• Informacje na temat:

  andrzej krzywy wywiad

Artykuły na temat: andrzej krzywy wywiad
 • "Taniec z gwiazdami": Ostatnie treningi Krzywego i Stankiewicz

  Andrzej Krzywy i Kasia Stankiewicz to dwie wokalne gwiazdy lat 90., których zmagania będziemy mogli oglądać w wiosennej edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami".

 • "Rejs na krzywy ryj" - biografia Himilsbacha

  O barwnym życiu w szarym PRL-u, karierze pisarza i filmowca, miłości do wódki i żony zwanej Basicą pisze Anna Poppek w niedawno opublikowanej książce "Rejs na krzywy ryj. Jan Himilsbach i jego czasy".

 • Andrzej Krzywy o gejach: Dopóki mnie nie łapią...

  W trakcie wywiadu dla RMF FM prowadzący rozmowę Darek Maciborek zasugerował, że "Kochać inaczej" można traktować jak forpocztę tolerancji w Polsce. Andrzej Krzywy wyśmiał tę uwagę i podkreślił, że(...)] gejów, nie bójmy się tego słowa" - powiedział Krzywy. Darek Maciborek wydawał się zaskoczony tą reakcją wokalisty. "A dlaczego mamy się bać?" - zapytał. "Ja do nich nic nie mam, oczywiście. Dopóki...

 • Razem Robimy Dobro: Roksana Węgiel, Patrycja Markowska, Małgorzata Ostrowska i inni

  Do sieci trafiła nagrana w gwiazdorskim składzie piosenka "Razem", która jest pierwszą odsłoną projektu "Razem Robimy Dobro". "Warto razem trzymać się" - podkreślają m.in. Roksana Węgiel, Patrycja Markowska, Małgorzata Ostrowska, Urszula, Andrzej Krzywy i Grzegorz Kupczyk.

 • De Mono: Przyjazna firma

  ...- De Mono to firma, w której panują przyjazne stosunki - twierdzi wokalista Andrzej Krzywy. W rozmowie z INTERIA.PL. frontman grupy przyznaje, że oprócz dobrej zabawy, bardzo ważną stroną bycia w zespole są płynące z tego korzyści materialne.

 • De Mono: Hip hop to moda

  ...- Zobaczymy, co będzie z hip hopem za dwa lata - mówi Andrzej Krzywy, wokalista grupy De Mono w rozmowie z INTERIA.PL. Muzyk uważa, że moda na rymowanie przeminie, a rap stanie się jednym z nurtów muzycznych, jak punk lub reggae.

 • De Mono: Śmierdzące jajko

  ...- "Paparazzi" to nasza najbardziej niedoceniona płyta - mówi Andrzej Krzywy, wokalistka zespołu De Mono, w rozmowie z INTERIA.PL. Niedawno ukazał się album "De Best", zawierający najpopularniejsze piosenki z repertuaru grupy, która swego czasu była prawdziwą "fabryką przebojów" na polskim rynku muzycznym.

 • "Robimy to, co czujemy"

  ..."Kochać inaczej", "Statki na niebie", "Znów jesteś ze mną" - to tylko niektóre przeboje grupy De Mono, które zna cała Polska. Wydaną w 2004 roku składanką "De Best" zespół podsumował 15 lat, jakie minęły od ukazania się jego debiutanckiej płyty. Mimo wchodzenia w "dorosły" wiek, grupa nie zamierza zwalniać tempa. Jak przekonuje w rozmowie z Krzysztofem Czają wokalista Andrzej Krzywy, De Mono...

 • Janusz Głowacki kończy 75 lat

  Dramatopisarz i autor opowiadań, felietonista, scenarzysta filmowy, barwna postać świata artystycznego - Janusz Głowacki - kończy w piątek 75 lat. W październiku ukaże się jego nowa książka, w której opowiada, jak pisał scenariusz do filmu Andrzeja Wajdy "Wałęsa. Człowiek z nadziei".

 • "Taniec z gwiazdami": Już wiemy, kto z kim zatańczy!

  W tej edycji na parkiecie zobaczymy takie pary, jak: Dorota Chotecka i Robert Kochanek Joanna Opozda i Kamil Kuroczko Kasia Stankiewicz i Tomasz Barański Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak Andrzej Krzywy i Magdalena Soszyńska-Michno Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke Rafał Jonkisz i Walerija Żurawlewa Julia Wróblewska i Jan Kliment Nikodem Rozbicki i Agnieszka Kaczorowska Waldemar Błaszczyk...