• Informacje na temat:

  andersz w tańcu z gwiazdami

Artykuły na temat: andersz w tańcu z gwiazdami
 • Alan Andersz - król parkietu

  Alan Andersz, znany z serial u "39 i pół", ma nadzieję, że podczas sylwestrowej imprezy nie zabraknie rytmów latynoamerykańskich.

 • Faworyci i przegrani w "Tańcu z gwiazdami"

  Pierwszy odcinek 8. edycji "Tańca z gwiazdami" rozpoczął Alan Andersz, aktor z serial u "39 i pół" w parze z Blanką Winiarską i oni też program zakończyli... na pierwszym miejscu. Przypadek czy też już na początku mamy faworyta? W pierwszym odcinku odpadła para Paweł Stasiak i Janja Lesar.

 • Jakie gwiazdy zatańczą?

  Znamy nazwiska gwiazd, które wezmą udział w ósmej edycji popularnego show "Taniec z gwiazdami" stacji TVN. Zatańczą m.in. Ilona Felicjańska, Marek Włodarczyk, Marta Żmuda Trzebiatowska i Sylwia Gruchała.

 • Wygrała "Taniec z gwiazdami"

  Agata Kulesza i Stefano Terrazzino zostali zwycięzcami ósmej edycji "Tańca z gwiazdami". Para w zaciętym finałowym odcinku pokonała Natalię Lesz i Łukasza Czarneckiego.

 • Wygrała "Taniec z gwiazdami"

  Agata Kulesza i Stefano Terrazzino zostali zwycięzcami ósmej edycji "Tańca z gwiazdami". Para w zaciętym finałowym odcinku pokonała Natalię Lesz i Łukasza Czarneckiego.

 • Oporny Żurek? Ale układ!

  Tej jesieni niedzielne wieczory będą pod znakiem kryminału. Na ekranach telewizorów, zaraz po "Tańcu z gwiazdami", zobaczymy m.in. Lesława Żurka, Olgę Bołądź, Bartłomieja Topę i Jana Englerta. Te gwiazdy tworzą "Układ warszawski"...

 • Żmuda Trzebiatowska najlepsza

  Czwarty odcinek "Tańca z gwiazdami" przetańczony został w rytmach pasodoble i foxtrota. Z programem pożegnała się tym razem aktorka, Katarzyna Walter. Zdaniem jury, kompletnie "posypała się jej współpraca z partnerem", Krzysztofem Hulbojem.

 • Maserak już nie zatańczy

  Piękna florecistka, Sylwia Gruchała, zanotowała kolejną porażkę w swojej karierze. Odpadła w trzecim odcinku kolejnej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Nie pomogło ogniste i drapieżne tango, które odtańczyła z Rafałem Maserakiem.

 • Liszowska w show Polsatu!

  Obok aktorki w jury zasiądzie: Alan Andersz, Michał Malitowski (wielokrotny mistrz świata par zawodowych w tańcu latynoamerykańskim) i Krystyna Mazurówna (tancerka i choreograf). Za każdy odcinek show Lisza zgarnie aż 14 tys. zł! - dowiedział się "Super Express". Pozostali jurorzy także nie mogą narzekać - Malitowski i Mazurówna po 9 tys. zł, Andersz najmniej - 5 tys. zł. Informatorzy tabloidu...

 • Nagroda dla zwycięzcy "Tylko taniec..."

  Decyzją widzów program wygrał ostatecznie Dawid Ignaczak. Jurorzy tak komentowali finałowy występ 19-latka: - Z odcinka na odcinek tańczysz coraz lepiej, masz ogromny talent i fajnie, że zrobiłeś swoją choreografię - mówił Andersz. - Wiem, że masz szanse, ludzie cię kochają i będą na ciebie głosować - Malitowski. - W tańcu jak w każdej dziedzinie są potrzebne talent i pasja, i ja widziałam talent...