• Informacje na temat:

  andre benjamin raper

Artykuły na temat: andre benjamin raper
 • Raper zagra Jimiego Hendrixa

  Jak poinformował serwis Irish Film and Television Network, amerykański raper Andre 3000 (naprawdę Andre Benjamin) z zespołu Outkast zdecydował się zagrać legendarnego muzyka. Filmowa biografia(...) roku. Reżyserem filmu jest John Ridley, a ujęcia do "All Is By My Side" będą kręcone w Irlandii. Film ma zostać nagrany w przeciągu sześciu tygodni. To nie pierwsza filmowa rola Andre 3000. Artysta...

 • Raper jak Mercury i Morrison

  Aquemini OutKast. To przecież płyta z hip hopem, ale znacznie różniącą się od innych rapowych płyt, które ukazał się w tamtym czasie" - twierdzi Cool. "Andre Benjamin ewoluował artystycznie i to samo(...)Siódmy album bestsellerowego rapera trafi do sklepów w czerwcu. Poprzednia płyta Lil Wayne'a zatytułowana "Tha Carter III" ukazała się w zeszłym roku i na całym świecie rozeszła się w nakładzie ponad...

 • Demon prędkości z Outkast

  Raper Andre 3000 został oskarżony o jazdę z nadmierną prędkością. Został zatrzymany, gdy jeździł po przedmieściach Atlanty.

 • OutKast: Dla dzieci

  Andre 3000, członek hiphopowego duetu OutKast, coraz intensywniej koncentruje się na karierze filmowej. Ostatnio rapera można było zobaczyć w filmie "Be Cool". Teraz Andre 3000 ma zamiar spróbować swoich sił w filmowych produkcjach dla dzieci.

 • OutKast: Solo dla dzieci

  Andre "3000" Benjamin, czyli połowa hiphopowego duetu z Atlanty, wydał solowy album dla najmłodszych.

 • Andree 3000 bierze korepetycje

  Andre 3000, członek popularnej amerykańskiej grupy Outkast, zapisał się niedawno na naukę gry na instrumentach dętych. Muzyk doskonali swe umiejętności w obsłudze klarnetu i saksofonu, co - jak sam przyznał - ma pomóc mu w dostaniu się w poczet uczniów prestiżowej uczelni muzycznej Juilliard School.