• Informacje na temat:

  andrzej grabowski żony

Artykuły na temat: andrzej grabowski żony
 • Na planie Kiepskich

  ..."Świat według Kiepskich" jest jednym z najdłużej emitowanych i cieszących się sympatią widzów seriali. Jego twórcy już pracują nad kolejnymi odcinkami komediowej opowieści o zwariowanej "przeciętnej" rodzinie, której głową jest Ferdek Kiepski (Andrzej Grabowski).

 • Maciej Stuhr: Moja żona cierpiała

  Nowy film Patryka Vegi "Bad Boy", który wchodzi do kin w piątek, 21 lutego, to jedna z niewielu okazji do zobaczenia Macieja Stuhra z wąsami. Aktor wspomina, że wcześniej w takim wydaniu można go było zobaczyć jedynie w filmie "Mistyfikacja" z 2010 roku. I zdradza, że zarost był uciążliwy dla jego żony.

 • M. Foremniak żoną gangstera

  ...2 lutego na ekrany kin trafi "Świadek koronny" - sensacyjny film ukazujący reguły panujące w świecie mafii. Oprócz Pawła Małaszyńskiego, Roberta Więckiewicza i Andrzeja Grabowskiego zobaczymy w nim Małgorzatę Foremniak w roli żony jednego z gangsterów. Aktorka opowiada o swojej postaci.

 • O kłamstwie i niewierności

  W nowym filmie Sławomira Kryńskiego "Pokaż kotku, co masz w środku" zobaczymy Jana Frycza, Maję Bohosiewicz, Grażynę Szapołowską, Jana Nowickiego i Andrzeja Grabowskiego. Premiera jeszcze w tym roku.

 • Alkohol, przygoda i erotyka

  Nowa produkcja Wojtka Smarzowskiego - "Pod Mocnym Aniołem", to zdecydowanie najgłośniejsza z filmowych premier tego tygodnia. Oprócz niej na ekrany kin wejdą również: hollywoodzkie fantasy "Sekretne życie Waltera Mitty", rosyjski dramat "Niebiańskie żony Łąkowych Maryjczyków", a także zrealizowane we Francji - komedia "Molier na rowerze" i animacja "Robaczki z Zaginionej Doliny".

 • "Listy do M. 3" : Brak pomysłu na święta

  ...-scenopisarskiej współpracy z Andrzejem Saramanowiczem. Niestety, po seansie „Listów do M. 3” wydaje się, że przegrał on na wielu frontach.

 • "Mayday" w kinach do 10 stycznia

  ...już w komedii "Święty interes" (2010). Dołączyły do nich Anna Dereszowska i Weronika Książkiewicz, a także plejada gwiazd w rolach drugoplanowych (m.in. Ewa Kasprzyk, Andrzej Grabowski oraz  Bartosz(...) pierwszy rzut oka zwyczajny facet. Nazywa się Janek (Piotr Adamczyk) i nie różniłby się niczym od innych czterdziestolatków, gdyby nie jego stan cywilny. Otóż ma on... dwie żony. Z Marią (Weronika...

 • Zakończono zdjęcia do "Mayday"

  ..., Weronika Książkiewicz, Andrzej Grabowski i Adam Woronowicz. Scenariusz filmu powstał na podstawie sztuki, która podbiła serca widzów na całym świecie od europejskich stolic aż po nowojorski Broadway(...) pieniędzy oraz depczący mu po piętach policjant (Andrzej Grabowski), to nic w porównaniu z tym, co może się stać z życiem Janka, jeżeli którakolwiek z jego ukochanych dowie się o podwójnym małżeństwie...

 • "Taniec z Gwiazdami": Niespodzianka! Rafał Szatan żegna się z programem

  ...uczestnikowi, aby w kolejnych odcinkach programu spuścił z tonu i wyluzował się. "Tańczyć z Lenką to nie jest łatwa rzecz" - zauważył Andrzej Grabowski, dodając że juror ulega naturalnej pokusie obserwacji raczej żony Jana Klimenta niż jej partnera. Nie inaczej, według Grabowskiego, było podczas tego występu. "Panie Szatan, ciągle czekam, aż mnie pan porwie do tanecznego piekła" - piekliła się...

 • Barbara Kurdej-Szatan o "Tańcu z Gwiazdami": To było niesamowite przeżycie. Co na to mąż?

  ...w pierwszym odcinku tak dobrze tańczyć! Największa poprawność tego wieczoru, dziękuję!" - stwierdziła zachwycona Iwona Pavlovic. "Zatańczyliście wspaniale. Było doskonale!" - dodał Andrzej Grabowski, po czym dał parze 10 punktów. A co o występie swej żony powiedział Rafał Szatan, który tańczy pod czujnym okiem Lenki Klimentowej? Para zaprezentowała się w pierwszym odcinku w walcu angielskim i otrzymała od...

Dyskusje na temat: andrzej grabowski żony