• Informacje na temat:

  andrzej turski z córką

Artykuły na temat: andrzej turski z córką
 • Andrzej Turski: Ryby, Niemen i Sienkiewicz

  Mógł być gwiazdą rocka, wybrał dziennikarstwo. Pokonał chorobę, przeżył śmierć żony, z którą był 46 lat. Andrzej Turski nie daje się losowi.

 • Andrzej Turski patronem studia w radiowej Trójce

  Studiu emisyjnemu w radiowej Trójce nadano w poniedziałek, 27 stycznia, imię jej byłego redaktora naczelnego Andrzeja Turskiego. Dziennikarz telewizyjny i radiowy zmarł 31 grudnia 2013 roku.

 • Nie żyje Andrzej Turski

  Andrzej Turski, popularny dziennikarz radiowy i telewizyjny, zmarł 31 grudnia 2013 roku. Miał 70 lat. Informację podała TVP Info. Od lat zmagał się z cukrzycą, przeszedł także długą walkę z chorobą nowotworową.

 • Co w telewizji robi córka Andrzeja Turskiego?

  Urszula Chincz jest córką znanego dziennikarza Andrzeja Turskiego i mamą 5-letniego Rysia. Rok temu debiutowała pani w magazynie "Pytanie na śniadanie". Co z zawodowego punktu widzenia dał pani ten czas? - To dla mnie nowe otwarcie i zupełnie nowe doświadczenie. Wiele się przez ten rok nauczyłam. Poznałam ciekawych ludzi - zarówno tych, którzy pracują przy produkcji programu, jak i naszych...

 • Andrzej Turski: Na cmentarz do żony

  Kiedy tylko ma chwilę, najpierw jedzie na cmentarz, by postawić na grobie żony świeże kwiaty. Bo ona zawsze bardzo je lubiła. Później jedzie do wnuka, by spędzić z nim chociaż krótką chwilę. Dla Andrzeja Turskiego (70 l.) to niemal rytualne zachowania każdego dnia. Już nie chce tracić żadnej chwili.

 • Córka Turskiego w "Pytaniu na śniadanie"

  Nie namawiał córki, by zajęła się dziennikarstwem. Andrzej Turski (69 l.) raczej zachęcał ją, by przemyślała swój wybór. Pani Ula jednak zdecydowała się studiować ten kierunek. Ale zaraz po studiach zajęła się pracą w dużej korporacji, która nie miała nic wspólnego z mediami. Wtedy pan Andrzej odetchnął z ulgą. Pani Ula, choć nie mówiła tego głośno, myślała o mediach. Zastanawiała się jak...

 • Andrzej Turski: Znów razem z żoną

  ...z nowotworem. On pokonał śmiertelną chorobę, ale krótko potem zachorowała ona. Odeszła w maju 2010 roku. Andrzej Turski zmarł rano 31 grudnia. W 43. rocznicę ślubu z Zofią jego córka, dziennikarka TVP(...) w redakcji "Panoramy" pan Andrzej miał oficjalnie pożegnać się z kolegami z zespołu. Nie zdążył... Widzowie pamiętają go jako wybitnego dziennikarza telewizyjnego, gospodarza "Panoramy" i "7 Dni Świat...

 • Andrzej Turski patronem studia emisyjnego radiowej Trójki

  W poniedziałek, 27 stycznia, tuż po godz. 16, studiu emisyjnemu Programu 3 nadane zostanie imię zmarłego w grudniu 2013 roku dziennikarza, byłego redaktora naczelnego Programu 3 Polskiego Radia - Andrzeja Turskiego.

 • Nowa w "Pytaniu na śniadanie"

  Do "Pytania na śniadanie" dołączyła niedawno Urszula Chincz, córka znanego dziennikarza, Andrzeja Turskiego. Program prowadzi z Tomaszem Kammelem.

 • Urszula Chincz: Decyzja nie była łatwa

  Kiedy straciła posadę prowadzącej "Pytanie na śniadanie" w TVP2, postanowiła działać. Urszula Chincz, córka dziennikarza Andrzeja Turskiego, przyjęła propozycję konkurencyjnej stacji i dołączyła do zespołu popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

Zdjęcia na temat: andrzej turski z córką
 • Andrzej Turski z córką