• Informacje na temat:

  andrzej piaseczny i kobiety

Artykuły na temat: andrzej piaseczny i kobiety
 • Andrzej "Piasek" Piaseczny dumny z ukochanej kobiety. Jego mama wychodzi z cienia!

  Przez lata nie wychylała się i nie była na pierwszym planie. Teraz wychodzi z cienia! Wielka miłość Andrzeja "Piaska" Piasecznego (49 l.) wraz z synem wystąpiła w show TVN-u. Kim jest Alicja Piaseczna (80 l.)?

 • "Taniec z gwiazdami" [7. odcinek]: Pożegnaliśmy dwie pary

  To był wieczór inny niż wszystkie. Po siódmym odcinku programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" swą przygodę z show Polsatu zakończyły aż dwie pary. W piątek, 17 października, po raz ostatni w telewizyjnym show wystąpili Marcin Miller i Nina Tyrka oraz Rafał Maślak i Agnieszka Kaczorowska.

 • Liszowska połączy byłych kochanków?

  Po przeżytym niedawno zawodzie miłosnym Joasia Liszowska (30 l.) potrzebuje ukojenia w ramionach przyjaciół. A kto jest najlepszym przyjacielem kobiety, jeśli nie gej? Aktorka znalazła wspólny język z Michałem Pirogiem i... Andrzejem Piasecznym.

 • Kobiety górą!

  Spośród 17 nominowanych do Superjedynki w kategorii "artysta roku", obejmującej najlepszych wokalistów i wokalistki, aż 12 to kobiety!

 • TVN inwestuje w produkcje seriali

  ..., Paweł Fajdek z tatą, Andrzej Piaseczny z mamą, Tadeusz Gessler z mamą Magdą oraz cztery inne rodzinne pary udadzą się na niezapomnianą wyprawę. Bohaterowie programu pojadą w bardzo(...) Kołakowska, Angelika Mucha, Agata Nizińska, Maria Sadowska, Katarzyna Wołejnio, Aleksander Doba, Rafał Jonkisz, Damian Kordas, Michał Koterski, Wiktor Mrozik oraz małżeństwo Gołotów (Mariola i Andrzej...

 • Tomasz Lis (39 l.), Piotr Walter (38 l.) i Andrzej "Piasek" Piaseczny (34 l.) zajęli czołowe miejsca na liście 12. najseksowniejszych Polaków. Najwyżej notowany aktor, Paweł Małaszyński (29 l.) - bohater serial u "Magda M.", pojawił się dopiero na miejscu siódmym. Seksowną dwunastkę przygotował tygodnik "Gala".

 • Bohdan Gadomski o Margaret: Wokalnie zero

  ...: "Dwoił się i troił, ale poza pewien schemat (przez siebie ułożony) nie wyszedł. Widziano w nim przede wszystkim 'Koło fortuny' i pieniądze, które można tam wygrać". O Andrzeju Piasecznym: "Nazwisko(...) w przypadku prościutkich banalnych coverów mundialowych nie ma to specjalnego znaczenia". O Andrzeju Dąbrowskim: "Ma jeszcze trochę głosu, ale stylisty mu zabrakło, bo wyglądał nader skromnie...

 • Aneta Zając wygrała "Taniec z Gwiazdami"!

  Kryształową Kulę w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wytańczyli Aneta Zając i Stefano Terrazzino. Para w finale pokonała Joannę Moro i Rafała Maseraka. Wielki finał odbył się w piątek, 23 maja, w telewizji Polsat.

 • ..." postanowił dociec, kim jest tajemniczy mężczyzna opisywany przez Piróga. Według ustaleń tabloidu to nie kto inny, a Andrzej "Piasek" Piaseczny! Żadna ze stron nie potwierdziła jednak tych rewelacji(...) także inne kobiety. W sumie o molestowanie seksualne oskarżyło go ponad 20 pań! W obronie aktora stanęły jego żona i córka. On sam zapowiedział, że nie będzie komentował sprawy, bo... tak chcą jego...

 • Kate Rozz poprowadzi "The Voice of Poland"?

  Według dziennika "Fakt" żona Piotra Adamczyka będzie współprowadzącą nową edycję programu "The Voice of Poland". Partnerem Kate Rozz będzie - to już oficjalna informacja - Tomasz Kammel.

Dyskusje na temat: andrzej piaseczny i kobiety