• Informacje na temat:

  andrzej grabowski i córki

Artykuły na temat: andrzej grabowski i córki
 • Andrzej Grabowski: Inny niż Kiepski

  Nie lubi pan udzielać wywiadów? Andrzej Grabowski: - Nie. Sądzi pan, że nie ma niczego do powiedzenia? - Tak, no bo nie mam. Jak udzieliło się stu wywiadów i po raz kolejny mówi się to samo(...) słyszę: "Panie Andrzeju, to bardzo ważny epizod. Jak pan tego nie zagra, to ja sobie nie wyobrażam nikogo w tej roli". Często się zgadzam, choć już sugeruję - jak będziesz miał dla mnie jakąś główną...

 • Andrzej Grabowski ma urodziny, kończy 64 lata

  Andrzej Grabowski kończy we wtorek, 15 marca, 64 lata. Wybitny aktor ma na swym koncie wiele ról filmowych i teatralnych, ale największą popularność przyniosła mu jednak kreacja Ferdynanda Kiepskiego w serialu "Świat według Kiepskich".

 • Paweł Domagała: Zięć Andrzeja Grabowskiego

  O przychylność przyszłego teścia walczył dłużej niż o miłość jego starszej córki.

 • Andrzej Grabowski: Chciał być księdzem

  ...motocykle, a ja... tylko rower. Nie miałem czym imponować - wspomina te czasy Andrzej Grabowski (62 l.). Zmienił zdanie dopiero, gdy starszy brat Mikołaj postanowił zostać aktorem. Pan Andrzej znalazł(...) świecie pojawiły się dwie córki. Oboje dużo pracowali i razem zajmowali się wychowywaniem dzieci. W końcu przyszła przełomowa propozycja zagrania w serialu "Świat według Kiepskich". Uroczego Ferdynada...

 • Paweł Domagała: Jego teściem jest Andrzej Grabowski

  Paweł Domagała ("O mnie się nie martw", "Wkręceni") miał zaledwie 15 lat, kiedy telewizja Polsat wyemitowała 1. odcinek "Świata według Kiepskich". Nie przypuszczał wtedy, że Andrzeja Grabowskiego, grającego główną rolę w uwielbianym przez widzów sitcomie, będzie nazywał... tatą!

 • Katarzyna Grabowska: Córka Andrzeja Grabowskiego kończy 25 lat

  Córka Andrzeja Grabowskiego - Katarzyna - kończy we wtorek, 8 marca, 25 lat.

 • Katarzyna Grabowska: Aktorka nieprzypadkowa

  Katarzyna Grabowska pochodzi z rodziny aktorskiej - jest córką Andrzeja Grabowskiego i siostrą Zuzanny Grabowskiej. Młoda aktorka opowiada o pracy na planie i zdradza, czy rodzina miała wpływ na jej karierę.

 • Córka Andrzeja Grabowskiego jako uwodzicielska intrygantka

  Katarzyna Grabowska poszła w ślady swojego sławnego ojca, Andrzeja, i próbuje sił na niwie aktorskiej. Aktualnie przygotowuje się do komediowego spektaklu "Lekko nie będzie" w Teatrze Kamienica. Wciela się w studentkę, która ma romans z wykładowcą.

 • Grabowski: Hulaj dusza, piekła nie ma

  ...- Mam prawo do tego, żeby być sobą. I żeby robić to, na co mam ochotę, o ile to nie wykracza poza normy moralne i etyczne - mówi Andrzej Grabowski. Jest artystą wszechstronnym - gra w teatrze, filmach i serialach, występuje jako kabareciarz, nagrał płytę. Wybitny polski aktor 15 marca obchodzi 60. urodziny.

 • Andrzej Grabowski "chory z urojenia"

  Już 17 września w Teatrze 6. piętro w Warszawie zobaczymy spektakl "Chory z urojenia" Moliera z główną rolą Andrzeja Grabowskiego.

Zdjęcia na temat: andrzej grabowski i córki
Dyskusje na temat: andrzej grabowski i córki