• Informacje na temat:

  anatomia strachu

Artykuły na temat: anatomia strachu
 • "Ray Donovan": Czwarty sezon serialu od 7 sierpnia w HBO3 i HBO GO

  ...("Emperor", "Wstrząs"), Dasha Mihoka ("Zanim się obudzę", "Anatomia strachu") oraz Kerris Dorsey (serial "Bracia i siostry"). Serial jest produkcją stacji Showtime. Pierwszy odcinek nowego...

 • "Anatomia strachu" Cage'a i Kidman

  W grudniu do polskich kin wchodzi hollywoodzki thriller "Anatomia strachu" Joela Schumachera. W głównych rolach Nicole Kidman i Nicolas Cage.

 • "Wirus": Premiera w FOX

  „Wirus” to serial oparty na wydanym w 2009 roku bestselerze o tytule „The Strain” - pierwszej część trylogii autorstwa Guillermo del Toro oraz Chucka Hogana.

 • Anatomiczna szmira

  "Anatomia strachu" ("Trespass"), reż. Joel Schumacher, USA 2011, dystrybutor Monolith Films, premiera kinowa 2 grudnia 2011 roku.

 • Kłamstwa, tajemnice, intrygi

  Sarah Jessica Parker w kolejnej romantycznej komedii "Jak ona to robi?", Nicole Kidman w mrocznej "Anatomii strachu" oraz Amanda Seyfried w futurystycznym thrillerze "Wyścig z czasem" to filmowe gwiazdy tygodnia.

 • "Krótki film o zabijaniu": Anatomia morderstwa

  W poniedziałek, 11 marca, mija 25 lat od premiery "Krótkiego filmu o zabijaniu" w reżyserii Krzysztofa Kieślowskiego. - Ten film zwrócił uwagę światowej krytyki na Kieślowskiego - przypomina krytyk filmowy Tadeusz Sobolewski.

 • Dla kogo Złote Maliny?

  Komediowy aktor Adam Sandler, który jest również producentem filmowym, scenarzystą i muzykiem, został "uhonorowany" wątpliwym zaszczytem aż 11 nominacji do Złotych Malin przyznawanych za najgorsze produkcje filmowe ub. roku. Ogłoszenie nominacji do Złotych Malin odbywa się tradycyjnie w przeddzień uroczystości przyznania Oscarów.

 • Plus Camerimage: Dłużej w Bydgoszczy?

  Dziewiętnasta edycja Międzynarodowego Festiwalu Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage rozpocznie się w tym roku 26 listopada w Bydgoszczy. W ramach imprezy odbędzie się kilkaset projekcji filmów zebranych w sekcjach konkursowych i przeglądach.

 • Wzloty i upadki Nicolasa Cage'a

  Wielokrotnie dosięgała go miażdżąca krytyka. Ma jednak na swoim koncie kilka prawdziwych aktorskich perełek. Nicolas Cage to prawdziwy artystyczny kameleon.

 • Tego nie zobaczysz w kinie!

  Z każdym kolejnym rokiem powiększa się zakres interesujących tytułów, które pojawiają się u nas wyłącznie na płytach DVD.

Wideo na temat: anatomia strachu
 • Anatomia strachu

  W ekskluzywnej rezydencji, w pilnie strzeżonej dzielnicy mieszka rodzina Millerów. Kyle (Nicolas Cage) zajmuje się handlem diamentami, jego nieskazitelna, piękna żona (Nicole Kidman) prowadzi dom, a zbuntowana, nastoletnia córka chodzi własnymi drogami. Ich z pozoru monotonne życie zmieni na zawsze jeden dzwonek do drzwi. Uzbrojeni bandyci wpadają do domu i terroryzują rodzinę, zmuszając Kyle’a do otworzenia sejfu. Kiedy wszystko wskazuje na to, że mężczyzna posłusznie spełni ich żądanie,...

 • Metro strachu

  W filmie "Metro strachu", Denzel Washington gra rolę nowojorskiego kontrolera ruchu metra Waltera Garbera. Jego spokojna na co dzień praca pewnego dnia zostaje wywrócona do góry nogami za sprawą zuchwałego porwania jednego z pociągów. W trzymającym w napięciu obrazie zobaczymy Johna Travoltę jako Rydera, przestępcę będącego mózgiem całej operacji i stojącego na czele uzbrojonego gangu gotowych na wszystko bandytów. Postawione przez nich ultimatum to oczywiście wysoki okup, który ma być...

 • Czarnobyl. Reaktor strachu

  Horror twórcy przełomowego "Paranormal Activity". Sześcioro młodych ludzi szukających ekstremalnych wrażeń wynajmuje przewodnika, który, mimo surowych zakazów, zabiera ich do owianego tajemnicą miasta-widmo. Tu mieszkali niegdyś pracownicy reaktora w Czarnobylu. Po tragicznym wybuchu, ponad 25 lat temu, w ciągu 48 godzin przeprowadzono ewakuację całego miasta. Pozostali w nim nieliczni ludzie, których już nigdy więcej nie widziano... Wkrótce bohaterowie filmu odkrywają, że choć nikt nie...