• Informacje na temat:

  andie mcdowell

Artykuły na temat: andie mcdowell
 • Miles Teller w zbuntowanym świecie

  Zanim zachwycił krytyków i widzów kreacją zdeterminowanego młodego muzyka w "Whiplash", pojawił się w "Niezgodnej". W marcu Miles Teller powróci na wielki ekran w roli niemającego skrupułów Petera w kolejnej odsłonie ekranizacji bestsellerów Veroniki Roth - "Zbuntowanej".

 • McDowell i Stone: Matki chrzestne

  Andie MacDowell została matką chrzestną nowego luksusowego statku, który pływać będzie po rzece Douro, w północno-wschodniej Portugalii. W uroczystości w Porto udział wzięli również Sharon Stone oraz Michael Bolton.

 • Penelope Cruz "jest tego warta"

  Hiszpańska aktorka Penelope Cruz (31 l., "Sahara" ) podpisała ekskluzywny kontrakt z kosmetycznym gigantem L'Oreal. Gwiazda filmów Pedro Almodovara poszła w ślady Beyonce Knowles (24 l.), Scarlettt Johansson (21 l.) i Andie McDowell (57 l.), które również promują najnowszy produkt tej firmy - farbę do włosów Natural Match.

 • Filmowe kwestie wszech czasów

  "Miałeś tylko wysadzić te cholerne drzwi!" - tak zdaniem brytyjskich kinomanów brzmi najlepsze filmowe powiedzonko wszech czasów. Owe wiekopomne słowa wypowiedział Michael Caine w komedii "The Italian Job". Lista najbardziej błyskotliwych i najgłupszych kwestii filmowych w historii kina, powstała przy okazji spotkań scenarzystów filmowych w British Museum.

 • Jak wesele, to tylko w kinie!

  Na ekrany polskich kin trafiła niedawno weselna komedia "Kochanie, poznaj moich kumpli". Przy tej okazji warto przyjrzeć się kilku wcześniejszym filmom ślubnym, które wyrastają na prawdziwą siłę kina rozrywkowego. Mniej więcej od połowy lat 90., niemal co roku, w kinowym repertuarze można bowiem znaleźć "film weselny".

Zdjęcia na temat: andie mcdowell
Wideo na temat: andie mcdowell
 • Czworo do pary

  Ethan (Mark Duplass) i Sophie (Elisabeth Moss) przeżywają kryzys małżeński. Za radą terapeuty (Ted Danson), wynajmują dom za miastem, w którym mają spędzić weekend. Jak zapewnia psycholog, pary wracają stamtąd zupełnie odmienione. Początkowo zabawny i romantyczny pobyt zmienia się w obliczu pewnego odkrycia. Okazuje się, że Ethan i Sophie nie są jedynymi lokatorami posiadłości. Wobec niezwykłego spotkania, będą musieli spojrzeć na swój związek z zupełnie innej perspektywy i wyjaśnić, czy...

 • Artysta

  Akcja rozgrywa się pod koniec lat 20. XX wieku, w czasie przełomu dźwiękowego w filmie. Koniec kina niemego był równocześnie końcem karier wielu gwiazd, będących u szczytu popularności. Czy słynny bohater kina przygodowego George Valentin podzieli los "wielkich zapomnianych"? Czy płomienne uczucie, które wybuchnie między nim a początkującą tancerką Peppy Miller zainspiruje go do walki o miejsce w świecie "nowego" Hollywood i ocali przed zapomnieniem oddanej kiedyś publiczności?

 • Silent Hill: Apokalipsa 3D

  Heather Mason przez całe życie ucieka przed niebezpiecznymi siłami, których nie może wytłumaczyć. W dniu swoich osiemnastych urodzin nawiedzona kolejnymi koszmarami i zniknięciem ojca, odkrywa że nie jest osobą, za którą się dotychczas uważała. To odkrycie wprowadza ją w głąb świata pełnego demonów. Jeżeli ich nie przezwycięży, utknie w Silent Hill na zawsze.