• Informacje na temat:

  andrzej strzelecki córka

Artykuły na temat: andrzej strzelecki córka
 • Andrzej Strzelecki nie żyje

  W piątek, 17 lipca, zmarł Andrzej Strzelecki, aktor teatralny, filmowy i serialowy, były rektor Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, szerokiej widowni znany przede wszystkim z serialu "Klan". Informację o śmierci artysty potwierdziła Polsat News jego córka.

 • Koncert w hołdzie Andrzejowi Strzeleckiemu. Kto zagra?

  Andrzej Strzelecki zmarł 17 lipca. Artyści oddadzą mu hołd podczas specjalnego koncertu charytatywnego.

 • Andrzej Strzelecki nie żyje. Ustalono termin pogrzebu

  Andrzej Strzelecki zmarł 17 lipca 2020 roku w Warszawie. Pogrzeb aktora odbędzie się w piątek, 24 lipca, na Cmentarzu Powązki Wojskowe.

 • Pomoc dla chorego Andrzeja Strzeleckiego. Zagrają dwa koncerty

  Zaplanowano dwa koncerty charytatywne, z których zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie Andrzeja Strzeleckiego.

 • Zbiórka pieniędzy na leczenie chorego aktora Andrzeja Strzeleckiego

  Dwa koncerty - na 23 i 26 czerwca - zaplanowano, aby wesprzeć zbiórkę pieniędzy na leczenie aktora Andrzeja Strzeleckiego, chorego na nieoperacyjnego raka płuc. W mediach społecznościowych przyjaciele Strzeleckiego publikują skomponowane dla niego "Lepieje".

 • Andrzej Strzelecki ciężko chory. Zbiera pieniądze na leczenie

  Andrzej Strzelecki, aktor teatralny, filmowy i serialowy, były rektor Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, szerokiej widowni znany przede wszystkim z serialu "Klan", walczy o powrót do zdrowia. W związku z kosztowną terapią, prosi o wsparcie finansowe.

 • Andrzej Strzelecki nie żyje. Przed śmiercią napisał tekst piosenki "Zapalniczka" dla Karoliny Piwosz

  Do sieci trafiła piosenka "Zapalniczka" w wykonaniu Karoliny Piwosz. Kilka godzin później zmarł autor tekstu, popularny aktor Andrzej Strzelecki.

 • Andrzej Strzelecki: Porcelanowe buciki i golf

  .... Jak Andrzej Strzelecki (61 l.) godzi ze sobą te wszystkie role i obowiązki? Zacznijmy nietypowo. Podobają się panu moje buty? Andrzej Strzelecki: - Przyznam szczerze, że nie zwróciłem na nie uwagi(...) próbę umieszczenia ich w kategorii życiowego sukcesu. Pańska córka jest już dorosłą kobietą, więc chyba już może pan ją jakoś sklasyfikować... - Córka jest już dorosłą i fantastyczną kobietą. I bez...

 • Foremniak matką chrzestną

  Powoli kończą się już zdjęcia do filmu "Miasto z morza" w reżyserii Andrzeja Kotkowskiego. Ta filmowa opowieść o powstaniu portu w Gdyni została zainspirowana powieścią Stanisławy Fleszarowej-Muskat "Tak trzymać!".

 • Afera na pogrzebie Agnieszki Kotulanki

  Stockinger, Andrzej Grabarczyk, Andrzej Strzelecki i Artur Dziurman.(...) krył wzruszenia. Jak informuje "Fakt", po krzykach z tłumu w obronie pogrążonego w żałobie aktora stanął Andrzej Grabarczyk, który stwierdził, że takie zachowanie na pogrzebie nie przystoi. Na...

Zdjęcia na temat: andrzej strzelecki córka
Wideo na temat: andrzej strzelecki córka
 • Walka o zdrowie Andrzeja Strzeleckiego. Jak można mu pomóc?

  Andrzej Strzelecki zmaga się z nieoperacyjnym nowotworem płuc i oskrzeli. Jedynym ratunkiem jest terapia w Stanach Zjednoczonych. Jego córka Joanna poruszyła więc niebo i ziemię, aby zebrać potrzebne na to pieniądze. Chodzi aż o 1,5 miliona złotych. O przebiegu choroby i zbiórce opowiedzieli Joanna Strzelecka-Żylicz oraz przyjaciel aktora Janusz Józefowicz. Jak można pomóc?

Dyskusje na temat: andrzej strzelecki córka