• Informacje na temat:

  andrzej aktor z m jak miłośc

Artykuły na temat: andrzej aktor z m jak miłośc
 • "M jak miłość" bez Krystiana Wieczorka? Aktor planuje przerwę w pracy!

  Według informacji pojawiających się w mediach, Krystian Wieczorek niebawem zniknie z serialu "M jak miłość". Aktor wcielający się w rolę mecenasa Andrzeja Budzyńskiego planuje odpocząć. Jak więc potoczą się losy granej przez niego postaci?

 • Pogrzeb Emila Karewicza. Ostatnie pożegnanie wybitnego aktora

  ...- Był zwycięzcą; spełnionym artystą w zawodzie i szczęśliwym człowiekiem w życiu prywatnym - mówił b. prezes ZASP Krzysztof Kumor podczas pogrzebu aktora Emila Karewicza. Odtwórca m.in. ról Jagiełły w "Krzyżakach" i Hermanna Brunnera w "Stawce większej niż życie" spoczął we wtorek na stołecznych Powązkach Wojskowych.

 • Andrzej Blumenfeld: Polski aktor w hollywoodzkim filmie

  We wtorek, 14 sierpnia, mija pierwsza rocznica śmierci aktora Andrzeja Blumenfelda.

 • Zmarł aktor z "M jak Miłość"

  Mariusz Sabiniewicz, aktor Teatru Nowego w Poznaniu, znany m.in. z serial u "M jak Miłość", w którym odgrywał rolę Norberta - zmarł w czwartek po południu (26 kwietnia).

 • Reżyser "M jak miłość" szuka aktorów

  ...ekrany film ma wejść rok później. Jak powiedział PAP Life Mariusz Malec - "Mamy potwierdzenia od fantastycznych aktorów, przykładowo rodziców Tadeusza Zawadzkiego powinni zagrać Danuta Stenka i Andrzej Seweryn". Mariusz Malec, to pochodzący z Kielc reżyser, dokumentalista i scenarzysta. Reżyserował m.in. seriale "M jak miłość" i "Na dobre i na złe". W 2000 roku na Festiwalu Filmów Dokumentalnych...

 • Aktor i kompozytor Andrzej Brzeski nie żyje. Miał 68 lat

  Ceniony polski kompozytor i wykonawca poezji śpiewanej, a także popularny aktor Andrzej Brzeski zmarł 29 czerwca w wyniku choroby nowotworzej w wieku 68 lat.

 • Andrzej Łapicki: Mija pięć lat od śmierci aktora

  ..."Odszedł ostatni z wielkich, niedościgniony wzór dla innych artystów" - tak o śmierci Andrzeja Łapickiego pięć lat temu informowały wszystkie gazety w kraju. Aktor i reżyser, pamiętny Pietuch w "Salcie" i Andrzej w "Jak daleko stąd, jak blisko" Tadeusza Konwickiego oraz Poeta w "Weselu" i reżyser we "Wszystko na sprzedaż" zapisał się w historii jako legenda polskiego kina.

 • Andrzej Brzeski nie żyje. Kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb aktora i kompozytora?

  Znany z m.in. seriali "Na Wspólnej", "Niania", "Złotopolskich" aktor oraz kompozytor i wykonawca poezji śpiewanej Andrzej Brzeski w poniedziałek (9 lipca) zostanie pochowany na Starych Powązkach w Warszawie.

 • Andrzej Łapicki w "M jak miłość"

  Legenda polskiego kina, 86-letni Andrzej Łapicki, już niebawem pojawi się w "M jak miłość" . "Uważam, że to najlepszy polski serial" - przekonuje artysta.

 • Jan Kobuszewski: Ostatnie pożegnanie wybitnego aktora

  Jan Kobuszewski spoczął w poniedziałek na Starych Powązkach w Warszawie. - Był aktorem, do którego należało się zwracać "jego wysokość" nie tylko ze względu na wzrost - mówił wieloletni dyrektor stołecznego Teatru Kwadrat Edmund Karwański podczas uroczystości pogrzebowych.

Zdjęcia na temat: andrzej aktor z m jak miłośc
Wideo na temat: andrzej aktor z m jak miłośc
 • "M jak miłość": Dwusferyczny Andrzej Młynarczyk

  Andrzej Młynarczyk opowiada o swojej pracy, tymczasem Barbara Kurdej-Szatan opowiada o tym, jak jej kolega zachowuje się poza kamerą. Aktor przy okazji zdradza, że marzy o śpiewie i niedawno zaczął uczęszczać na jego lekcje.

 • "M jak miłość": W każdej formie - bezcenna

  W materiałach zza kulis serialu „M jak miłość” widzowie mogą zawsze dowiedzieć się kilku interesujących ciekawostek lub poznać opinie aktorów na różne tematy. Tym razem o prawdziwej męskiej przyjaźni rozmawiają Jacek Kopczyński (Werner), Tomasz Oświeciński (Andrzejek), Mikołaj Roznerski (Marcin) oraz Krzysztof Kwiatkowski (Jakub). – Oczywiście, że męska przyjaźń istnieje. Najlepszym dowodem

 • "M jak miłość": Wakacyjne odmeldowanie!

  Kolejne odcinki „M jak miłość” zobaczymy po wakacjach. W zakończonym we wtorek 17. sezonie w życiu bohaterów wiele się zmieniło. A co czeka Mostowiaków, Chodakowskich i pozostałych mieszkańców Grabiny w kolejnej serii i jak aktorzy oceniają poprzednią serię? Przeczytajcie. - Ostatni sezon był bardzo ciekawy. Zdarzyło się bardzo wiele, a my wszyscy zżyliśmy się jeszcze bardziej – mówi Teresa

Dyskusje na temat: andrzej aktor z m jak miłośc
 • Re: Telekamery: Głosujcie na wasz ulubiony serial!

  Serial codzienny-Barwy szczęścia Serial cotygodniowy-nie oglądam żadnego,ale zagłosuję na Czas honoru Aktor-jeszcze nie wiem.Albo Andrzej Młynarczyk(za rolę w M jak miłośc),albo Cezary Żak(za rolę w Ranczu) Aktorka-także jeszcze nie wiem.Albo Julia Pietrucha(za rolę w M jak miłośc),albo Katarzyna Zieliska(za rolę w Barwach szczęścia)