• Informacje na temat:

  andrzej piaseczny i jego rodzina

Artykuły na temat: andrzej piaseczny i jego rodzina
 • Andrzej Piaseczny: Oto, czym zajmuje się w wolnych chwilach

  ...„Piasek” (49 l.) wyjawił, jaka jest jego pasja. Dla niektórych może być to zaskoczenie!

 • Seweryn Krajewski: Geniusz i domator

  Seweryn Krajewski we wtorek, 3 stycznia, skończył 65 lat. Unikający rozgłosu muzyk jest jednym z najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej i nie bez przyczyny nazywa się go rodzimym Paulem McCartneyem.

 • Andrzej Piaseczny: To jej oddał serce

  Artysta zamieszcza w internecie sporo zdjęć sympatycznej, niebieskookiej młodej damy. Kim jest? - Zosieńka to moje złotko, moje oczko w głowie - mówi z zachwytem Andrzej Piaseczny (49 l., sprawdź! ). Dziewczynka jest córką jego młodszej siostry, Barbary (38 l.). Mieszka z rodzicami w Liverpoolu. To ulubienica całej rodziny. Jest najmłodszą latoroślą. Andrzej ma jeszcze starszego brata...

 • Andrzej Piasek Piaseczny: wzdychają do niego setki kobiet, on wybrał inaczej!

  W sercu Andrzeja Piaska Piasecznego (47 l.) od lat niepodzielnie króluje tylko jedna kobieta - jego mama Alicja. Artysta nie tylko sprowadził ją do swojego domu w Górach Świętokrzyskich, ale i poświęca jej wiele uwagi. To najważniejsza osoba w jego życiu.

 • Andrzej "Piasek" Piaseczny dumny z ukochanej kobiety. Jego mama wychodzi z cienia!

  Przez lata nie wychylała się i nie była na pierwszym planie. Teraz wychodzi z cienia! Wielka miłość Andrzeja "Piaska" Piasecznego (49 l.) wraz z synem wystąpiła w show TVN-u. Kim jest Alicja Piaseczna (80 l.)?

 • Andrzej Piaseczny podjął zaskakującą decyzję!

  Andrzej Piaseczny (47 l.) po intensywnym roku w życiu zawodowym postanowił nieco odpocząć. Jego nagłe zniknięcie może też pomóc w wyciszeniu medialnych spekulacji na temat jego życia intymnego...

 • Andrzej Piaseczny: Obrączka na palcu dodała mu siły!

  Andrzej Piaseczny (46 l.) bardzo chroni swoje życie prywatne, ale tabloidy wciąż nie dają mu spokoju. Jakiś czas temu niemałą sensację wzbudziła obrączka na jego palcu. Co się za tym kryje?

 • Andrzej Piaseczny: Co uratowało go od nałogu?

  Andrzej Piaseczny (47 l.) szczerze wyznał, że był o krok od uzależnienia. Jak dowiedział się "Dobry Tydzień", wyjawia to dopiero teraz, bo wcześniej nie chciał dawać złych wzorców nastolatkom, słuchającym jego piosenek.

 • Andrzej Piaseczny (43 l.) do tej pory nie skomentował zamieszania, które wywołał jego były przyjaciel Michał Piróg (35 l.). Zamiast dementować plotki, piosenkarz woli spędzać czas z rodziną!

 • Agata i Andrzej Dudowie na weselu w Świętokrzyskiem. Jak się zaprezentowali?

  Agata (46 l.) i Andrzej (46 l.) Dudowie ostatnio gościli na ślubie i weselu jednego z członków rodziny. Szczegóły uroczystości opisywane są w mediach. Goście mieli zdradzić, jak zachowywała się para prezydencka. Jest też zdjęcie!