• Informacje na temat:

  andrzej nowak potrzebuje krwi

Artykuły na temat: andrzej nowak potrzebuje krwi
 • Andrzej Nowak potrzebuje krwi

  Przez weekend sporo zamieszania zrobiło się w internecie na temat stanu zdrowia Andrzeja Nowaka, gitarzysty TSA i lidera własnego zespołu Złe Psy. Muzyk trafił do szpitala w Krakowie.

 • Andrzej Nowak: Jestem gotowy

  Andrzej Nowak, lider Złych Psów i założyciel TSA od ponad tygodnia przebywa w szpitalu w Krakowie. Informacja o złym stanie zdrowia Nowaka obiegła niemal wszystkie media w kraju. Gitarzysta czuje się jednak coraz lepiej i zapowiada szybki powrót na scenę.

 • Andrzej Nowak wraca do zdrowia

  ..."Chcemy przede wszystkim zdementować wszystkie kłamliwe doniesienia medialne o stanie zdrowia Andrzeja . Nie jesteśmy ekspertami, ale lekarze opiekujący się Andrzejem twierdzą, że jego stan zdrowia znacznie się poprawia" - komentował na konferencji prasowej w Krakowie Jacek Adamczyk, menedżer grupy Złe Psy, na czele której stoi Andrzej Nowak.

 • "Album, który kopie w tyłek"

  ...współtworzymy Virgin Statch i Anal Stench. Titi - wiadomo - oprócz nas ma Acid Drinkers i Homo Twist. Jacko prócz Virgin Snatch grywa ze Złymi Psami Andrzeja Nowaka z TSA. Będąc wciąż zespołem młodym(...) w świecie potrzebujemy przyp******** i prawie wszystkie ładne śpiewy poszły do kosza na rzecz growli, krzyków. A że udaje mi się śpiewać dosyć wyraźnie, przekaz jest zrozumiały. Metal to metal i nie ma...