• Informacje na temat:

  andrzej chyra i magdalena

Artykuły na temat: andrzej chyra i magdalena
 • Andrzej Chyra: Ojciec... z fejsa rodem

  Andrzej Chyra, najlepszy aktor ostatniej edycji Gdynia - Festiwal Filmowy, znów został ojcem! W "Obietnicy" - nowym obrazie autorki "Skrzydlatych świń" i producentów obsypanej nagrodami "Idy", wcielił się w tatę głównej bohaterki. A przy okazji odkrył mroczną stronę internetu i wdał się w bójkę z... Dawidem Ogrodnikiem.

 • Chyra znów z Cielecką

  Nowatorski Teatr Rozmaitości z Warszawy w najbliższych dniach wystawi na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Kulturalnym w Edynburgu dwie inscenizacje - "Dybbuk" oraz "4.48 Psychoza". W obu przedstawieniach wystąpi Magdalena Cielecka, w pierwszym z nich wraz z Andrzejem Chyrą.

 • Chyra i Cielecka w "Post mortem..."

  Andrzej Chyra, Magdalena Cielecka, Artur Żmijewski, Maja Ostaszewska, Danuta Stenka i Maja Komorowska zagrają w filmie "Post Mortem opowieść katyńska". Pomimo że zdjęcia do najnowszego i chyba najbardziej osobistego filmu Andrzeja Wajdy rozpoczną się 3 października, reżyser postanowił wcześniej spotkać się z dziennikarzami i opowiedzieć o tym, jaki będzie to film...

 • Chyra w filmie Wajdy o Katyniu

  Andrzej Wajda ( "Zemsta" , "Popiół i diament" ) już kompletuje obsadę do filmu "Post mortem. Opowieść katyńska" według scenariusza Andrzeja Mularczyka. Najpoważniejszym kandydatem do zagrania jednej z dwóch dużych ról męskich - oficera Wojska Polskiego, który był w Katyniu - jest Andrzej Chyra ( "Komornik" , "Dług" ).

 • Cielecka i Chyra: Samotni w sieci

  Magdalena Cielecka ( "Trzeci" ) i Andrzej Chyra ( "Komornik" ) występują w kinowej ekranizacji bestsellerowej powieści Janusza Wiśniewskiego "S@motność w sieci", którą kupiło w Polsce ponad 200 tysięcy osób. Zdjęcia rozpoczęły się 1 października i będą realizowane do 31 października w Warszawie, Paryżu, Berlinie, Monachium i Nowym Orleanie - poinformował INTERIA.PL polski dystrybutor filmu, firma...

 • Zagraj u boku Chyry i Cieleckiej!

  Andrzej Chyra i Magdalena Cielecka spotkają się na planie filmu roboczo zatytułowanego "Wstęga Mőebiusa". Zdjęcia do obrazu, którego reżyserem jest Roland Rowiński, rozpoczęły się 3 lipca w Warszawie i potrwają do połowy miesiąca. INTERIA.PL i Kino Świat, firma dystrybuująca obraz, wspólnie organizują KONKURS na tytuł filmu. Kto wymyśli najciekawszy, w nagrodę wystąpi w filmie!!!

 • Ostaszewska i Chyra: Trudny związek

  Zakończył się pierwszy etap zdjęciowy do filmu obyczajowego, zatytułowanego "Miłość w Mieście Ogrodów". W rolach głównych występują Grażyna Szapołowska, Maja Ostaszewska i Andrzej Chyra. Za reżyserię i scenariusz odpowiedzialni są Ingmar Villqist oraz Adam Sikora.

 • W piątek, 22 września, w Sali Kameralnej Teatru Wielkiego odbyła się premiera najnowszej sztuki Grzegorza Jarzyny "Giovanni". W spektaklu występuje cała plejada znakomitych aktorów, na czele z Andrzejem Chyrą ( "Palimpsest" , "S@motność w sieci" ), który gra tytułowego bohatera, nieokiełznanego uwodziciela Giovanniego, i Cezarym Kosińskim ( "Ciało" ), wcielającym się w jego służącego, Leporello.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  ..."Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Magdalena Berus: Łatwo przyszło...

  ...- Miałam nadzieję, że coś jeszcze zrobię po "Bejbi blues", ale nie wiedziałam, że tak szybko to nastąpi - mówi Magdalena Berus. Na ekranach kin wciąż gości przebojowy "Bejbi blues" Kasi Rosłaniec, w którym zadebiutowała, a już za tydzień będziemy ją oglądać w filmie "Nieulotne" - najnowszym obrazie Jacka Borcucha nagrodzonym za zdjęcia na festiwalu Sundance.

Zdjęcia na temat: andrzej chyra i magdalena
Wideo na temat: andrzej chyra i magdalena
 • "Zoom na miasto": Odcinek 252.

  , Michał Koterski, Cezary Pazura, Andrzej Chyra - kontrowersyjny pokaz Doroty Goldpoint: Dorota Goldpoint, Olga Kalicka, Wiganna Papina, Małgorzata Potocka, Ewa Pacuła, Michalina Sosna, Tomasz Jacyków(...): Joanna Horodyńska, Helena Norowicz, Rafał Michalak, Iwona Majer, Daria Zawiałow, Marieta Żukowska - Co zrobić, kiedy serce wygrywa z rozumem? Byliśmy na premierze filmu „Serce nie sługa”: Magdalena