• Informacje na temat:

  andrzej grabowski o kiepskich

Artykuły na temat: andrzej grabowski o kiepskich
 • Andrzej Grabowski: Aktorska miłość Patryka Vegi

  W najnowszym filmie Patryka Vegi Andrzej Grabowski wciela się w postać Adama - policjanta starej daty, który nie odpuści, póki nie zrealizuje obranego celu. Mężczyzna w wojnie z kibolami łączy siły z bezwzględną prokuratorką. Czy za motywacją gończego psa kryje się rodzinna tragedia?

 • Andrzej Grabowski: Kiepski nie schudnie

  Wybitnego aktora znają wszyscy… dzięki sitcomowi. Jesienią Andrzeja Grabowskiego zobaczymy w nowym sezonie „Świata według Kiepskich".

 • Andrzej Grabowski: Inny niż Kiepski

  Nie lubi pan udzielać wywiadów? Andrzej Grabowski: - Nie. Sądzi pan, że nie ma niczego do powiedzenia? - Tak, no bo nie mam. Jak udzieliło się stu wywiadów i po raz kolejny mówi się to samo(...) jeszcze widzowie dzięki bohaterom potrafią śmiać się z siebie, to jest bardzo dobrze. W końcu "Świat według Kiepskich" opowiada o naszych przywarach, narowach, o wszystkim, co nas otacza. Myślę, że...

 • Andrzej Grabowski: Dostałem za to w pysk

  Andrzej Grabowski ma na koncie wiele wspaniałych ról w takich filmach, jak "Pitbull", "Drogówka", "Świadek koronny", "Boże skrawki" czy "Pokot". Poza tym, że od kilku lat jest jurorem w programie "Taniec z Gwiazdami", niebawem pojawi się w programie kabaretowym "Nowa scena śmiechu".

 • Andrzej Grabowski chudnie w oczach

  Andrzej Grabowski przeszedł w ostatnim czasie ogromną metamorfozę. Artysta przeszedł operację zmniejszenia żołądka, co pozwoliło mu na zrzucenie 40 kilogramów. Przemiana aktora, którego wkrótce zobaczymy w jury nowej edycji "Tańca z gwiazdami", robi wrażenie.

 • Rozdziewiczony Andrzej Grabowski

  ..."Jest stres, bo to dla mnie kompletnie obca materia. To jest coś, czego nigdy w życiu nie robiłem. Będzie to moje, w wieku 54 lat, rozdziewiczenie wokalne" - tak skomentował swój płytowy debiut znakomity aktor Andrzej Grabowski, polskim telewidzom znany m.in. z takich seriali, jak: "Świat według Kiepskich" i "Pitbull".

 • Andrzej Grabowski wydaje płytę

  Andrzej Grabowski, aktor filmowy i teatralny, niezapomniany Ferdek z serialu "Świat według Kiepskich", zapewnia, że "zawodowo ryzykował zawsze". I nie rzuca słów na wiatr: zdecydował się wydać płytę.

 • Andrzej Grabowski na garnuszku?

  ..."Na garnuszku życia" to tytuł pierwszej książki sygnowanej nazwiskiem Andrzeja Grabowskiego. Bohater seriali "Świat według Kiepskich" i "Pitbull", który chowa się przed fleszami i nie lubi udzielać wywiadów, mówi o swoim gwiazdorstwie: "Mam to gdzieś, dupa nie gwiazda ze mnie".

 • Andrzej Grabowski: Między Ferdkiem a "Gebelsem"

  ...przyzwyczaił i zrozumiał, że skoro gości w domach widzów codziennie od wielu lat, to przez niektórych traktowany jest jak dobry znajomy. "Świat według Kiepskich" kręcony jest już od 18 lat. Andrzej(...) się być charakterystyczni, bo uważam, że jako Andrzej Grabowski nie jestem na tyle ciekawy, żeby proponować widzom siebie. Wymyślam więc postać i kryję się za nią. Wtedy mogę zrobić bardzo dużo. Do...

 • "Świat według Kiepskich": To już koniec? "Nie powstaną nowe odcinki"

  To już koniec "Świata według Kiepskich"? Serial nie będzie dłużej kontynuowany? Do sprawy odniosła się Marzena Kipiel-Sztuka, odtwórczyni roli Halinki Kiepskiej. Jej słowa nie napawają optymizmem.

Zdjęcia na temat: andrzej grabowski o kiepskich
Wideo na temat: andrzej grabowski o kiepskich
 • Ferdek Kiepski na planie serialu

  Andrzej Grabowski przez lata stworzył przerysowaną postać polskiego bezrobotnego w serialu ''Świat według kiepskich''. Zobacz galerię zdjęć Ferdynanda Kiepskiego. Zdjęcia zostały wykonane na planie serialu.

 • Andrzej Grabowski wraca na plan serialu „Blondynka”

  Newseria Lifestyle Andrzej Grabowski. W marcu media informowały o tym, że aktor dostał angaż w niemiecko-polskiej produkcji "Operation H20" w reż. Davida Seffera i ma zagrać m.in. u boku m.in. Hugh(...) skutku - mówi Grabowski. W mediach pojawiły się też informacje, że w filmie miał zagrać także Janusz Gajos. On również zdementował plotki o swoim udziale w produkcji. Andrzej Grabowski ma 62 lat

 • "Świat według Kiepskich": Zwiastun nowych odcinków

  "Świat według Kiepskich" wraca na antenę 7 września. W nowej serii Ferdek (Andrzej Grabowski) będzie przemieszczał się na latającym dywanie, dostanie dobrze płatny etat w korporacji i zmusi rodzinę do celebrowania Dnia Ojca, którego ma być głównym i jedynym bohaterem.

Dyskusje na temat: andrzej grabowski o kiepskich