• Informacje na temat:

  andrzejki

Artykuły na temat: andrzejki
 • Gwiazdy na Andrzejkach

  W piątek, 28 listopada, w katowickim "Spodku", odbędzie się wielka impreza andrzejkowa "Andrzejki na Planecie". Na koncercie wystąpi wiele gwiazd muzyki tanecznej, m.in. In-Grid, Kate Ryan oraz grupa Groove Coverage.

 • Filmowe Andrzejki na Białymstoku

  Dla wszystkich kinomaniaków, nietypowa propozycja na spędzenie andrzejkowego wieczoru. Zamiast lania wosku, film z muzyką na żywo. "Trzy wieki", gdzie Buster Keaton udowadnia, że miłość trwa wiecznie.

 • "M jak miłość" na początek...

  Uwielbia grać w zośkę i piłkę nożną. To, że zostanie aktorką, wywróżyła sobie w andrzejki, gdy miała... siedem lat! Rola Majki to pierwsze poważne wyzwanie. Czy jej bohaterka zaprowadzi Pawła przed ołtarz?

 • Tomasz Oświeciński: Od "Pitbulla..." do "M jak miłość"

  Tomasz Oświeciński do filmu trafił z dyskoteki, gdzie był "bramkarzem". Stworzył świetną rolę nietypowego gangstera "Strachu" w filmie Partyka Vegi "Pitbull. Nowe porządki". Od niedawna oglądamy go jako Andrzejka w serialu "M jak miłość".

 • Chce być wszechstronna!

  Dwa lata temu Maja Ostaszewska jako Beatka zdobyła serce nieporadnego Andrzejka, a w niej zakochała się cała Polska. Teraz wraca.

 • Polski aktor przeszedł operację plastyczną

  Polski aktor przeszedł operację plastyczną. Niespodziewanie podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciem, na którym jego cała twarz owinięta jest bandażami. To zrodziło wiele pytań. Dlaczego zdecydował się na taki krok?

 • Agustin Egurrola: Polacy szanują tancerzy

  Już niedługo Andrzejki. Czy z okazji tego święta szykuje pan jakąś niespodziankę dla miłośników tańca? Agustin Egurrola : - Na Andrzejki w Egurrola Dance Studio robimy specjalną imprezę dla singli. Dla osób, które szukają swojej drugiej połówki. Organizujemy tzw. speed dating, czyli szybkie randki. Każdy każdemu będzie mógł zadać różne pytania. Później przyjdzie czas na tańce i hulańce, imprezę...

 • Anna Popek: Byłam na pielgrzymce w Częstochowie

  .... Dwa lata temu w tym samym celu gwiazda TVP spędziła andrzejki w klasztorze w Rytwianach, należącym do zakonu kamedułów.

 • Katarzyna Sowińska: Ciekawi mnie numerologia

  Katarzyna Sowińska nie ma jeszcze planów na tegoroczne Andrzejki, nie wie nawet, czy w ogóle wybierze się na jakąś imprezę z tej okazji. Wigilię św. Andrzeja darzy jednak ogromnym sentymentem, kojarzy jej się bowiem z magicznym czasem dzieciństwa. Jako mała dziewczynka uwielbiała andrzejkowe wróżby i chętnie korzystała z okazji, aby poznać swoją przyszłość. - Zawsze wróżyłam, lałam wosk...

 • Ala Janosz z Tatu

  ..., podczas koncertu w katowickim "Spodku", który odbędzie się w Andrzejki, 30 listopada. Oto pełna lista utworów z albumu "Ala Janosz": 1. Zmień siebie 2. Zbudziłam się 3. Którędy muszę iść 4. Boisz...

Zdjęcia na temat: andrzejki
Wideo na temat: andrzejki
 • Jak gwiazdy spędzają andrzejki?

  Paulina Chruściel (35 l.) oraz Julia Kamińska (28 l.) opowiedziały, jak spędzają andrzejki. Serialowa "Singielka" przyznała, że praca w teatrze spowodowała, że na przesądy patrzy w trochę inny sposób. Zamiast lania wosku, aktorka woli usiąść i zastanowić się nad swoim życiem. Julia Kamińska wyznała, że jako dziecko w ramach zabawy wróżyła sobie z koleżankami. (Agencja TVN/x-news)

 • "M jak miłość": Czy Andrzejek odzyska Marzenkę?

  Czy Andrzejek odzyska serce i zaufanie Marzenki? Tomasz Oświecinski zdradza nam co czeka jego bohatera. - Nie mogę za wiele zdradzić, oczywiście, ale Andrzejek będzie próbował i będzie próbował i uda mu się. Marzenka mu wybaczy, a potem Andrzejek się jeszcze raz oświadczy, ale czy Marzenka przyjmie oświadczyny? To muszą państwo zobaczyć. Aktor opowiada nam również o swoim wizerunku i o tym, jak postrzega go publiczność.

 • "M jak miłość": Sekret Andrzejka

  Mężczyzna idealny nie istnieje? Marzenka podejrzewa, że Andrzejek ma żonę oraz dziecko i przez cały czas ją oszukiwał. Jednak zamiast szczerej rozmowy z ukochanym postanawia rozwiązać problem w dość... oryginalny sposób. Czy jednak jej przypuszczenia okażą się prawdą? W końcu Marzenka to bardzo impulsywna postać, która sama dopisuje dalszy ciąg historii, często nie znając wszystkich szczegółów. Czy dwójce bohaterów uda się zażegnać konflikt?

Dyskusje na temat: andrzejki