• Informacje na temat:

  andrzej morozowski

Artykuły na temat: andrzej morozowski
 • Morozowski za Rymanowskiego

  ...polityczna", prowadzony przez Andrzeja Morozowskiego. Z kolei w sierpniu jego miejsce zajmie ulubieniec widzów z porannych programów - Jarosław Kuźniar. Przypomnijmy, że Andrzej Morozowski był do tej pory współprowadzącym program "Teraz my!", który na dobre znika z anteny TVN. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Morozowski jesienią poprowadzi autorski program w TVN24, a Sekielski zajmie się...

 • Zdejmują Sekielskiego i Morozowskiego

  Tylko do czerwca będzie można oglądać program "Teraz my!", prowadzony na antenie telewizji TVN przez Tomasza Sekielskiego i Andrzeja Morozowskiego.

 • Sekielski już nie z Morozowskim

  Duet Andrzej Morozowski i Tomasz Sekielski rozpada się. Jesienią program "Teraz my!" znika z ramówki telewizji TVN, a panowie nie poprowadzą zapowiadanego wspólnego programu w TVN24.

 • Triumf Bogdana Rymanowskiego

  Bogdan Rymanowski najpopularniejszym publicystą 2008 roku. Widzowie zadecydowali, że to właśnie w jego ręce trafi statuetka Telekamery 2009. Dzięki 97 191 głosom wygrał m.in. z Tomaszem Lisem czy Tomaszem Sekielskim i Andrzejem Morozowskim.

 • Upadek mitu Tomasza Lisa

  Telewizyjny duet Andrzej Morozowski-Tomasz Sekielski oraz prowadzący "Kawę na ławę" Bogdan Romanowski są wyżej oceniani przez Polaków, niż Tomasz Lis - wynika z sondażu "Rzeczpospolitej". Pierwsze miejsce w rankingu zajęła Elżbieta Jaworowicz ("Sprawa dla reportera").

 • "Teraz my!" także w TVN24

  Każdy z odcinków program "Teraz my!" Tomasza Sekielskiego i Andrzeja Morozowskiego po zakończeniu emisji w TVN, będzie kontynuowany w TVN24.

 • PiS kontra "Teraz My!"

  Szykuje się kolejny konflikt na linii Prawo i Sprawiedliwość - TVN. Tym razem politykom PiS-u nie spodobał się ostatni program "Teraz My!" Andrzeja Morozowskiego oraz Tomasza Sekielskiego.

 • Co skrywa pod makijażem?

  ...2 lutego po raz 12. zostaną rozdane Złote Telekamery "Tele Tygodnia". W kategorii publicystyka o nagrodę walczą oprócz Bogdana Rymanowskiego, także Tomasz Lis, Dorota Gawryluk, Michał Olszański oraz Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski. Rymanowski, Dzinnikarz Roku 2008, przyznaje, że i on często się denerwuje, ale rumieńce przykrywa mu telewizyjny makijaż. - Zdarzały się momenty, gdy czułem się...

 • "Kawa na ławę" tylko w TVN24

  W środę, 10 lutego, dziennik "Polska" poinformował, że w czerwcu 2010 roku z ramówki telewizji TVN zniknie poniedziałkowy show publicystyczny "Teraz my!". Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski(...) i Morozowskiego, "Kawa na ławę" znajdzie się prawdopodobnie w ramówce TVN24. Zapowiadane zmiany to efekt formatowania stacji. Telewizja TVN ma kojarzyć się teraz z rozrywką oraz serial ami, a publicystyka...

 • Czy Durczok wykiwa Kurskiego?

  ...na potrzeby dziecięcych szpitali. Wśród gwiazd TVN na boisko wyskoczą tacy dziennikarze, jak: Kamil Durczok, Tomasz Stanecki, Tomasz Sekielski, Andrzej Morozowski, Bogdan Rymanowski, Olivier Janiak(...) Grzegorz Schetyna (PO). Mecz poprowadzą Magda Mołek oraz Andrzej Sołtysik. Z kolei komentować go będą: dziennikarz Grzegorz Miecugow, komentator sportowy Grzegorz Kalinowski i satyryk Tomasz Jachimek.

Zdjęcia na temat: andrzej morozowski