• Informacje na temat:

  andrzej prezenter panoramy

Artykuły na temat: andrzej prezenter panoramy
 • Andrzej Turski: Operacja uratuje mu życie?

  Stan zdrowia Andrzeja Turskiego (70 l.) nadal jest poważny, ale się poprawia. Dziennikarzowi wróciło krążenie, a lekarze rozważają operację, która usprawniłaby pracę serca prezentera "Panoramy". Dlatego jego bliscy apelują o oddawanie krwi na rzecz Turskiego.

 • Ostatnie pożegnanie Andrzeja Turskiego

  ..."Gwiazdą wiodącą Cię przez życie była miłość czuła i delikatna" - w ten sposób Andrzeja Turskiego, popularnego dziennikarza radiowego i telewizyjnego, pożegnał podczas mszy żałobnej w Sanktuarium Świętego Andrzeja Boboli, ojciec Rafał Sztejka. Andrzej Turski zmarł 31 grudnia, miał 70 lat.

 • Dzisiaj pogrzeb Andrzeja Turskiego

  Msza święta pogrzebowa za zmarłego Andrzeja Turskiego odbędzie się we wtorek, 7 stycznia, w kościele św. Andrzeja Boboli, w Warszawie. Popularny dziennikarz radiowy i telewizyjny zmarł 31 grudnia 2013 roku. Miał 70 lat.

 • Nie żyje Andrzej Turski

  Andrzej Turski, popularny dziennikarz radiowy i telewizyjny, zmarł 31 grudnia 2013 roku. Miał 70 lat. Informację podała TVP Info. Od lat zmagał się z cukrzycą, przeszedł także długą walkę z chorobą nowotworową.

 • Andrzej Turski: Czas na zmiany

  ...plotek wykryli, że prezenter "Panoramy" jest znów... do wzięcia! Andrzej Turski ponoć niedawno zakończył znajomość ze swoją przyjaciółką, panią Małgorzatą, która od dwóch lat pojawiała się na rozmaitych(...) niedzielę w 20:30 w TVP Info. Mało kto pamięta, że pierwszym gospodarzem "7 dni..." w 1989 roku był Bogusław Wołoszański, słynny poszukiwacz "Sensacji XX wieku". Gdy program przejął Andrzej Turski, z miejsca...

 • Nie miałem siły i ochoty, ale...

  Prezenter "Panoramy", mistrz mowy polskiej, pojawia się teraz na wizji dwa razy w tygodniu, ale nadal jest ulubieńcem telewidzów. W wolnym czasie Andrzej Turski najchętniej łowi ryby i spędza czas w towarzystwie ukochanego wnuka Rysia.

 • Telekamery "Tele Tygodnia" dla Baar i Bukowskiego

  Gwiazdy serialu "Na dobre i na złe" - Kamilla Baar i Marek Bukowski - otrzymali Telekamery "Tele Tygodnia" 2014. Podczas poniedziałkowej gali uhonorowano również zmarłego w grudniu ubiegłego roku Andrzeja Turskiego, któremu pośmiertnie przypadła statuetka w kategorii "prezenter informacji".

 • Bartek Jędrzejak: Mylą mnie z... Błaszczykowskim

  Wśród nominowanych w 18. edycji plebiscytu Telekamery znalazł się prezenter pogody Bartek Jędrzejak. Dziennikarz przyznaje, że często mylony jest z piłkarzem Jakubem Błaszczykowskim. Opowiada też o swojej przygodzie z tańcem.

 • Telekamery Tele Tygodnia 2019: Oto laureaci plebiscytu!

  ...współpracownikom" - powiedziała, dziękując za nagrodę.  Nagrodę w tej kategorii wręczyła Martyna Wojciechowska. Kolejna kategoria to Prezenter pogody. Nominowani byli: Dorota Gardias, Aleksandra Kostka(...) mamie" - powiedziała laureatka. W kategorii Prezenter informacji nominowani byli: Dorota Gawryluk, Danuta Holecka, Grzegorz Kajdanowicz, Marta Kielczyk i Tomasz Wolny. Do kogo powędrowała nagroda...

 • Telekamery: Werner czy Kraśko?

  ...i uwielbia jazdę konną. Listę kandydatów uzupełnia wizytówka "Panoramy" - Andrzej Turski (TVP2). Ma swoich wiernych fanów, którzy kochają jego ciepły głos i uśmiech. Wszyscy trzymali za niego(...)W tym roku w gronie nominowanych w kategorii "informacje - osobowość" znaleźli się: Jarosław Gugała (Polsat), Piotr Kraśko (TVP1), Andrzej Turski (TVP2), Krzysztof Ziemiec (TVP1) oraz jedyna kobieta...