• Informacje na temat:

  andrzej aktor m jak

Artykuły na temat: andrzej aktor m jak
 • ​Zmarł aktor Andrzej Mrozek

  Zmarł aktor teatralny i filmowy Andrzej Mrozek, który przez ponad 30 lat był związany z Teatrem Polskim we Wrocławiu. Miał 80 lat.

 • Andrzej Strzelecki nie żyje. Pogrzeb aktora. Kto go pożegnał?

  W piątek, na stołecznym Cmentarzu Wojskowym na Powązkach, został pochowany zmarły 17 lipca aktor, reżyser i pedagog, były rektor Akademii Teatralnej w Warszawie prof. Andrzej Strzelecki.

 • Zbiórka pieniędzy na leczenie chorego aktora Andrzeja Strzeleckiego

  Dwa koncerty - na 23 i 26 czerwca - zaplanowano, aby wesprzeć zbiórkę pieniędzy na leczenie aktora Andrzeja Strzeleckiego, chorego na nieoperacyjnego raka płuc. W mediach społecznościowych przyjaciele Strzeleckiego publikują skomponowane dla niego "Lepieje".

 • Nie żyje aktor Jacek Czyż

  Jacek Czyż - aktor, którego głos wszyscy znali z wielu ról dubbingowych - nie żyje. Był między innymi głosem Tygryska z "Kubusia Puchatka", pojawiał się również w filmach, serialach i spektaklach teatralnych. Aktor zmarł w piątek, 24 lipca 2020 roku w Warszawie, po długiej chorobie. Miał 67 lat.

 • Pogrzeb Emila Karewicza. Ostatnie pożegnanie wybitnego aktora

  ...- Był zwycięzcą; spełnionym artystą w zawodzie i szczęśliwym człowiekiem w życiu prywatnym - mówił b. prezes ZASP Krzysztof Kumor podczas pogrzebu aktora Emila Karewicza. Odtwórca m.in. ról Jagiełły w "Krzyżakach" i Hermanna Brunnera w "Stawce większej niż życie" spoczął we wtorek na stołecznych Powązkach Wojskowych.

 • Andrzej Strzelecki nie żyje

  W piątek, 17 lipca, zmarł Andrzej Strzelecki, aktor teatralny, filmowy i serialowy, były rektor Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, szerokiej widowni znany przede wszystkim z serialu "Klan". Informację o śmierci artysty potwierdziła Polsat News jego córka.

 • Andrzej Chyra: "Obraźliwa insynuacja"

  Andrzej Chyra to kolejna osoba, która zapowiada wystąpienie na drogę sądową przeciwko twórcom filmu "Nic się nie stało". "Brzydzę się działaniami osób przedstawionych w filmie, ale wzbudza też mój najgłębszy sprzeciw ta obraźliwa insynuacja, służąca uzyskaniu większego rozgłosu filmu, bez zastanowienia się, jakie konsekwencje to dla mnie i dla powagi sprawy niesie" - aktor napisał na Instagramie.

 • Andrzej Blumenfeld: Polski aktor w hollywoodzkim filmie

  We wtorek, 14 sierpnia, mija pierwsza rocznica śmierci aktora Andrzeja Blumenfelda.

 • Zbigniew Zapasiewicz: Jak aktor nie przychodzi na spektakl, to znaczy że nie żyje

  ...-rektora: "Ale przecież ja nawet nie wiem, jak ty mówisz, bo ty nigdy nic nie mówisz". Jak mówił Andrzej Łapicki, Zapasiewicz nie zapowiadał się wcale na tak wielkiego aktora, jakim później został(...) traktował zawsze bardzo poważnie. "Jak aktor nie przychodzi na spektakl, to znaczy, że nie żyje" - mawiał. Grał nawet w dniu, gdy umarła mu matka. Na przedstawienie nie stawił się tylko trzy razy, gdy...

 • Nie żyje aktor Andrzej Grąziewicz

  Nie żyje aktor Andrzej Grąziewicz, znany z filmów "Ogniem i mieczem" i "Stara baśń" oraz seriali "Zmiennicy" i "07 zgłoś się". Miał 75 lat.

Zdjęcia na temat: andrzej aktor m jak
Wideo na temat: andrzej aktor m jak
 • "M jak miłość": Dwusferyczny Andrzej Młynarczyk

  Andrzej Młynarczyk opowiada o swojej pracy, tymczasem Barbara Kurdej-Szatan opowiada o tym, jak jej kolega zachowuje się poza kamerą. Aktor przy okazji zdradza, że marzy o śpiewie i niedawno zaczął uczęszczać na jego lekcje.

 • Andrzej Seweryn o serialu "Rojst": Jak bohater z filmów Clinta Eastwooda

  " - mówi Andrzej Seweryn o pracy na planie serialu "Rojst". "W mieście rozgrywają się w tym samym czasie różne smutne zdarzenia, Wanycz zostaje w nie mimowolnie uwikłany. Jako dziennikarz pracujący w latach 80. doskonale wie, co to jest kompromis i jak należy funkcjonować w społeczeństwie, ale decyduje, że tym razem kompromis nie jest wyjściem. W sytuacji, która następuje postanawia być jak

 • Walka o zdrowie Andrzeja Strzeleckiego. Jak można mu pomóc?

  Andrzej Strzelecki zmaga się z nieoperacyjnym nowotworem płuc i oskrzeli. Jedynym ratunkiem jest terapia w Stanach Zjednoczonych. Jego córka Joanna poruszyła więc niebo i ziemię, aby zebrać potrzebne na to pieniądze. Chodzi aż o 1,5 miliona złotych. O przebiegu choroby i zbiórce opowiedzieli Joanna Strzelecka-Żylicz oraz przyjaciel aktora Janusz Józefowicz. Jak można pomóc?

Dyskusje na temat: andrzej aktor m jak