• Informacje na temat:

  andrzej borys

Artykuły na temat: andrzej borys
 • Andrzej Chyra: "Obraźliwa insynuacja"

  Andrzej Chyra to kolejna osoba, która zapowiada wystąpienie na drogę sądową przeciwko twórcom filmu "Nic się nie stało". "Brzydzę się działaniami osób przedstawionych w filmie, ale wzbudza też mój najgłębszy sprzeciw ta obraźliwa insynuacja, służąca uzyskaniu większego rozgłosu filmu, bez zastanowienia się, jakie konsekwencje to dla mnie i dla powagi sprawy niesie" - aktor napisał na Instagramie.

 • Barbara Borys-Damięcka: Całe życie w telewizji i teatrze

  Najstarsza parlamentarzystka (ur. 1937) Barbara Borys-Damięcka została marszałkiem seniorem Senatu X kadencji - zdecydował prezydent Andrzej Duda.

 • "Wataha": Borys Szyc w trzecim sezonie serialu HBO

  Trwają zdjęcia do trzeciego sezonu serialu HBO "Wataha", który reżyserują Olga Chajdas i Kasia Adamik. Do obsady dołączyli Borys Szyc i rosyjska aktorka Evgenia Akhremenko. Zdjęcia potrwają do czerwca.

 • Borys Szyc: Nigdy nie brakowało mu temperamentu

  O Piłsudskim mówiono, że był kochliwy i podatny na kobiecie wdzięki. Temperamentny Borys Szyc, który wcielił się w Marszałka w biograficznym filmie, chyba nie miał problemów z odtworzeniem tego aspektu osobowości wodza Polaków.

 • Stan Borys może już nie zaśpiewać? Nowe informacje w sprawie zdrowia artysty

  Stan Borys walczy nie tylko o powrót do zdrowia, ale także o powrót na scenę. Artysta marzy o tym, by znów śpiewać, przed nim jednak długa droga. W jednym z wywiadów zdradził, jak aktualnie się czuje.

 • Borys Szyc: Karykatura amanta

  ..."Chciałem uwypuklić tę część swojej natury, która nie radzi sobie z płcią przeciwną" - tak pracę nad rolą Albina w "Ślubach panieńskich" Filipa Bajona podsumowuje Borys Szyc. "Komedia wszech czasów" trafi do kin 8 października.

 • Szalone serce Borysa Szyca

  ...z Jarosława Szody i Bolesława Pawicy polsko-szwedzko-francuska koprodukcja opowiada o byłym alkoholiku imieniem Stefan (Borys Szyc). Chociaż jeszcze strzyka go w wątrobie, to postanawia podziękować za(...) jesteśmy świadkami autentycznego cudu. Twórcom z odsieczą przychodzi jednak nie Matka Boska z Lourdes, tylko Borys Szyc. To aktor, który nie uznaje czegoś takie jak znak stopu - prawie zawsze widać jak na...

 • Pogrzeb Andrzeja Żuławskiego

  Pogrzeb Andrzeja Żuławskiego odbył się 22 lutego na Cmentarzu Rzymskokatolickim w Górze Kalwarii (woj. mazowieckie). Polski twórca zmarł 17 lutego. Od kilku lat walczył z chorobą nowotworową.

 • Borys Szyc w roli adwokata

  W środę, 21 października, w serial u "Naznaczony" gościnnie pojawią się kolejne gwiazdy. Tym razem fani serialu będą mogli podziwiać: Borysa Szyca, Ilonę Ostrowską oraz Andrzeja Zielińskiego.

 • "Kolacja kanibali": Debiut teatralny Borysa Lankosza

  W oczekiwaniu na styczniową premierę ekranizacji powieści Zygmunta Miłoszewskiego "Ziarno prawdy", Borys Lankosz ("Rewers") pracuje nad swoim teatralnym debiutem - spektaklem "Kolacja kanibali". Premiera przedstawienia odbędzie się w Teatrze Polonia w czwartek, 6 listopada.

Zdjęcia na temat: andrzej borys
Wideo na temat: andrzej borys
 • "Zoom na miasto": Odcinek 263.

  współczesna baśń? Byliśmy na premierze filmu „Ciemno, prawie noc”: Magdalena Cielecka, Borys Lankosz, Jerzy Trela, Roma Gąsiorowska, Agata Buzek, Marcin Dorociński, Magdalena Lankosz, Joanna Bator - Za(...), Katarzyna Glinka, Anna Karczmarczyk, Krzysztof Kwiatkowski, Marek Siudym, Andrzej Nejman, Magda Steczkowska, Marek Kaliszuk

 • "Zoom na miasto": Odcinek 252.

  , Michał Koterski, Cezary Pazura, Andrzej Chyra - kontrowersyjny pokaz Doroty Goldpoint: Dorota Goldpoint, Olga Kalicka, Wiganna Papina, Małgorzata Potocka, Ewa Pacuła, Michalina Sosna, Tomasz Jacyków(...) Różczka, Borys Szyc, Mateusz Damięcki, Paweł Domagała, Roma Gąsiorowska, Mi-chalina Sosna, Filip Zylber, Zuzanna Grabowska

 • Nadchodzi "Król": Nowy serial Canal+

  , Arkadiusz Jakubik, Borys Szyc, Magdalena Boczarska, Adam Bobik, Adam Ferency, Lena Góra, Barbara Jonak, Andrzej Kłak, Aleksandra Konieczna, Mikołaj Kubacki, Piotr Pacek, Marcin Pempuś, Krzysztof Pieczyński, Aleksandra Pisula, Andrzej Seweryn, Andrzej Szeremeta, Bartłomiej Topa, Masza Wągrocka, Paweł Wolak oraz Piotr Żurawski. Twórcami koncepcji serialu są: Łukasz M. Maciejewski, Szczepan

Dyskusje na temat: andrzej borys