• Informacje na temat:

  andrzej piaseczny w związku z

Artykuły na temat: andrzej piaseczny w związku z
 • Andrzej Piaseczny w TVN-ie: Nie jestem samotny

  W Kulisach Sławy "Uwagi! TVN" Andrzej Piaseczny opowiedział o swojej karierze oraz zdradził, czy jest obecnie w związku. Na temat wokalisty wypowiedzieli się m.in. Nergal oraz jego mama, Alicja.

 • Gwiazdy ruszyły na wakacje. Gdzie wypoczywają Andrzej Piaseczny, Dawid Kwiatkowski, Roksana Węgiel i inni?

  ...w mediach społecznościowych. "Wreszcie mamy lato.. Z komarami, codziennymi rekordami zachorowań, ale przede wszystkim z miłością" - napisał Andrzej Piaseczny ( posłuchaj nowej piosenki! ), prezentując(...). W związku z takimi postanowieniami w całym kraju odwołano setki koncertów, a największe festiwale w Polsce zostały przesunięte na jesień 2020 roku lub na 2021 rok. Etap odmrażania gospodarki z końca maja...

 • Święta Andrzeja Piasecznego: Gwarno, tłoczno i wesoło

  Tegoroczne Boże Narodzenie wokalista Andrzej Piaseczny spędzi z najbliższymi w swoim domu w Górach Świętokrzyskich. Zanim siądzie do stołu, by przełamać się opłatkiem z bliskimi, zaprosił przyjaciół na tradycyjną imprezę, na której ubiera się w jego domu choinkę.

 • Piaseczny ma super hit!

  Andrzej Piaseczny po raz czwarty z rzędu zwyciężył w sobotnim (14 marca) programie "Hit Generator", dzięki czemu jego piosenka "Chodź, przytul, przebacz" zdobyła tytuł "Super Hitu". Taką samą nagrodę otrzymała także grupa Pectus.

 • Tym razem Piaseczny i Krajewski lepsi od Bednarka

  Album "Zimowe piosenki" Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego to najlepiej sprzedająca się płyta w Polsce.

 • "The Voice of Poland": Martyna Pawłowska zachwyca, Piotr Kwiatkowski zaskakuje (relacja, zdjęcia)

  Martyna Pawłowska, Abraham Kenner III i Oliwia Lachnik zachwycili trenerów "The Voice of Poland". Sporo emocji wzbudził również Piotr Kwiatkowski z discopolowej grupy Quest, który ostatecznie trafił do drużyny Andrzeja Piasecznego.

 • Startuje Sopot TOPtrendy 2011

  W dniach 3-5 czerwca w Ergo Arena w Sopocie odbędzie się dziewiąta edycja festiwalu Sopot TOPtrendy. Na początek zobaczymy aż trzy koncerty: TOP, jubileusz Kory i pierwszy telewizyjny recital Andrzeja Piasecznego i Seweryna Krajewskiego.

 • "Mnie chodzi o ludzi"

  Po 3,5-letniej przerwie Andrzej "Piasek" Piaseczny jesienią 2003 r. wydał kolejną płytę, firmowaną tym razem swoim pełnym nazwiskiem. Album miał zapewnić wokaliście powrót na scenę muzyczną i na(...) "Andrzej Piaseczny", wokalista jawi się jako dojrzalszy człowiek i artysta. Sam przyznaje, że śmieszy go dziś swój własny wizerunek sprzed lat, choć jednocześnie nie odcina się od dawnych dokonań...

 • Koncert "Muzyka Wolności" na 100-lecie powstania wielkopolskiego. Gromy na TVN

  Pokazany przez TVN koncert "Muzyka Wolności" w związku ze 100-leciem wybuchu powstania wielkopolskiego zebrał sporo krytycznych głosów - od organizacyjnych wpadek po dobór repertuaru.

 • Finał Hej Fest 2019 odwołany: Żałoba w Zakopanem

  Finałowy koncert w ramach tegorocznej odsłony Hej Fest 2019 na Gubałówce w Zakopanem został odwołany w związku z tragedią, którą doszło w Tatrach - w czwartek (22 sierpnia) w wyniku porażenia piorunem zginęło 5 osób, a ponad 100 zostało rannych.