• Informacje na temat:

  andrzej kocham cie polsko

Artykuły na temat: andrzej kocham cie polsko
 • Gwiazdy w "Kocham Cię, Polsko!"

  Nowe odcinki "Kocham Cie, Polsko!" reklamowane są poprzez zabawne scenki nawiązujące do kultowych filmów i seriali . Katarzyna Zielińska, Marzena Rogalska i Maciej Kurzajewski sparodiowali takie(...) reklamówek panowała atmosfera zabawy, ale trudno się dziwić - podczas nagrań "Kocham Cie, Polsko!" również wszyscy dobrze się bawią. Katarzyna Zielińska i Marzena Rogalska, które są kapitanami drużyn...

 • "Kocham Cię, Polsko!": Wojna na żarty

  To będzie jeden z najzabawniejszych odcinków w historii "Kocham Cię, Polsko!". Dlaczego? Tego dowiecie się w sobotę, 28 kwietnia, w TVP2.

 • ​Przedsmak mundialu w "Kocham Cię, Polsko!"

  W ostatnim odcinku tej edycji "Kocham Cię, Polsko!" o zwycięstwo będą rywalizować znani polscy piłkarze, byli koledzy z reprezentacji Polski. Program obejrzą w sobotę, 19 maja, widzowie TVP2.

 • ​"Kocham Cię, Polsko!": Aktorki czy sportowcy?

  Iza Kuna, Anna Karczmarczyk i Katarzyna Ankudowicz kontra Otylia Jędrzejczak, Mariusz Pudzianowski i Andrzej Supron - tak będzie wyglądał skład drużyn w najbliższym odcinku programu "Kocham Cię, Polsko!". Kto wykaże się lepszą wiedzą, kto szybszym refleksem, a komu dopisze szczęście? Tego dowiemy się w sobotę, 18 marca, o godz. 20:05 w TVP2.

 • "Kocham Cię, Polsko!": "Klan" kontra "M jak Miłość"

  Aktorzy dwóch popularnych seriali zmierzą się ze sobą w kolejnym odcinku programu "Kocham Cię, Polsko!". Stracie "Klanu" z ekipą "M jak miłość" widzowie obejrzą w sobotę, 25 marca, o godz. 20:05 w TVP2.

 • "Kocham Cię, Polsko!": Gwiazdy "M jak miłość" kontra "Ranczo"

  W programie ​"Kocham Cię, Polsko!" są zawsze fantastyczni goście i ciekawe konkurencje. Tym razem z serialowymi aktorami z produkcji "M jak miłość" i "Ranczo" widzów czeka mnóstwo humoru i dobrej zabawy!

 • "Kocham Cię, Polsko!": Szykuje się świetna zabawa

  Po ponad 3-letniej przerwie na ekrany wraca popularny teleturniej "Kocham Cię, Polsko!". Na jego fanów czekają odświeżona formuła, nowe kategorie pytań i nowe gwiazdy. Zmienił się też team prowadzących.

 • "Kocham muzykę, kocham dźwięki"

  ...muzykę, kocham dźwięki i niech tak zostanie. Cieszę się i czuję się dumny, że przyłożyłem swoje pięć groszy, że ta muzyka się w tym kraju pojawiła. To jest taka mała satysfakcja. To jest ważne, że taki(...) o Londyn i tam nagrał kawałek na jego płytę. To było dla mnie piorunujące przeżycie. Początkowo w to nie wierzyłem i do dziś trudno mi jest w to uwierzyć. Praca z nim była rewelacyjna. Było dość polsko. Nie...

 • Nowe wyzwania przed Barbarą Kurdej-Szatan

  Barbara Kurdej-Szatan przygotowuje się do nowej premiery na deskach Teatru 6. piętro. Gwiazda skupia się także na nagraniach kolejnych odcinków programu "Kocham Cię, Polsko!". Twierdzi, że coraz pewniej czuje się w roli gospodyni telewizyjnego show.

 • Barbara Kurdej-Szatan: Poszła opinia, że stroję fochy

  Znana i lubiana aktorka sprawdza się teraz w roli prowadzącej show "Kocham, Cię Polsko!". Barbara Kurdej-Szatan zdradza, dlaczego codziennie rano fotografuje umywalkę, co robi, gdy jest zła i o jakiej roli marzy.

Wideo na temat: andrzej kocham cie polsko
 • "Kocham Cię, Polsko!": Zwiastun 4. odcinka

  Aktorzy dwóch popularnych seriali zmierzą się ze sobą w kolejnym odcinku "Kocham Cię, Polsko!". W drużynie Tomasza Kammela zobaczymy bohaterów "Klanu": Annę Matysiak, Tomasza Stockingera i Izabelę Trojanowską, team Antoniego Królikowskiego reprezentować będą aktorzy "M jak Miłość": Andrzej Młynarczyk, Anna Mucha i Marcin Mroczek. Emisja w sobotę, 26 marca, o godz. 20:05 w TVP2.

 • Kulisy "Kocham Cię, Polsko!": Zapowiedź 4. odcinka

  W czwartym odcinku "Kocham Cię, Polsko!" w drużynie Tomasza Kammela zobaczymy bohaterów "Klanu": Annę Matysiak, Tomasza Stockingera i Izabelę Trojanowską, team Antoniego Królikowskiego reprezentować będą aktorzy "M jak Miłość": Andrzej Młynarczyk, Anna Mucha i Marcin Mroczek. Oto, jak wygląda rozgrzewka przed odcinkiem. Emisja w sobotę, 26 marca, o godz. 20:05 w TVP2.

 • "Kocham Cię, Polsko!": Rozgrzewka przed trzecim odcinkiem programu

  Iza Kuna, Anna Karczmarczyk i Katarzyna Ankudowicz kontra Otylia Jędrzejczak, Mariusz Pudzianowski i Andrzej Supron - tak będzie wyglądał skład drużyn w najbliższym odcinku programu "Kocham Cię, Polsko!". Kto wykaże się lepszą wiedzą, kto szybszym refleksem, a komu dopisze szczęście? Tego dowiemy się w sobotę, 18 marca, o godz. 20:05 w TVP2. Tymczasem zapraszamy na rozgrzewkę!

Dyskusje na temat: andrzej kocham cie polsko
 • Re: Wyrzuci ją za drzwi?

  panusie a goska co z nia taka chuda jak kij i po programie kocham cie polsko nie moge na ta idiotke patrzec zwariowala zupelnie zachowywala sie jak kretynka fu(...) jak dwie uposledzone wariatki taaak dooooobrze czy to dziecko jest normalne duza krowa a zachowuje sie jak dwuletnie otepiale umyslowo dzieciatko a dziwne jest tez to ze andrzej chce te matunie

 • Re: Wyrzuci ją za drzwi?

  dzieciatko a dziwne jest tez to ze andrzej chce te matunie podstarzala histeryczke moze taki to scenariusz i napewno brzydka ta matta i mlody przystojny facet nie pasuja do siebie to ona bardziej na jego ciotke wyglada niz zone chyba ze on lubi takie podstarzale panusie a goska co z nia taka chuda jak kij i po programie kocham cie polsko nie moge na ta idiotke patrzec zwariowala zupelnie zachowywala