• Informacje na temat:

  andrzej w na wspólnej

Artykuły na temat: andrzej w na wspólnej
 • Andrzej Bizoń nie żyje

  W wieku 44 lat zmarł model i aktor Andrzej Bizoń. Mister Polski sprzed 20 lat chorował na zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa (ZZSK).

 • Andrzej Blumenfeld nie żyje

  ...14 sierpnia zmarł w Warszawie Andrzej Blumenfeld, aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy - ponformował serwis filmpolski.pl. Artysta miał 66 lat.

 • Andrzej Piaseczny: Człowiek mainstreamu

  Artysta mainstreamowy lubi, jak jest o nim głośno. Zapowiedź rozmowy z takim artystą powinna przykuwać uwagę już od samego początku. Tworzy muzykę, ale nie zamierza się do niej przyznawać pod własnym nazwiskiem. Nie wyklucza współpracy z Behemothem. W przypadku Andrzeja Piasecznego widziałbym coś takiego. I o to zapytałem. A okazją było wydanie nowej płyty "O mnie, o tobie, o nas", którą - tak...

 • Nie żyje Andrzej Makowiecki

  ...22 marca zmarł Andrzej Makowiecki, aktor i reżyser teatralny, absolwent warszawskiej PWST. Artysta miał 72 lata.

 • Andrzej Deskur: W biskupich szatach

  Jego znajomi żartują, że bycie kościelną szychą ma we krwi - wszak jego stryj, po którym odziedziczył imię, był kardynałem. Teraz Andrzeja Deskura możemy oglądać w roli arcybiskupa.

 • Andrzej Żuławski nie żyje!

  Andrzej Żuławski, wybitny reżyser, scenarzysta i aktor, nie żyje. Twórca zmarł w szpitalu na oddziale intensywnej terapii. Od kilku lat walczył z chorobą nowotworową. Miał 75 lat.

 • Andrzej Blumenfeld: Polski aktor w hollywoodzkim filmie

  We wtorek, 14 sierpnia, mija pierwsza rocznica śmierci aktora Andrzeja Blumenfelda.

 • Daj To Głośniej: Zobacz teledysk "Andrzej łajdaku"

  Do sieci właśnie trafił teledysk "Andrzej łajdaku" discopolowej grupy Daj To Głośniej, autorów przeboju "Mama ostrzegała".

 • Andrzej Żuławski: Przekraczał granice tradycyjnego kina

  W piątek, 17 lutego, mija dokładnie rok od śmierci reżysera Andrzeja Żuławskiego. Jeden z najwybitniejszych polskich twórców kina, autor "Trzeciej części nocy", "Opętania", "Diabła" i "na srebrnym globie", zmarł w wieku 75 lat.

 • Rozwód w "Na Wspólnej"

  W serial u "Na Wspólnej" czeka na rozprawa rozwodowa Piotra (Andrzej Deskur) i Małgosi (Anna Kerth).

Zdjęcia na temat: andrzej w na wspólnej
Wideo na temat: andrzej w na wspólnej
 • "Pod wspólnym niebem": Zwiastun serialu

  Piasecka zaleca się do Romana Monteckiego, kiedy znienacka zjawia się z uczelni jego ojciec, Andrzej Montecki. Dżesika od pewnego czasu jest życiową partnerką swego byłego wykładowcy. Andrzej oznajmia(...) w Wichita. Andrzej Montecki z mecenasem Mateuszem Wroną przygotowują kontrakt wynajmu, zachowując do swojej dyspozycji tzw. graciarnię na składowanie mebli na czas pobytu właściciela w Stanach. Bożena

 • „Klan”: Andrzej Grabarczyk o roli Jerzego

  - Czasem szukamy rozwiązań niekonwencjonalnych – mówi aktor o kulisach pracy na planie „Klanu”. Zdradza też informację, co ten kultowy serial ma wspólnego z kołaczem.

 • Bożena Dykiel zachwycona Andrzejem Dudą! "Po wyborach będzie lepiej"

  Aktorzy niechętnie wypowiadają się na temat swoich politycznych poglądów. Wyjątkiem jest Bożena Dykiel, która zapytana o swój stosunek do nowo wybranego prezydenta, nie miała oporów przed udzieleniem obszernego komentarza. - Prezydent Duda nie jest "śpiącym borsukiem" - mówi gwiazda "Na Wspólnej", dodając, że nowa głowa państwa uderza w te punkty, które Polaków bolą, co bardzo jej się podoba

Dyskusje na temat: andrzej w na wspólnej