP2 w środę 9 maja o godzinie 20.10). Anastazja Pazura została aktorką wbrew woli...

 • Anastazja Meisnerowicz debiutuje (teledysk "Obsesja")

  Do tej pory modelka Anastazja Adrianna Meisnerowicz występowała u boku gwiazd disco polo w ich teledyskach. Teraz zamierza spróbować swoich sił jako wokalistka.

 • Rosjanka w hołdzie dla ofiar katastrofy

  Rosyjska wokalistka Anastazja Arysta postanowiła oddać hołd tym, którzy zginęli w katastrofie samolotu w Smoleńsku.

 • Ewa Szlachcic i "O nas": Zobacz teledysk z córką Cezarego Pazury

  Poniżej możecie zobaczyć klip "O nas" znanej z różnych telewizyjnych programów Ewy Szlachcic, która po sześciu latach przypomina się z nową płytą "D.N.A.". W teledysku zagrała Anastazja Pazura, 29-letnia córka Cezarego Pazury.

 • Alicja Bachleda Curuś w teledysku Łez

  Na początku tego tygodnia grupa Łzy rozpoczęła prace nad kolejnym teledyskiem. Wideoklip będzie towarzyszył piosence "Anastazja", która jako kolejna będzie promować album "Jesteś jaki jesteś". Główną rolę zagra w teledysku Alicja Bachleda-Curuś.

 • Cezary Pazura: Szanuję wybór córki związany z aktorstwem

  Cezary Pazura nie jest pewien, czy ponownie zdecydowałby się na karierę aktorską. Jego zdaniem obecnie, zwłaszcza w Polsce, panują dość trudne warunki dla osób początkujących w tym zawodzie. Wspiera jednak najstarszą córkę w jej decyzji, choć jednocześnie przestrzega przed trudnościami, jakie mogą ją czekać. Twierdzi też, że Anastazja da sobie radę, ma bowiem talent, a ten broni się sam.

 • ​"After" : Produkt zmierzchopodobny

  "After" to kolejna romantyczna historia oparta na literaturze wątpliwej jakości, która zaczynała jako krążący po internecie fanfik. Jeśli męczyliście się podczas "Zmierzchu" lub kolejnych perypetii Anastazji i Grey’a, to ostrzegam - podczas seansu filmu Jenny Gage nie będzie lepiej.

 • "50 twarzy Greya": Wyznania Dakoty Johnson

  Dakota Johnson w ekranizacji bestsellerowej, pełnej erotycznych scen, powieści E.L James "50 twarzy Greya" gra główną bohaterkę, Anastazję Steele. Podczas, gdy wszyscy skupiają się na aspekcie seksualnym książki, młoda aktorka widzi związek Anastazji i Christiana Greya zupełnie inaczej.

Zdjęcia na temat: anastazja
Wideo na temat: anastazja
Dyskusje na temat: anastazja