• Informacje na temat:

  andrzej chyra w gdyni

Artykuły na temat: andrzej chyra w gdyni
 • Andrzej Chyra: Późna kariera

  Pierwszą dużą rolę Andrzej Chyra zagrał dopiero 12 lat po ukończeniu szkoły aktorskiej. Nim wybił się dzięki kreacji w filmie "Dług", głównie zajmował się reżyserią telewizyjną. Pod swoją pieczą miał m.in. jeden z pierwszych polskich talk-show "Wieczór z Alicją".

 • "Znam kogoś, kto cię szuka": Andrzej Chyra w roli głównej

  ..."Znam kogoś, kto cię szuka" to film młodej reżyserki polskiego pochodzenia, Julii Kowalski, w którym główną rolę zagrał Andrzej Chyra. Dramat miał premierę na festiwalu w Cannes w 2015 roku. Teraz produkcję można oglądać w serwisie ARTE po polsku.

 • "Photon": Andrzej Chyra o życiu i ewolucji

  ...6 października na ekrany polskich kin trafi "Photon" w reżyserii Normana Leto. W głównej roli zobaczymy Andrzeja Chyrę.

 • Andrzej Chyra otrzyma statuetkę Złotego Glana

  Aktor i reżyser Andrzej Chyra otrzyma statuetkę Złotego Glana - nagrodę przyznawaną w ramach 22. Forum Kina Europejskiego Orlen Cinergia - poinformował w poniedziałek rzecznik prasowy Forum Artur Zaborski. Tegoroczna impreza rozpocznie się w czwartek i potrwa do 2 grudnia.

 • Andrzej Chyra zagra alfonsa

  Andrzej Chyra wciela się w postać uwikłanego w toksyczny romans człowieka z półświatka w kręconym w stolicy polsko-norweskim filmie "Warszawa". Zdjęcia potrwają do niedzieli - poinformowała odpowiedzialna za promocję filmu Anna Palowicz.

 • Wniebowstąpienie księdza Chyry

  Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników talentu Andrzeja Chyry. 8 listopada zdobywca nagrody dla najlepszego aktora 38. Gdynia - Festiwal Filmowy, za brawurową rolę w "W imię..." Małgośki Szumowskiej, zamieni sutannę na uniform pilota i na pokład samolotu zaprosi samą Annę Przybylską. Wszystko to w najnowszej komedii Jacka Bromskiego - "Bilet na Księżyc".

 • Andrzej Chyra: Trzeba zadawać sobie pytania

  Andrzej Chyra zabłysnął rolą Gerarda w głośnym filmie Krzysztofa Krauzego "Dług". Swoją znakomitą kreacją, nagrodzoną na festiwalu w Gdyni, zaskoczył zarówno publiczność jak i krytyków. Niedawno zakończył zdjęcia do filmu Andrzeja Jakimowskiego "Nauka latania". Przygotowuje się do roli w obrazie Krzysztofa Krauzego "Nikifor". Z Andrzejem Chyrą rozmawiała Anna Kempys.

 • Gdynia: Chyra i Falk o nagrodzie

  Film "Komornik" to niekwestionowany zwycięzca tegorocznego 30. Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni. Obraz zdobył nie tylko Grand Prix Złote Lwy, tytuł wyróżniono również za scenariusz, zdjęcia, rolę męską oraz drugoplanową rolę kobiecą. Reżyser Feliks Falk oraz odtwórca głównej roli Andrzej Chyra podzielili się z nami wrażeniami po odebraniu nagrody.

 • Andrzej Chyra nie tylko o komornikach

  Andrzej Chyra ( "Dług" , "Zmruż oczy" , "Symetria" ) zagrał tytułową rolę w nagrodzonym Złotymi Lwami w Gdyni filmie Feliksa Falka "Komornik" . W rozmowie z INTERIA.PL aktor wyjawił, że spotykał się już z prawdziwym komornikiem. Opowiedział również o swoich najnowszych planach filmowych.

 • Andrzej Chyra o sukcesach i kobietach

  Andrzej Chyra ( "Dług" , "Zmruż oczy" , "Symetria" ) nie krył radości po odebraniu nagrody za najlepszą rolę męską w "Komorniku" na festiwalu w Gdyni. To dla aktora bardzo udany rok - wystąpił już w kilku filmach, następne są w produkcji. INTERIA.PL zapytała laureata, czy nazwałby się szczęściarzem i co myśli o nowych kobiecych twarzach w polskim kinie.

Zdjęcia na temat: andrzej chyra w gdyni
 • Tak się noszą gwiazdy na festiwalu w Gdyni