• Informacje na temat:

  andrzej grabowski i rodzina

Artykuły na temat: andrzej grabowski i rodzina
 • Katarzyna Grabowska: Aktorka nieprzypadkowa

  Katarzyna Grabowska pochodzi z rodziny aktorskiej - jest córką Andrzeja Grabowskiego i siostrą Zuzanny Grabowskiej. Młoda aktorka opowiada o pracy na planie i zdradza, czy rodzina miała wpływ na jej karierę.

 • Andrzej Grabowski: Kiedyś był ładny

  Popularny aktor telewizyjny i filmowy, Andrzej Grabowski opowiada o swoich świątecznych przyzwyczajeniach. "Żebyśmy się dobrze zrozumieli - nie jestem żadnym wielkim kucharzem" - wyznaje.

 • Grabowski u Szołajskiego

  Andrzej Grabowski, Roman Kłosowski, Marzena Kipiel-Sztuka i Krzysztof Tyniec już w wkrótce pojawią się razem na ekranie. Artyści zagrali w najnowszym filmie Konrada Szołajskiego "Kop głębiej".

 • Andrzej Grabowski: Każdy aktor ma coś z ekshibicjonisty

  ...pracy w tym serialu. To prawda? Andrzej Grabowski: - Tak, i zresztą dziś bardzo mnie to cieszy. "Kiepscy" okazali się strzałem w dziesiątkę, są na antenie ponad siedemnaście lat - co jest prawdziwym...

 • Andrzej Strzelecki: Golfista

  Bywa podobny do doktora Koziełły z "Klanu", ale tylko czasami. I w serialu, i prywatnie uwielbia grać w golfa. Mimo różnych wyzwań i zobowiązań nie zwalnia tempa. - Wciąż jest przede mną jakieś jutro - mówi Andrzej Strzelecki.

 • "Gdzie jest Dory" : Rodzina jest najważniejsza

  ...przejściach - słyszymy Andrzeja Grabowskiego, a w tle o oceanie i jego mieszkańcach głębokim głosem opowiada Krystyna Czubówna (ciekawy wątek). Największą zaletą tej animacji jest jej niezwykły(...) tworząc animowany świat Nemo i Dory, i po raz kolejny opowiadając o tym, jak ważna jest rodzina, przyjaciele i pokonywanie własnych słabości. Wszystko na ekranie zachwyca feerią barw, kształtów...

 • "Kop głębiej" - nowa komedia Szołajskiego

  Roman Kłosowski, Marzena Kipiel-Sztuka, Krzysztof Tyniec i Andrzej Grabowski zagrali w najnowszym filmie Konrada Szołajskiego "Kop głębiej".

 • Nowa komedia Wereśniaka

  W najbliższą sobotę, 26 października, padnie ostatni klaps na planie najnowszego filmu Piotra Wereśniaka "Nie ma bata na wariata". W komedii będzie można zobaczyć wielu popularnych polskich aktorów: Andrzeja Grabowskiego, Joannę Żółkowską, Małgorzatę Kożuchowską oraz Pawła Deląga. Zdjęcia do filmu trwają od 19 września w Warszawie i okolicach.

 • Na planie Kiepskich

  ..."Świat według Kiepskich" jest jednym z najdłużej emitowanych i cieszących się sympatią widzów seriali. Jego twórcy już pracują nad kolejnymi odcinkami komediowej opowieści o zwariowanej "przeciętnej" rodzinie, której głową jest Ferdek Kiepski (Andrzej Grabowski).

 • Kożuchowska w "Świecie według Kiepskich"

  Małgorzata Kożuchowska, Piotr Grabowski i Krystyna Tkacz - m.in. ci aktorzy pojawią się w nowym sezonie serialu "Świat według Kiepskich". Ten popularny sitcom obchodzi w tym roku swoje 15. urodziny i ciągle zadziwia popularnością.

Zdjęcia na temat: andrzej grabowski i rodzina
Wideo na temat: andrzej grabowski i rodzina
 • "Świat według Kiepskich": Zwiastun nowych odcinków

  "Świat według Kiepskich" wraca na antenę 7 września. W nowej serii Ferdek (Andrzej Grabowski) będzie przemieszczał się na latającym dywanie, dostanie dobrze płatny etat w korporacji i zmusi rodzinę do celebrowania Dnia Ojca, którego ma być głównym i jedynym bohaterem.

Dyskusje na temat: andrzej grabowski i rodzina